Top 10 Softclose Türdämpfer – Magnesy

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. Jiayi

#ad

Mebli, do drzwi, zatrzaski magnetyczne, 6 sztuk, otwieracza ciśnieniowego, szuflad, drzwi szafy, magnetyczne końcówki, Jiayi otwieracz do drzwi ciśnieniowych Push to Open, zatrzaski

#ad
Jiayi #ad - Sprawia, bezszwowy wygląd bez guzików. Gwarantuje żywotność do 20 000 razy. Spraw, aby ta klamra była bardziej odpowiednia do drzwi średniej wielkości. Co otrzymasz: 6 x otwieracz drzwi push to open; 24 x podstawowe śruby montażowe; 6 x śruby z łbem płaskim; 6 x kołek; 6 x klej; 6 x ultracienka blacha zamykająca wskazówka dotycząca drzwi zewnętrznych; suw kompresji 1/8 cala należy zarezerwować podczas instalacji.

Wydajny tłok/sprężyna: większy i grubszy mechanizm sprężynowy o wysokiej wydajności z wystarczająco silnym napięciem sprawia, że ten otwieracz jest wyjątkowo trwałym i ponadczasowym wyborem. Długi skok z magnesem: długi skok z wbudowanym magnesem, siła magnetyczna zapewnia bezpieczny punkt zamknięcia, który utrzymuje drzwi mocno razem i nie pozwala na "dryfowanie" drzwi. Również ze śrubami montażowymi.

Tworzy czysty, aby zablokować i odblokować wystarczy nacisnąć drzwi. Push to open: wbudowany sprężynowy popychacz, że uchwyty lub guziki są zbędne. Nadaje się do stosowania z zawiasami bez funkcji samozamykającej. Magnes push to open można zainstalować bez wiercenia otworów na śruby, używając dołączonego kleju dostępny w kolorze czerwonym i białym i wysyłany losowo. Instalacja za pomocą kleju: obudowa ze stopu aluminium, bardziej wytrzymała i trwała. Najpierw należy zamontować dwa eliptyczne otwory, aby dopasować miejsce do zamykania.
MarkaJiayi #ad
ProducentJiayi #ad
Numer części6 Stück

2. LouMaxx

#ad

Np. firmy Ikea, LouMaxx Otwieracz do drzwi ciśnieniowych – łatwe otwieranie drzwi szafy i szuflad dzięki mechanizmowi "Push to open" – nadaje się do wielu szafek, z magnesem neodymowym, zestaw 4 sztuk

#ad
LouMaxx #ad - Wysoka jakość: nadruk otwieracza drzwi szafy jest wyprodukowany w europie, ma elegancki design z niewidoczną płytą montażową i ma żywotność ponad 80 000 cykli. Potrzebujesz tylko jednego otwieracza ciśnieniowego na drzwi. Można go bez problemu stosować z większością dostępnych na rynku zawiasów – kompatybilny z otwieraczem do drzwi ciśnieniowych Ikea oraz otwieraczem drzwi ciśnieniowych Utrusta.

Uniwersalne zastosowanie: otwieracz drzwi do szafy nadaje się do drzwi meblowych, drzwi szafek i szuflad, w tym pełnych i pół-otwartych oraz zamkniętych zawiasów drzwi i ogranicznika ściany środkowej. Otwieracz drzwi ciśnieniowych zostanie na niego kliknięty. Otwieranie bez uchwytów: jednym dotknięciem bez trudu otworzysz drzwi i szuflady. Uwaga: nie działa w połączeniu z zawiasem Softclose. Atwy montaż: otwieracz drzwi push open można doposażyć. Zamykanie drzwi następuje poprzez ponowne naciśnięcie na drzwi. Sworzeń jest prawidłowo ustawiony przekręcić w lewo, aby dalej wkręcić.

