Top 10 Weltempfänger radio Dab – Radia retro

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. BIAOQINBO

#ad

SOS, 3 metody ładowania, Radio korbowe 12000 mAh z funkcją ładowania telefonu komórkowego, przenośne radio awaryjne 7 w 1, korba radiowa AM/FM, latarka,, 2 kolektory słoneczne, AM/FM, solarne

#ad
BIAOQINBO #ad - Dzięki dwóm dużym panelom solarnym jest lepszy od radiotelefonów dostępnych na rynku pod względem wydajności ładowania i prędkości. Latarka świeci do 20 metrów w ciemności. Dzięki wydajnemu akumulatorowi, różnym opcjom ładowania i podstawowym funkcjom awaryjnym możesz pozostać w kontakcie i otrzymywać informacje w czasach kryzysu bez względu na wszystko.

Kompaktowy i lekki rozmiar: 15, 75%, gdy się zgubisz. Gwarancja wysokiej jakościnasze produkty są wykonane z wysokiej jakości materiału abs i są dokładnie sprawdzane przed wysyłką. Radio wielofunkcyjne 7 w 1①alarm sos ② prąd mobilny ③latarka ④ Światło led ⑤radio am/fm kompas - otwór na słuchawki. Doskonale nadaje się do przerw w dostawie prądu i innych sytuacji awaryjnych, takich jak burze i jest wspaniałym dodatkiem do każdego sprzętu ratunkowego i każdej przygody na świeżym powietrzu. Przygotowanie na sytuację awaryjnąw dzisiejszym nieprzewidywalnym świecie niezawodne radio jest ważniejsze niż kiedykolwiek.

Dzięki kompasowi znajdziesz drogę nawet wtedy, dzięki czemu możesz łatwo śledzić swojego przewodnika i korzystać z radia chroniącego przed katastrofami. Radio solarne am/fm - radio korbowe może odbierać nadajnik am/fm. Radio jest wyposażone w antenę teleskopową o długości 39 cm, czystą jakość dźwięku, dzięki czemu wszędzie można odbierać lepszy sygnał. Super głośny alarm sos sprawia, możesz zabrać ze sobą słuchawki, że ludzie w otoczeniu mogą Cię łatwo zauważyć.
MarkaBIAOQINBO #ad
ProducentBIAOQINBO #ad
Waga1.34
Numer częściH17
ModelH17
GwarancjaMamy 90-dniową gwarancję, jeśli wystąpią jakiekolwiek problemy z użytkowaniem produktu, prosimy o kontakt.

2. Acta Berg

#ad

Acta Berg Radio korbowe DAB+/UKW | radio awaryjne z korbą i akumulatorem 5000 mAh | radio solarne z budzikiem | ręczna korba Blackout wyposażenie awaryjne | jako latarka i ładowarka | SOS

#ad
Acta Berg #ad - Atwe w użyciu: ciesz się krystalicznie czystym dźwiękiem i szeroką gamą stacji radiowych dzięki nowemu modelowi radiowemu na nowy poziom. Atwe w użyciu: wydajny produkt zapewnia wyjątkowo długi czas pracy, dzięki czemu możesz cieszyć się muzyką i informacjami przez wiele godzin bez obaw o zużycie energii.

Dzięki temu, czy lubisz biwakować, że generujemy do 3 razy więcej prądu niż tradycyjne radia awaryjne. Atwe w użyciu: niezależnie od tego, wędrować lub w inne sytuacje – z naszym radiem awaryjnym zdecydowanie zapewnisz sobie bezpieczeństwo. W połączeniu z funkcją dab+ doświadczysz jeszcze lepszej siły sygnału i przejrzystości.

Bądź zawsze na bieżąco. Atwy w użyciu: nasza ultralekka antena zapewnia doskonały odbiór, również w odległych obszarach. Atwy dostęp i nieograniczona przyjemność słuchania. Atwe w użyciu: nasze radio korbowe zapewnia nie tylko wysokiej jakości przyjemność radia, ale również wbudowane radio zapewniające idealny początek dnia.
MarkaActa Berg #ad
ProducentATinnovation GmbH #ad
Wysokość4.33
Długość7.48
Waga0.85
Szerokość2.76
Numer części0002
Model0002

3. Acta Berg

#ad

Z, Acta Berg Radio korbowe | Radio awaryjne z korbą i akumulatorem 5000 mAh | Radio solarne z odbiornikiem światowym | Korba ręczna Blackout wyposażenie awaryjne | jako latarka i ładowarka, AM/FM/SW

#ad
Acta Berg #ad - Może działać jako normalna latarka, w trybie late-lux oświetlić drogę szeroko i zredukować ryzyko potknięcia się do minimum, a w trybie Super High Lumen rozbłyśnie jasno nawet najciemniejszą nocą! Bezpieczne i trwałe: wykonane z wysokiej jakości tworzywa sztucznego ABS Twoje radio awaryjne jest bardzo trwałe i wytrzymałe.

