Top 8 Elektrische Dosenöffner – Elektryczne otwieracze do puszek

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. Priot

#ad

Dla dzieci, otwarta pokrywa w kolorze zielonym, seniorów, łatwy chwyt, pomoc w kuchni, osób z zapaleniem stawów, Priot Strong otwieracz do słoików | Twist Gripper dla osób o słabych dłoniach

#ad
Priot #ad - Wyprodukowano z materiału tpe o zabawnym i sprytnym minimalistycznym wzornictwie - jest lekki, przenośny, ale trwały, łatwy do czyszczenia i przechowywania w kuchni. Ważne jest dla nas, łatwe w obsłudze, aby nasze produkty były dobrze zaprojektowane, zwłaszcza jeśli znasz rodzinę produktów Priot .

Otwieracz priot strong jar opener umożliwia łatwe otwieranie szklanek. Produkujemy przybory kuchenne do lżejszych prac domowych, funkcjonalne i zabawne! Bezpieczniejsza alternatywa dla stosowania noży do otwartej szklanej pokrywki. Zapewnia pewny uchwyt, który nie ślizga się i oszczędza wysiłku. Otwieranie rzeczy sprawia wiele radości, aby ułatwić ci życie.

Wystarczy położyć mocny otwieracz do słoików na pokrywce, obrócić i bez trudu otworzyć uporczywe słoiki i pojemniki o różnych rozmiarach. Silny asystent kuchenny, który zapewnia dobry i wygodny uchwyt do otwierania szerokiej gamy szklanych powierzchni. Szczególnie nadaje się dla osób o słabych dłoniach, seniorzy, osoby z zapaleniem stawów lub osób, takich jak dzieci, które straciły siłę rąk.
MarkaPriot #ad
ProducentPriot #ad
Waga0.09

2. Cooks Professional

#ad

Bezprzewodowy, Cooks Professional elektryczny otwieracz do puszek, automatyczny, do artretycznych rąk

#ad
Cooks Professional #ad - Cechy produktu: otwieracz do puszek; niezbędny element wyposażenia kuchennego dla każdego, otwieraj puszki bezpiecznie i bez chaosu i wysiłku. Gwarancja; 1 rok gwarancji. Wszechstronny; idealny dla osób prawo- lub leworęcznych, idealny do walki ze stawami lub mięśniami, ponieważ wymaga ciężkiej pracy przy otwieraniu puszek. Magnes; gdy tylko puszka jest gotowa, wbudowany magnes zdejmuje pokrywę, aby łatwo i bezpiecznie wyrzucić pokrywę.
MarkaCooks Professional #ad
ProducentCooks Professional #ad
Wysokość2.24
Długość7.09
Waga0.6
Szerokość2.72
Numer częściD3703
ModelD3703

3. Cooks Professional

#ad

Bezprzewodowy, otwieracz do puszek do artretycznych rąk Cooks Professional, automatyczny, Elektryczny otwieracz do puszek

#ad
Cooks Professional #ad - Cechy produktu: otwieracz do puszek; niezbędny element wyposażenia kuchennego dla każdego, otwieraj puszki bezpiecznie i bez chaosu i wysiłku. Gwarancja; 1 rok gwarancji. Wszechstronny; idealny dla osób prawo- lub leworęcznych, idealny do walki ze stawami lub mięśniami, ponieważ wymaga ciężkiej pracy przy otwieraniu puszek. Magnes; gdy tylko puszka jest gotowa, wbudowany magnes zdejmuje pokrywę, aby łatwo i bezpiecznie wyrzucić pokrywę.
MarkaCooks Professional #ad
Wysokość2.24
Długość7.09
Waga0.6
Szerokość2.72
Numer częściK206
ModelK206

4. Kitchen Mama

#ad

Przyjazny dla dłoni, Kitchen Mama Elektryczny otwieracz do puszek – otwieracz do konserw z funkcją start/stop, kompaktowa, idealny dla osób z zapaleniem stawów, ergonomiczny, gładkie krawędzie

#ad
Kitchen Mama #ad - Zaokrąglone krawędzie puszek – ostre ostrze tnie czysto wzdłuż boku puszki, nie pozostawiając ostrych krawędzi ani kontaktu z żywnością. Wzornictwo zapewnia ergonomiczny komfort – elegancki, prosty kształt dzięki zaokrąglonym krawędziom łatwo mieści się w dłoni i jest wyposażony w bardzo duży, kontrastowy i łatwy w obsłudze przycisk start/stop.

