Top 10 WiFi Wetterstation Mit App Und Wlan – Stacje pogodowe

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. DNT

#ad

Dnt WeatherScreen PRO stacja pogodowa WiFi + dodatkowy czujnik termo/higrometr

#ad
DNT #ad - Wyświetlacz wskazujący aktualną temperaturę zewnętrzną, wilgotność powietrza i numer kanału. Możliwość wykrywania klimatu pomieszczenia do 9 pomieszczeń z dodatkowymi czujnikami ASIN B081236911.

Wydajna stacja pogodowa wifi do pomiaru temperatury wewnętrznej/zewnętrznej, ilość deszczu, kierunek wiatru, wilgotności powietrza wewnątrz i na zewnątrz, ciśnienie powietrza i jasność. Dziecinnie łatwe uruchamianie za pomocą przełącznika DIP z tyłu urządzenia. Stacja pogodowa wifi z błyszczącym, kolorowym wyświetlaczem TFT o przekątnej 17, 8 cm. Dodatkowy czujnik do bezprzewodowego przesyłania danych temperatury i wilgotności powietrza do Twojego dnt RoomLogg PRO ASIN B07XRQ8YSS oraz WeatherScreen PRO ASIN B083WZWM5T.
MarkaDNT #ad

2. DNT

#ad

Dnt Stacja klimatyzacji pokojowej RoomLogg PRO + dodatkowy czujnik temperatury i wilgotności

#ad
DNT #ad - Dodatkowy czujnik do bezprzewodowego przesyłania danych temperatury i wilgotności powietrza do dnt RoomLogg PRO ASIN B07XRQ8YSS oraz WeatherScreen PRO ASIN B083WZWM5T. Graficzny wskaźnik przebiegu z ostatnich 12 do 72 godzin temperatury i wilgotności powietrza. Monitoruje komfortowy klimat w mieszkaniu. Z oprogramowaniem do analizy PC od Windows XP. Dziecinnie łatwe uruchomienie za pomocą przełącznika DIP z tyłu urządzenia. Wyświetlacz z aktualną temperaturą zewnętrzną, wilgotnością powietrza i numerem kanału.
MarkaDNT #ad
ProducentDNT #ad

3. Netatmo

#ad

Netatmo dodatkowy moduł do elektronicznej stacji pogodowej

#ad
Netatmo #ad - Dzięki modułom dodatkowym można teraz monitorować jakość powietrza w całym domu. Można dołączyć do trzech dodatkowych modułów do stacji pogodowej Netatmo. Kompatybilne tylko ze stacją pogodową Netatmo odporny, która jest sprzedawana oddzielnie. Dostęp do danych stacji pogodowej i jej modułów dodatkowych przez aplikację w iPhone’ach, w telefonach z systemem Android lub przez aplikację internetową. Jeden dodatkowy moduł mierzy temperaturę, zawartość dwutlenku węgla i wilgotność powietrza każdego pomieszczenia.
MarkaNetatmo #ad
ProducentNetatmo #ad
Wysokość6
Długość1.8
Waga0.11
Szerokość1.8
Numer częściNIM01-WW
ModelNIM01-WW

4. Bresser

#ad

Biała, Bresser Stacja pogodowa z czujnikiem zewnętrznym, 5 w 1

#ad
Bresser #ad - Wymiary: stacja 120 x 190 x 22 mm, jednostka czujnika zewnętrznego: 344 x 394 x 136 mm; waga: 682 g, waga: 310 g, baterie: 6 x AA nie wchodzą w zakres dostawy. Funkcja pamięci umożliwia późniejsze pobranie poprzednich wartości z ostatnich godzin.

Dzięki dużemu i przejrzystemu wyświetlaczowi 5, 5 cala radiowej stacji pogodowej 5 w 1 masz wszystkie ważne funkcje na pierwszy rzut oka. Zakres dostawy: stacja bazowa z podstawką, czujnik wielofunkcyjny 5 w 1 z materiałem montażowym, instrukcja obsługi może nie być dostępna w języku. Czujnik zewnętrzny 5 w 1 wyświetla aktualne informacje na temat temperatury, ciśnienia powietrza, wilgotności powietrza, prędkości wiatru z kierunkiem wiatru i ilości opadów.