Jednocześnie robimy coś dla środowiska i sadzimy nowe drzewa w wyciętych regionach w Niemczech. Wysoka jakość. Dzięki temu możesz naładować swój telefon komórkowy lub inne urządzenia i mieć wystarczająco dużo światła, aby spokojnie czytać lub słuchać, co dzieje się na świecie. Wyprodukowano i na całym świecie? prawdopodobnie nie jest to regułą dla wielu kempingów i aktywności na świeżym powietrzu, ale u nas! Dzięki radiu korbowemu Acta Berg zyskujesz nie tylko doskonały odbiór dzięki ultralekkiej antenie, ale również z automatycznego wyszukiwania stacji i cyfrowego wyświetlacza! Atwy w użyciu: po naładowaniu akumulator wytrzymuje ponad kilka minut.

Niezależnie od tego, wędrować lub w inne sytuacje – z naszym radiem awaryjnym zdecydowanie zapewnisz sobie bezpieczeństwo. Atwy w użyciu: dzięki temu twoje radio 1. Wysoka jakość! Dzięki temu, czy lubisz biwakować, że generujemy do 3 razy więcej prądu niż tradycyjne radia awaryjne.
MarkaActa Berg #ad
ProducentATinnovation GmbH #ad
Wysokość2.76
Długość5.91
Waga0.85
Szerokość1.97
Numer części0001-GR
Model0001-GR

4. Acta Berg

#ad

Acta Berg Radio korbowe DAB+/UKW | radio awaryjne z korbą i akumulatorem 5000 mAh | radio solarne z budzikiem | ręczna korba Blackout wyposażenie awaryjne | jako latarka i ładowarka | SOS

#ad
Acta Berg #ad - Atwe w użyciu: niezależnie od tego, czy lubisz biwakować, wędrować lub w inne sytuacje – z naszym radiem awaryjnym zdecydowanie zapewnisz sobie bezpieczeństwo. Atwe w użyciu: ciesz się krystalicznie czystym dźwiękiem i szeroką gamą stacji radiowych dzięki nowemu modelowi radiowemu na nowy poziom.

Atwy dostęp i nieograniczona przyjemność słuchania. Atwy w użyciu: nasza ultralekka antena zapewnia doskonały odbiór, również w odległych obszarach. Dzięki temu, że generujemy do 3 razy więcej prądu niż tradycyjne radia awaryjne. Bądź zawsze na bieżąco. W połączeniu z funkcją dab+ doświadczysz jeszcze lepszej siły sygnału i przejrzystości.

Atwe w użyciu: nasze radio korbowe zapewnia nie tylko wysokiej jakości przyjemność radia, ale również wbudowane radio zapewniające idealny początek dnia. Atwe w użyciu: wydajny produkt zapewnia wyjątkowo długi czas pracy, dzięki czemu możesz cieszyć się muzyką i informacjami przez wiele godzin bez obaw o zużycie energii.
MarkaActa Berg #ad
ProducentATinnovation GmbH #ad
Wysokość4.33
Długość7.48
Waga0.85
Szerokość2.76
Numer części0002
Model0002

5. prunus

#ad

Zasilane baterią 1200 mAh lub bateriami ogniwowymi D, radio walizkowe z Bluetooth, PRUNUS J-150 AM/FM/SW retro małe radio w stylu vintage, obsługuje funkcję USB/TF złote, z panelem słonecznym

#ad
prunus #ad - Dzięki temu radiu możesz w każdej chwili cieszyć się niekończącą się zabawą, wzmocnione uchwytem, od relaksującego popołudnia podczas wędkowania po ekscytującą noc na kempingu. Odtwarzacz muzyki z imponującym dźwiękiemradio bluetooth prunus j-150 retro, możesz cieszyć się dźwiękiem stereo 2. 0 . 2 x baterie d nie wchodzą w zakres dostawy są niezbędne w przypadku awarii zasilania.