Mocuje się ją poprzez przykręcanie, dwustronna taśma klejąca nie jest wystarczająco stabilna, aby wydostał się, ponieważ przy każdym otwarciu należy wywierać nacisk, przekręcić w prawo, aby aktywować mechanizm. Otwieranie i zamykanie za pomocą nacisku: jak działa zasada otwierania drzwi z przyciskiem push to open szuflady: wystarczy lekkie naciśnięcie drzwi, a popychacz push to open przesuwa się w łatwo dostępnej pozycji otwierania. Końcówka otwieracza drzwi z przodu jest regulowana i wyposażona w silny magnes neodymowy, aby zapewnić zamknięcie drzwi.
MarkaLouMaxx #ad
ProducentLouMaxx #ad
Wysokość0.83
Długość2.95
Szerokość0.83
Numer części10314

3. GoldRock

#ad

Zatrzaski magnetyczne, zatrzaski do drzwi, szuflad, 4 sztuki amortyzatorów drzwi szafy, GoldRock Otwieracz do drzwi ciśnieniowych Push to Open, drzwi meblowych, otwieracze drzwi do szafy, drzwi szafy

#ad
GoldRock #ad - Oszczędność miejsca i jest bardziej estetyczna. Wkład sprężynowy może być wpuszczany i montowany oddzielnie w drzwiach szafy. Długi skok i silny magnes - push to open jest bardzo długi, że dłoń łatwo mieści się w drzwiach i można je naciągnąć. Atwa instalacja - instalacja może być przeprowadzona za pomocą śrubokręta, nie wymaga wiercenia.

Push to open - goldrock push to open otwieracz do drzwi, wbudowany system sprężynowy zapewnia silne napięcie, bezszwowy wygląd bez uchwytów. Informacje o serwisie jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące produktu przed lub po zakupie, prosimy o kontakt. W przypadku drzwi zewnętrznych podczas montażu należy wziąć pod uwagę skok kompresji 3 mm. Na koniec przetestuj działanie i dopasuj odstęp. Przymocuj uchwyt do szafy za pomocą śrub.

Grubsze porowate dno zapewnia większą wytrzymałość i trwałość. Wskazówka: zestaw nie zawiera śrub montażowych, 4 kołki rozporowe, proszę dokładnie sprawdzić przed złożeniem zamówienia ciepła wskazówka. Umożliwia łatwe otwieranie drzwi lub szuflad, szaf na ubrania i stołów fryzjerskich. Każda z twoich propozycji jest kierunkiem naszego ciągłego doskonalenia. Końcówkę magnetyczną można regulować w zakresie 1-4 mm, jeśli instalacja będzie trudna.
MarkaGoldRock #ad
ProducentGoldRock #ad
Wysokość0.39
Długość7.87
Szerokość5.91
Modelff999

4. LouMaxx

#ad

LouMaxx Zatrzask magnetyczny mocny – siła trzymania 4 kg – zestaw 10 sztuk w kolorze białym – magnes na drzwi – magnetyczne zamknięcie na magnes – zamknięcie na magnes – zamknięcie na magnes –

#ad
LouMaxx #ad - 4 kg – wymiary: patrz zdjęcie opakowanie może różnić się od przedstawionego na zdjęciu. Zakres dostawy: zestaw 10 magnesów meblowych w obudowie z tworzywa sztucznego z płytką oporową. Idealnie nadaje się również do rozbudowy przyczep kempingowych i przyczep kempingowych, gdzie wymagana jest mocna przyczepność.

Wszechstronne zastosowanie: magnesy na drzwi nadają się również bardzo dobrze do stosowania jako zatrzaski magnetyczne do drzwi balkonowych, tarasowych, jako magnes meblowy do komód lub innych mebli, jako magnesy do drzwi szafy w szafkach na ubrania i szafkach kuchennych. Zalecane są 2 magnesy do szafek na drzwi. Maksymalna siła trzymania: w celu mocnego trzymania magnesów do szafy wymagany jest bezpośredni kontakt z płytą oporową, mocowanie za pomocą dołączonych śrub z łbem wpuszczanym. Materiał montażowy wchodzi w zakres dostawy.

Zasada zastosowania: magnesy loumaxx do drzwi do mebli to samozamykacze, które działają na zasadzie przyczepności magnetycznej. Obudowa: tworzywo sztuczne białe – płyta oporowa: stal ocynkowana – siła przyczepności: ok. Instrukcja montażu jest dostępna w polu "Przewodniki produktu i dokumenty". Dzięki zamkowi magnetycznemu drzwi zamykają się i zamykają pod pewnym kątem otwarcia. Atwy montaż: magnes do szafki jest przykręcany do łączonych części i utrzymuje drzwi szafy lub szuflady szczelnie zamknięte.
MarkaLouMaxx #ad
ProducentLouMaxx #ad
Wysokość0.51
Długość1.77
Szerokość0.59
Numer części84497
Model84497

5. LOOTICH

#ad

Stal niklowana, LOOTICH Push to Open zatrzaski do mebli, szafy, 10 sztuk, szuflady, zatrzaski sprężynowe, zatrzaski do drzwi w konstrukcjach mebli, ulepszone otwieranie drzwi z uchwytem magnetycznym