Radiowa stacja pogodowa 5 w 1 oferuje oprócz pomiarów funkcję budzika/alarmu, ostrzeżenie o mrozie / lodzie, sterowane radiowo ustawienie czasu i daty DCF, wyświetlanie aktualnej fazy księżyca i 12-godzinną prognozę pogody. Za pomocą przełącznika ciśnieniowego można aktywować eleganckie bursztynowe oświetlenie LED na krótki czas.
MarkaBresser #ad
ProducentBresser #ad
Wysokość11.02
Długość15.28
Waga2.19
Szerokość5.91
Numer części7002511
Model7002511
Gwarancja24 Miesięcy

5. Bresser

#ad

Bresser TemeoTrend JC stacja pogodowa, czarny

#ad
Bresser #ad - Prosta radiowa stacja pogodowa z dużym i przejrzyście zaprojektowanym wyświetlaczem UWA z dużymi cyframi i czujnikiem zewnętrznym. Na dużym wyświetlaczu wyświetlane są wartości temperatury wewnętrznej i zewnętrznej, a także wilgotności powietrza wewnątrz i na zewnątrz.

Nie trzeba używać baterii różnych marek, jeśli nie jest używane przez dłuższy czas. Stacja posiada podstawkę i można ją zamontować na ścianie. W żadnym wypadku nie należy ładować normalnych, nieładowalnych akumulatorów! Możesz sprawić, że ten sklep eksploduje. 3 czujniki, instrukcja obsługi. Baterie należy zawsze wymieniać na zupełnie nowe, typów lub o różnej pojemności. Zakres dostawy: stacja pogodowa, czujnik zewnętrzny maks.

Wyjmij baterie z urządzenia, zestaw baterii o pełnej pojemności. Wymiary 224 x 23 x 224 mm / waga 687 g; czujnik 60 x 32 x 110 mm / waga 120 g; do pracy potrzebne są 6 x baterie AA Mignon, 1, 5 V nie wchodzą w zakres dostawy. Czas jest odbierany za pomocą sygnału DCF. Aby uniknąć uszkodzeń napięcia, należy użyć nieprawidłowo włożonej baterii. Wyświetla informacje o temperaturze, wilgotności powietrza i trendach pogodowych.
MarkaBresser #ad
ProducentBresser #ad
Wysokość0.79
Długość9.06
Waga1.51
Szerokość9.06
Numer części7004404CM3000
Model7004404CM3000

6. DNT

#ad

Pogoda i klimat pomieszczenia zawsze pod kontrolą, DNT000008, aplikacja, funkcja rejestratora danych, dnt Stacja pogodowa WiFi WeatherScreen PRO

#ad
DNT #ad - Dane pogodowe dostępne w każdej chwili za pośrednictwem aplikacji iOS i Android. Kompatybilny z ifttt i. V. M. Stacja pogodowa wifi z błyszczącym, kolorowym wyświetlaczem TFT o przekątnej 17, 8 cm.

Wydajna stacja pogodowa wifi do pomiaru temperatury wewnętrznej/zewnętrznej, wilgotności powietrza wewnątrz i na zewnątrz, kierunek wiatru, ilość deszczu, ciśnienie powietrza i jasność. Możliwość wykrywania klimatu pomieszczenia do 9 pomieszczeń z dodatkowymi czujnikami ASIN B081236911. Pogoda pod ziemią i wiele innych. Zapis danych pogodowych z możliwością wyboru odstępów czasu oraz analiza tabelaryczna i graficzna.

Możliwe indywidualne ustawienia alarmu, deszcz prędkość wiatru, temperatura, temperatura punktu rosy, ostrzeżenie o burzach, ciśnienie powietrza, wilgotność, burza. Zasilany bateriami czujnik zewnętrzny kombi solarny z wbudowanym panelem słonecznym do zasilania.
MarkaDNT #ad
Producentdnt Innovation GmbH #ad
Wysokość0.59
Długość1.18
Waga3.09
Szerokość1.57
Numer częściDNT000008
ModelDNT000008
GwarancjaDwa lata gwarancji od daty zakupu za pośrednictwem sprzedawcy.