Otrzymasz wiele zabawnych i pomocnych informacji z talk show, czy mieszkasz w mieście, czy na wsi, prognoz pogody, aby odbierać najsłabszy sygnał. Antyczny wygląd i łatwa obsługa drewno drewna nadaje urządzeniu wygląd vintage i sprawia, że jest to nieodzowny dodatek do wnętrza. Nostalgiczne radio retro to również najlepszy prezent dla wszystkich, szczególnie dla seniorów i osób poszukujących stylu retro. Niezależnie od tego, gier w piłkę itd. Atwe przenoszenie to małe radio z baterią jest kompaktowe i nie zajmuje dużo miejsca wymiary: 17 x 9, 7 cm, 5 x 10, waga: 530 g, wygodne do przenoszenia wszędzie.

Jeśli masz 2 radia tego samego modelu, jeśli znajdujesz się w miejscu bez sygnału telefonu komórkowego. Napęd usb i odtwarzanie kart tf są dostępne, może nie tylko słuchać stacji radiowych, ale również odtwarzacz MP3 o doskonałym brzmieniu. Wyposażony w duży panel słoneczny o wysokiej wydajności ładowania 10, 5 x 6 x 0, biwakowania lub wędkowania. 3 sposoby zasilaniaradio z baterią j-150 z wbudowanym, 25 cm stale zbiera energię podczas wędrówek, niewyjmowanym akumulatorem 1200 mah.
Markaprunus #ad
Producentprunus #ad
Wysokość4.41
Długość7.28
Waga1.2
Szerokość4.06
Numer częściJ-150
Model150

6. prunus

#ad

PRUNUS J-150 AM/FM/SW retro małe radio walizkowe, zasilane baterią 1200 mAh lub bateriami z ogniwami D, obsługuje kartę USB/TF., radio vintage z Bluetooth

#ad
prunus #ad - Otrzymasz wiele zabawnych i pomocnych informacji z talk show, 8 cm i chipem DSP, gier w piłkę itd. Niezależnie od tego, prognoz pogody, radio może bez problemu odbierać sygnały w Twoim otoczeniu. Napęd usb i odtwarzanie kart tf są dostępne, ale również odtwarzacz MP3 o doskonałym brzmieniu. Doskonały odbiórradio tranzystorowe z długą anteną teleskopową 34, możesz oczekiwać doskonałej zdolności tego radia FM-AM-SW, czy na wsi, czy mieszkasz w mieście, aktualnych wydarzeń, aby odbierać najsłabszy sygnał.

Antyczny wygląd i łatwa obsługa drewno drewna nadaje urządzeniu wygląd vintage i sprawia, również osoby starsze mogą je łatwo obsługiwać. 2 sposoby zasilaniaradio akumulatorowe j-150 z wbudowanym, na kempingu, niewyjmowanym akumulatorem 1200 mah. Dzięki niezawodnej technologii Bluetooth możesz przesyłać muzykę z telefonu komórkowego do radia. Odtwarzacz muzyki z imponującym dźwiękiemradio bluetooth prunus j-150 retro, możesz cieszyć się dźwiękiem stereo 2.

0 Przyciski do strojenia są o wiele bardziej intuicyjne niż mylące przyciski radia cyfrowego, tak łatwe do zrozumienia jak radia z poprzednich lat, szczególnie dla seniorów i osób poszukujących stylu retro. W podróży, podczas wędrówek lub wędkowania nasze wierne radio zasilane bateriami może być również zasilane 2 dostępnymi na rynku bateriami typu D nie wchodzą w zakres dostawy. Atwe przenoszenie to małe radio z baterią jest kompaktowe i nie zajmuje dużo miejsca wymiary: 17 x 9, 5 x 10, waga: 530 g, wygodne do przenoszenia wszędzie.
Markaprunus #ad
Producentprunus #ad
Wysokość3.94
Długość7.09
Szerokość4.33
Numer części01

7. Zpincsipo

#ad

ładowarka do telefonu komórkowego, radio awaryjne z AM FM, Dynamo, 700 lm, kompas na kemping, latarka 5 W, latarka i lampka do czytania, SOS, powerbank, Przenośne solarne radio korbowe 10 000 mAh, do survivalu w przypadku awarii zasilania

#ad
Zpincsipo #ad - Latarka z 20 sztukami światła mijania cob leD i światła drogowe 1 W z boku, aby chronić Cię w przypadku awarii zasilania. 3 tryby pracy: ultra jasna latarka led 5 w, 700 lm i lampka do czytania 5 w, 700 lm; latarka jest wyposażona w 3 tryby pracy, w porównaniu z podobnymi produktami dużo jaśniejszy niż przeciętny Latarka z korbą ręczną, w tym światła drogowe, światło do czytania z 48 diodami led cob pod składanym panelem słonecznym, świeci w pełnej ciemności, światła mijania i światła mieszane.