Praktyczny i higieniczny – otwieracz można łatwo przymocować do wszystkich powszechnie stosowanych puszek na konserwy, tnie gładkie krawędzie za naciśnięciem przycisku 12000 obr. Min, zatrzymuje się po ponownym naciśnięciu przycisku. Kompaktowy i bezprzewodowy – można go używać w całej kuchni i bez problemu schować w szufladzie, oszczędzając miejsce.

Z prostą funkcją start/stop dla użytkowników z przewlekłym zapaleniem stawów rąk, słabym chwytem lub po urazach. Proste i wygodne – za pomocą jednego przycisku można bezboleśnie otworzyć większość puszek nadaje się dla osób lewo- i praworęcznych. Otwieracz do puszek wykorzystuje 4 baterie AA nie wchodzą w zakres dostawy. Czyścić wilgotną szmatką – nie zanurzać w wodzie. Gwarantuje łatwe i czyste zdejmowanie pokrywy.
MarkaKitchen Mama #ad
ProducentKitchen Mama #ad
Wysokość2.17
Długość7.09
Waga0.53
Szerokość2.76
Numer częściCO1100-R
ModelCO1100-R

5. Rosenstein & Söhne

#ad

Elektryczny otwieracz do puszek, Rosenstein & Söhne Elektryczny otwieracz do puszek: elektryczny otwieracz do puszek do wielokrotnego otwierania otwieracz do puszek dla osób niepełnosprawnych

#ad
Rosenstein & Söhne #ad - Zalecana VK dostawcy. Elektryczny otwieracz do puszek z instrukcją obsługi w języku niemieckim. Bezpieczny otwieracz do puszek w kształcie delfinów Zaokrąglone krawędzie na pokrywie i puszce Wbudowany magnes do podnoszenia pokrywki. Bezprzewodowy dzięki zasilaniu bateryjnemu Wyjątkowo higieniczny: otwieracz nie dotyka zawartości puszki Wymiary: 185 x 60 x 60 mm.

W pełni elektryczny otwieracz do puszek – wystarczy położyć i nacisnąć przycisk bezpieczeństwo dzięki zaokrąglonym krawędziom na pokrywie i puszce Otwartą puszkę można ponownie zamknąć pokrywką Wbudowany magnes do łatwego zdejmowania pokrywy Otwieracz do puszek zapewnia większe bezpieczeństwo w kuchni i w podróży. Elektryczny otwieracz do gniazdek – ponadto pasuje do: rosenstein söhne elektrycznego, pojemników na żywność, elektrycznych, otwieraczy do pokrywek, elektrycznych, dla dzieci, automatycznych, dotykowych, dużych puszek, magnesów, wielokrotnego zamykania, elektronicznych, elektrycznych, lodówek, seniorów, otwartych Cena 26, otwieraczy puszek, 90 EUR odpowiada wcześniejszej cenie.

Włączanie/wyłączanie za pomocą jednego przycisku Puszkę można ponownie zamknąć pokrywką Wymaga 4 baterii typu AA należy zamówić oddzielnie.
MarkaRosenstein & Söhne #ad
ProducentRosenstein & Söhne #ad
Wysokość7.28
Długość2.36
Szerokość0.01
Numer częściNC2930-944
ModelNC-2930-944

6. Chulovs

#ad

Chulovs Elektryczny otwieracz do puszek, bez użycia rąk przy otwieraniu biały, wytrzymały, zamkniętych słoików, pomocnik kuchenny, automatyczny otwieracz do puszek do nowych, bez użycia rąk

#ad
Chulovs #ad - Bez skręcania, bez bólu – najlepsze narzędzie kuchenne dla kucharzy, 2 cm, bez ciągnięcia, osób starszych i osób z zapaleniem stawów. Energooszczędny: ten elektryczny otwieracz do puszek zużywa bardzo mało energii, bardzo szybko otwiera puszkę.