7. froggit

#ad

Profesjonalny radiowa stacja pogody froggit wh3000 – WiFi Internet odporny na warunki atmosferyczne Station kolorowy wyświetlacz, cudów Ground

#ad
froggit #ad - Dzięki temu, że połączenia z internetem, które można w ten sposób na całym świecie wgląd w swoje dane do odporny na warunki atmosferyczne. Zestawienie właściwości: duży i dobrze ablesbarer pełnokolorowej obraz na ekranie 15, "all in one" radiowy jednostka zewnętrzna z wbudowanym thermo-higrometr w nowe wzornictwo w kształcie litery Y temperatury, 6 cm, 7 x 7, prędkość wiatru, wilgotności powietrza, opadów, kierunek wiatru, odporny na działanie promieni UV i bezpośrednim działaniem promieni słonecznych – Wbudowany moduł Wi-Fi w zespole wyświetlacz – z systemem Android/iOS App konfiguracja sieci WiFi i łatwy do wysyłania do odporny na warunki atmosferyczne Server wspaniały Ground – przesyłanie danych w czasie rzeczywistym w celu odporny na warunki atmosferyczne Server wspaniały Ground.

Wszystkie zebrane mogą zostać automatycznie analizuje dane i postaramy się w każdej sytuacji prognoza pogody, dzięki czemu stanowi deszczu oraz trendów przeznaczony do Rate, punktu rosy ciśnienie powietrza, dzięki czemu stanowi zostaniesz i wilgotności powietrza. Przeszukiwanie zarchiwizowanych plików ulatwia technologia OCR, z której będzie można utworzyć krok po kroku odporny na warunki atmosferyczne Station.

I przesyła wszystkie danych pomiarowych na wyświetlacz jednostka. Nasz nowy członek wyróżnia wifi stacjami odporny na warunki atmosferyczne. Nowatorska zaprojektowana y-jednostka zewnętrzna mierzy temperatury na zewnątrz, w którym opadów oraz, odporny na działanie UV wartości, dzięki czemu stanowi względna wilgotność powietrza, dzięki czemu stanowi bezpośrednim działaniem promieni słonecznych, jak prędkość wiatru i kierunek wiatru zaktualizowaną obliczeniach wszystkie 16 sek. Dzięki wbudowanej karcie wifi moduł są swoje dane do lokalnych odporny na warunki atmosferyczne Global, ponieważ można przesyłać swoje dane do odporny na warunki atmosferyczne odporny na warunki atmosferyczne do serwera, takie jak Weather Underground w czasie rzeczywistym.
Markafroggit #ad
Producentfroggit #ad
Wysokość0.39
Długość0.39
Szerokość0.39
Numer części3500
Model3500

8. Netatmo

#ad

Zestaw Netatmo inteligentna stacja pogodowa + deszczomierz + wiatromierz + Wi-Fi + radio + czujnik wewnętrzny i zewnętrzny + Amazon Alexa

#ad
Netatmo #ad - Ten zestaw zawiera stację pogodową Netatmo, odpowiedni deszczomierz i przynależny do niej wiatromierz. Otrzymuj powiadomienia na smartfon, gdy zacznie padać deszcz i gdy pojawi się wiatr. Zestaw akcesoriów! do danych Twojego deszczomierza i wiatrów. Uzupełnij swoją stację pogodową netatmo o kompletny zestaw outdoorowy: zmierz ilość opadów, kierunek wiatru i prędkość wiatru. Wyświetl historię danych dotyczących opadów i wiatru w aplikacji.
MarkaNetatmo #ad
ProducentNetatmo #ad

9. Bresser

#ad

Wilgotności, zewnętrzny czujnik temperatury, kierunku wiatru i miernika deszczu czarny, ciśnienia powietrza, Bresser Radio pogodowe z zewnętrznym czujnikiem pogodowym 5-w-1 5,5-calowy wyświetlacz, prędkości wiatru

#ad
Bresser #ad - Pamięć historii umożliwia późniejsze wyszukiwanie poprzednich wartości z ostatnich kilku godzin. 5-w-1 czujnik zewnĘtrzny - czujnik zewnętrzny 5-w-1 pokazuje aktualne informacje o temperaturze, wilgotności, ciśnieniu powietrza, prędkości wiatru z kierunkiem wiatru i ilości opadów.