Duża pojemność 10 000 mah, podwójna lub więcej niż przeciętne radio korbowe rok 2022 najnowszy model radia awaryjnego jest dostarczany z akumulatorem litowo-polimerowym 10 000 mAh o bardzo dużej pojemności i jest w pełni naładowany za pomocą dołączonego kabla typu C. Awaryjna ładowarka do telefonu komórkowego i wyraźny wskaźnik stanu baterii to radio awaryjne utrzymuje twój telefon komórkowy w trybie awaryjnym.

Wrażliwy odbiór dla radia am-fm z wyświetlaczem tuningowym: wystarczy przesunąć przycisk, wydłużyć zewnętrzną antenę i obrócić ją o 360°, aby ustawić ulubione kanały radiowe, aby przełączyć radio AM i FM, aby uzyskać lepszy odbiór radia. Gumowy element zakrywa złącze ładowania i chroni przed kurzem i brudem. Dodatkowy kompas jest bardzo pomocny w określeniu kierunku podczas biegania na świeżym powietrzu. Bezpieczny i pomocny gdy wystąpi jedno z dwóch wydarzeń. Każdy niebieski wskaźnik odpowiada 25% pojemności baterii.
MarkaZpincsipo #ad
ProducentShen Zhen Qin Mai E-commerce Co.,Ltd #ad
Wysokość2.95
Długość6.3
Szerokość2.36
Numer częściZP-US-330-Orange
ModelXSY330
Gwarancja365 Tage Garantie

8. Zpincsipo

#ad

3 tryby oświetlenia kempingowego i 5 W, ładowarka do telefonu komórkowego, przenośne radio budowlane AM FM, wodoszczelność IPX4, Radio awaryjne 10 000 mAh z zasilaniem solarnym, alarm SOS, 700 lm, 48 COB LED, napędem korbowym, powerbank, ładowalna bateria

#ad
Zpincsipo #ad - Zawsze wiedzieć, ile pozostało prąd. Po odebraniu sygnału, wskaźnik strojenia świeci na zielono. Nylonowy pasek na górze zapewnia łatwe przenoszenie, jest bardzo wygodny w trzymaniu i obsłudze na kempingu. Dodatkowy kompas jest bardzo pomocny w określeniu kierunku podczas biegania na świeżym powietrzu. Każdy niebieski wskaźnik odpowiada 25% pojemności baterii.

W pełni naładowany akumulator 1000 mah może odtwarzać 90 godzin radia, w tym korba ręczna, solarna, nigdy nie jest niesprawne ze względu na brak prądu - wiele niezależnych metod zasilania, lub 35 godzin światła drogowego i mijania lub 50 godzin lampki do czytania, zawsze pozostaw włączony!.4 źródła zasilania, ręka korba do produkcji od prądu do oświetlenia lub energii słonecznej do ładowania akumulatora, nawet jeśli wewnętrzny akumulator jest pusty, akumulator do ponownego ładowania i ładowanie typu C. Działa również jako przenośny powerbank do ładowania ponad 2 telefonów komórkowych i do zapalania w sytuacjach awaryjnych. Wewnętrzny akumulator może szybko w pełni naładować radio w ciągu 8 godzin, lampki kontrolne z przodu informują o stanie baterii.

Duża pojemność 10 000 mah, podwójna lub więcej niż przeciętne radio korbowe rok 2022 najnowszy model radia awaryjnego jest dostarczany z akumulatorem litowo-polimerowym 10 000 mAh o bardzo dużej pojemności i jest w pełni naładowany za pomocą dołączonego kabla typu C. Głośny alarm sos 115 db i wodoszczelność ipx4, kompas i nylonowy pasek do łatwego przenoszenia tryb sos wydaje słyszalny dźwięk, aby ostrzec innych, gdy zostaną rozłączone lub zgubione.3 tryby pracy: ultra jasna latarka led 5 w, światło do czytania z 48 diodami led cob pod składanym panelem słonecznym, 700 lm i lampka do czytania 5 w, w tym światła drogowe, światła mijania i światła mieszane.
MarkaZpincsipo #ad
ProducentShen Zhen Qin Mai E-commerce Co.,Ltd #ad
Wysokość3.15
Długość6.3
Waga1.09
Szerokość2.36
Numer częściXSY330
ModelXSY330
Gwarancja365 Day Warranty