#ad
LOOTICH #ad - Możliwości regulacji: możliwość regulacji odbywa się przez otwór podłużny – Montaż: do wkręcania. Drzwi otwierają się automatycznie, naciskając na drzwi, co aktywuje się sprężynę spustową w armaturze. Aby otworzyć nacisnąć, nie są potrzebne uchwyty. Zatrzaski są uniwersalne w budowie mebli, łodzi, przyczep kempingowych lub mebli kuchennych i wielu innych. Wystarczy lekkie naciśnięcie palca na drzwi, aby je ponownie zamknąć.
MarkaLOOTICH #ad
ProducentLOOTICH #ad
Wysokość0.79
Długość9.84
Waga0.68
Szerokość6.69

6. KBNIAN

#ad

Zatrzaski sprężynowe, szuflad beżowy, KBNIAN 6 sztuk magnetycznych zatrzasków do drzwi na zatrzask magnetyczny do mebli, szafek na książki, zamknięcie magnetyczne Push to Open zatrzask zatrzaskowy do drzwi szafy

#ad
KBNIAN #ad - Maksymalna siła mocowaniarozmiar zatrzasku magnetycznego wynosi 5, 5 x 40 mm, samozamykacz drzwi ma dużą podstawę z czterema otworami, długa sztuka 34 x 12 mm, a efekt mocowania jest dobry. Nie są potrzebne uchwyty ani uchwyty, bez zmniejszania elastyczności.

Niezależnie od tego, szafkę na buty czy szafę, można ją bez problemu używać. Magnetyczne ulepszeniesamozamykacz do drzwi jest wyposażony w silną głowicę magnetyczną, czy chodzi o szafę, a silniejszy magnetyzm zwiększa zamykanie drzwi szafy bez przerw. Wysokiej jakości dobór materiałówzatrzask magnetyczny jest wykonany z materiału ABS i stali nierdzewnej, która jest przyjazna dla środowiska i trwała, ma dobrą teksturę, dużą siłę i nie jest łatwa do złamania.

Atwa instalacjaprzykręć śrubę ssącą drzwi magnetycznych nie wchodzi w zakres dostawy do drzwi szafy, instalacja jest kompletna. Otwórz się po naciśnięciu, która może być używana wielokrotnie, aby meble były piękniejsze. Elastyczna głowica - wbudowana, mocna sprężyna, a następnie zamknij po naciśnięciu.
MarkaKBNIAN #ad
ProducentKBNIAN #ad
Wysokość0.79
Długość2.2
Szerokość1.5
Numer częściKBNIAN-1
ModelKBNIAN-1

7. QWORK

#ad

QWORK 10 sztuk otwieraczy drzwi typu Push to Open, drzwi meblowych, amortyzator drzwi do szafki kuchennej

#ad
QWORK #ad - Przy normalnym użytkowaniu żywotność > 20 000 razy. Głowicę magnetyczną można regulować o 1 ~ 4 mm. Mocna sprężyna może docisnąć drzwi o szerokości około 4 cm. Atwa instalacja: to zamknięcie drzwi push-to-open można łatwo zainstalować w szafkach za pomocą śrub wchodzą w zakres dostawy.

Obsługa klienta: ciesz się bezproblemową i bezproblemową obsługą zwrotu w ciągu miesiąca. Jeśli masz jakiekolwiek pytania, skontaktuj się z nami, jesteśmy do dyspozycji. Wskazówka: do drzwi zewnętrznych podczas instalacji należy zarezerwować suport 3 mm.

Push to open: wbudowany sprężynowy tłok wystarczy nacisnąć drzwi, aby go zablokować lub odblokować. Wygląd: to zamknięcie drzwi ma prosty wygląd i nadaje się do różnych rodzajów szafek, regałów na książki, szafek kuchennych i innych mebli. Zawartość opakowania: 10 sztuk zatrzasków do drzwi, śruby mocujące wchodzą w zakres dostawy.
MarkaQWORK #ad
ProducentQWORK #ad
Numer częściWD9123
ModelWD9123

8. DURANTEY

#ad

Jasnoszary, otwieracz ciśnieniowy ABS, otwieracz ciśnieniowy, otwieracz do drzwi ciśnieniowych,, DURANTEY 4 sztuki otwieraczy do drzwi ciśnieniowych Push To Open, zatrzaski magnetyczne, do mebli

#ad
DURANTEY #ad - Spraw, aby twoja kuchnia, a konstrukcja typu push nie uszkadza wyglądu szafki. Dwa sposoby instalacji: rdzeń sprężynowy może być zainstalowany na górze, która pasuje do wyposażenia, co zapewnia łatwy i skuteczny sposób otwierania i zamykania drzwi. Produkt jest wyposażony w stal nierdzewną, na dole lub z boku szafki, lub można go oddzielnie osadzić w drzwiach szafy, dzięki czemu instalacja produktu jest wygodniejsza i szybsza.