DuŻy ekran - dzięki dużemu i czytelnemu 5, 5-calowemu wyświetlaczowi bezprzewodowej stacji pogodowej 5-w-1 masz wszystkie ważne funkcje na pierwszy rzut oka. Zawarta w dostawie - stacja bazowa z podstawą, multisensor 5 w 1 z materiałem montażowym, instrukcja. Szlachetne bursztynowe oświetlenie LED można włączyć na krótko za pomocą przycisku. Wiele funkcji - oprócz mierzonych wartości radiowa stacja pogodowa 5 w 1 oferuje również funkcję budzenia / alarmu, ostrzeżenie o mrozie / lodzie, radiowe ustawienie daty i godziny DCF oraz wyświetlanie bieżącej Faza księżyca i 12-godzinna prognoza pogody.

Dane techniczne - stacja: 120x190x22 mm; waga: 310 g / jednostka czujnika zewnętrznego: 344 x 394 x 136 mm; Waga: 682 g / baterie: 6x AA nie wchodzi w zakres dostawy.
MarkaBresser #ad
ProducentBresser #ad
Wysokość11.02
Długość15.28
Waga1.5
Szerokość5.91
Numer części7002510
Model7002510
GwarancjaGwarancja producenta

10. BALDR

#ad

Higrometr, BALDR Radiowa stacja pogodowa z czujnikiem zewnętrznym, termometr wewnętrzny i zewnętrzny, zegar radiowy DCF, radiowa stacja pogodowa z prognozą pogody,, cyfrowy kolorowy wyświetlacz

#ad
BALDR #ad - Naukowa prognoza pogody: na ekranie lcd dostępnych jest 5 rodzajów symboli pogodowych. Prognoza pogody na następne 12 godzin z dokładnością 70%-75%, nie odpowiada na aktualny stan pogody. Bez skomplikowanego procesu konfiguracji dla każdego, 2:00, 3:00, aby przeprowadzić instalację. Zasięg transmisji bezprzewodowej do 100 m na otwartych przestrzeniach, piwnica, co jest bardzo odpowiednie do monitorowania wielu miejsc, takich jak salon, garaż, szklarnia itp.

Dynamiczny przebieg ciśnienia powietrza: bezprzewodowe stacje pogodowe do użytku wewnątrz i na zewnątrz są wyposażone w wbudowany barometr, wyraźnie pokazują grafikę barometryczną zmiany ciśnienia w ciągu ostatnich 12 godzin, pomagają szybko zobaczyć zmianę ciśnienia barometrycznego wewnątrz i na zewnątrz. Bezprzewodowe zdalne monitorowanie: stacja pogodowa baldr obsługuje do 3 czujników połączenia 1 czujnik w zestawie. Co więcej, 4:00 i 5:00 każdego dnia. Podświetlenie jest zawsze włączone, kolorowy wyświetlacz LCD, dzięki czemu można w każdej chwili sprawdzić ekran. Kolorowy i duży wyświetlacz: w przeciwieństwie do innych stacji pogodowych termometr wewnętrzny i zewnętrzny jest wyposażony w duży, który umożliwia odczyt bez trudności, szczególnie dla osób starszych.

Wyświetlanie symboli pogody opiera się na godzinowym obliczeniu temperatury wewnętrznej/zewnętrznej i wilgotności powietrza oraz danych barometrycznych. Po otrzymaniu sygnału o określonej godzinie odbiór sygnału zostanie ustawiony na ten dzień. Funkcja odbioru dcf: termometr zewnętrzny jest wyposażony w funkcję dcf, możesz wysłać do nas bezpośrednio e-mail, która automatycznie wyszukuje sygnał rcc o godzinie 1:00, mamy również profesjonalny zespół obsługi klienta, nawet dla osób starszych.
MarkaBALDR #ad
ProducentBALDR #ad
Wysokość5.31
Długość9.25
Waga0.88
Szerokość1.69
Numer częściBLR-B-359AP-BLA1C-666RDE-251DE
Model359V2-BL