9. MONKROY

#ad

Radio solarne z korbą, przenośne radio korbowe, odbiornik świata z baterią 2500 mAh, alarm SOS na kemping, latarka LED i lampka do czytania, MONKROY AM/FM/SW, Bluetooth, możliwość ponownego ładowania

#ad
MONKROY #ad - Należy jednak włączyć i ręcznie dopasować do lokalnej stacji pogodowej, takich jak cyklony, aby otrzymywać ostrzeżenia. Przenośna opaska na rękęto radiotelefon ma pasek na rękę. Ten rodzaj radia dynamo to inteligentny wybór na kemping, wędrówki z plecakiem, przywiązać do ciała lub przywiązać do plecaka, wędrówki, przygody i inne aktywności na świeżym powietrzu.

Damy ci satysfakcjonujące rozwiązanie. To radio pogodowe z latarką i lampką do czytania jest praktyczne w przypadku awarii zasilania awaryjnego, gniazdo kart TF i gniazdo słuchawkowe 3, aby zobaczyć każdy sygnał w ciemności. Jest wyposażony w analogowe dostrojenie standardowe kanałów pogodowych AM/FM/SW. Radio noaa alert - to radio ostrzegawcze przed pogodą noaa zostało zaprojektowane specjalnie do użytku w sytuacjach awaryjnych. Dodatkowo połączenie bluetooth, 5 mm umożliwiają słuchanie audycji radiowych bez przeszkadzania innym.

Wodoszczelność IPX3. Wielofunkcyjnośćzaktualizowane radio korbowe wystarczą, aby naładować telefon komórkowy lub urządzenia usb w przypadku krótkich połączeń lub wiadomości SMS w nagłych przypadkach. Jeśli masz pytania, dzięki czemu jesteś gotowy w razie sytuacji awaryjnej. Niezbędne w domu i na zewnątrzto awaryjne radio z awaryjnym źródłem zasilania jest niezawodne i niezbędne do użytku domowego i na zewnątrz, 1 x kabel do ładowania micro USB i 1 x podręcznik użytkownika może nie być dostępny w języku polskim.
MarkaMONKROY #ad
ProducentMONKROY #ad

10. Fantocemea

#ad

Obsługuje funkcję USB/karty TF, przenośne radio AM/FM/SW, nostalgiczne radio, akumulator 1200 mAh lub baterie z ogniwami D, doskonały odbiór, Małe radio retro z Bluetooth

#ad
Fantocemea #ad - Radio walizkowe ma wymiary 15 x 10 x 9 cm i waży tylko 450 g. Wskazówka: brak gniazda słuchawkowego. Dzięki przenośnemu uchwytowi ten radioodtwarzacz w stylu vintage jest gotowy do użycia wszędzie i w każdej chwili. Wyposażony w wydajny chip dsp i teleskopową antenę miedzianą, będzie Cię chronić.

Włącz go i ciesz się hitami przy przytulnej filiżance kawy, takiej jak The Beatles i The Rolling Stones. Zapewniamy zakup bez ryzyka: 12 miesięcy gwarancji, 30-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy i obsługa klienta 24/7. Ponadczasowa estetyka lat 60 W połączeniu z kompaktowym przyciskiem tuningu strojenie jest bardzo precyzyjne i nigdy nie przegapisz najnowszych wiadomości ani najnowszych prognoz pogody. Mały, który umożliwia odtwarzanie ulubionej muzyki przez TWS, ale z głośnikami super dźwiękowymi. Częstotliwość: fm 88-108 mhz; am 530-1710 khz; sw 5, to radio retro o stabilnej jakości sygnału łatwo odbiera nadajnik.

Czy się z dzisiejszą modą. W domu lub na świeżym powietrzu, 9-18, 0 MHz. To radio retro jest akcentem dla mebli w biurze, salonie, kuchni i sypialni. Radio jest wyposażone w wbudowany akumulator o pojemności 1200 mah, który charakteryzuje się niskim zużyciem energii w domu, a 2 baterie d nie wchodzą w zakres dostawy to idealny wybór, aby włączyć radio w przypadku awarii zasilania lub na kempingu na świeżym powietrzu.
MarkaFantocemea #ad
ProducentFantocemea #ad
Wysokość4.33
Długość7.09
Szerokość3.94
Numer częściEURadio628-CG-1
ModelEURadio628-CG-1
Gwarancja24 Miesięcy