Gładkie krawędzie: sprytna konstrukcja z wbudowanymi magnesami sprawia, że pokrywa się do niej przylega. Atwy w obsłudze: umieść go na pokrywie, pokrywka jest jednocześnie przytrzymywana za pomocą magnesu, otwiera puszki w pełni automatycznie po naciśnięciu przycisku, aby uniknąć rozlania. Otwiera różne rozmiary szkła od 3, 8 do 10, wykonane z mocniejszych materiałów wewnątrz dla większej wytrzymałości. Popraw swoje życie. -. Gładkie krawędzie nie zranią rąk. Nie wahaj się. Gwarancja jakości: gwarantujemy, że nasze produkty są wykonane z materiałów dobrej jakości.
MarkaChulovs #ad
ProducentChulovs #ad
Wysokość7.48
Długość2.76
Waga0.77
Szerokość3.74
Numer częściCS0187
ModelCS0187

7. Amazon Basics

#ad

Aspiree AmazonBasics elektryczny otwieracz do puszek, czerwony

#ad
Amazon Basics #ad - Wydajne ostrze ze stali nierdzewnej otwiera puszki płynnie i bezpiecznie bez zaczepiania się. Magnetyczny uchwyt pokrywy zapobiega wpadaniu pokrywki do puszki. Nowoczesna, kompaktowa konstrukcja z wytrzymałą obudową z tworzywa sztucznego. Automatyczne mechanizmy zatrzymywania, włączania/wyłączania i odblokowywania/blokowania. Elektryczny otwieracz do puszek do otwierania puszek w standardowym rozmiarze. Szerokie, antypoślizgowe dno utrzymuje otwieracz na miejscu na blacie roboczym. Wtyczka uk, nadaje się tylko do UK.
MarkaAmazon Basics #ad
ProducentAmazon Basics #ad
Wysokość8.04
Długość4.4
Waga2.03
Szerokość4.35
Numer częściCO4400-BS-R
ModelCO4400-GS

8. Kitchen Mama

#ad

Ergonomiczny, Kitchen Mama Elektryczny otwieracz do puszek – otwieracz do konserw z funkcją start/stop, gładkie krawędzie, idealny dla osób z zapaleniem stawów, kompaktowa, przyjazny dla dłoni

#ad
Kitchen Mama #ad - Zaokrąglone krawędzie puszek – ostre ostrze tnie czysto wzdłuż boku puszki, nie pozostawiając ostrych krawędzi ani kontaktu z żywnością. Proste i wygodne – po naciśnięciu przycisku można bezboleśnie otworzyć duże i małe puszki odpowiednie dla osób lewo- i praworęcznych.

Gwarantuje łatwe i czyste zdejmowanie pokrywy. Z łatwą funkcją start/stop, dla użytkowników z przewlekłym zapaleniem stawów rąk, słabym chwytem lub po urazach. Praktyczny i higieniczny – otwieracz można łatwo przymocować do wszystkich powszechnie stosowanych puszek na konserwy, tnie gładkie krawędzie za naciśnięciem przycisku 12000 obr. Min, zatrzymuje się po ponownym naciśnięciu przycisku.

Kompaktowy i bezprzewodowy – można go używać w całej kuchni i bez problemu schować w szufladzie, oszczędzając miejsce. Czyścić wilgotną szmatką – nie zanurzać w wodzie. Otwieracz do puszek wykorzystuje 4 baterie AA nie wchodzą w zakres dostawy. Ergonomiczne wzornictwo – elegancki, prosty kształt dzięki zaokrąglonym krawędziom łatwo mieści się w dłoni i jest wyposażony w bardzo duży, kontrastowy i łatwy w obsłudze przycisk start/stop.
MarkaKitchen Mama #ad
ProducentKitchen Mama #ad
Waga0.75
ModelAuto