Ten otwieracz ciśnieniowy jest bardzo trwały i nadaje się do stosowania z zawiasami, które nie mają funkcji automatycznego zamykania. Może być stosowany do szafek, sypialnia i salon były uporządkowane i wygodne. Drzwi można zablokować lub odblokować, aby kuchnia była półautomatyczna. Nie są potrzebne żadne przyciski ani przyciski, która zapewnia silne napięcie i szybko otwiera drzwi po naciśnięciu drzwi. Długi skok z magnesem: głowica amortyzującego zderzaka jest magnetyczna, dzięki czemu nie musisz się martwić, że drzwi mogą być bezpiecznie zamknięte.

Końcówkę magnesu można regulować w zakresie od 1 do 7 mm, a bardzo duża siła magnetyczna sprawia, aby mocno dopasować drzwi, czy trudno jest dokładnie znaleźć uchwyt. Konstrukcja zamka drzwi: zamek do drzwi z wbudowaną sprężyną, po prostu naciskając drzwi kolanem lub ręką. Wysokiej jakości magnetyczna rygla drzwiowa: magnetyczna rygiel do drzwi wykonany z wysokiej jakości tworzywa sztucznego ABS jest odporny na korozję i rdzę, a powierzchnia jest gładka i nie zrani palców. Ukryty magnetyczny zamek push-lock: ukryta konstrukcja magnetycznego zatrzasku Push-Open jest prawie niewidoczna na zewnątrz drzwi, szuflad i innych mebli.
MarkaDURANTEY #ad
ProducentDURANTEY #ad

9. Jiayi

#ad

Magnes do kuchni, Tip On, szafy, szafa na ubrania, szuflady, otwieracz do drzwi, Push to Open Jiayi 2 sztuki otwieraczy drzwi ciśnieniowych Push to Open magnetyczne zatrzaski do szafy

#ad
Jiayi #ad - Możesz też użyć śruby do wzmocnienia, bardzo łatwy montaż za pomocą kleju, bardzo mocny, jeśli chcesz mieć większą stabilność. Co otrzymasz: otrzymasz 2 x otwieracz ciśnieniowy do drzwi szafy i 2 x dwustronny klej, nie wahaj się z nami skontaktować, śruby. Szafa do otwierania drzwi ciśnieniowych ma wbudowany sprężynowy popychacz, który umożliwia szybkie otwieranie po naciśnięciu drzwi.

Wystarczy nacisnąć drzwi, aby je zablokować lub odblokować. Atwy w użyciu: dostarczany z klejem i śrubą. Przyjazny dla środowiska i trwały: okucie drzwi do szafy wykonane jest ze stopu aluminium, niełatwe do uszkodzenia, który jest mocniejszy i trwalszy niż zwykłe zatrzaski magnetyczne, warte posiadania. Otwieracz drzwi push to open, bez wiercenia i nie uszkadza szafki. Push to open: do wciśnięcia należy użyć tylko jednego palca lub lekkiej siły jednej ręki. Jeśli masz jakiekolwiek pytania, pomożemy.

Wskazówka: proszę zamknąć i otworzyć drzwi po 12 godzinach, aby uzyskać dobre połączenie klejące. Niewidoczne urządzenie do drzwi szafy: pożegnaj się z brzydkimi okuciami i ciesz się eleganckim i minimalistycznym wzornictwem dzięki temu zamknięciu szafy, takich jak drzwi przesuwne kuchenne, artystyczne i proste, które idealnie pasuje do każdego nowoczesnego domu. Magnes push to open sprawia, szafki, mogą być używane do wielu różnych drzwi szaf, że drzwi szafy są uporządkowane, szafki na buty, regały na książki, szklane szafki i tak dalej.
MarkaJiayi #ad
ProducentJiayi #ad
Wysokość7.87
Długość5.91
Waga0.09
Szerokość5.91
Numer częściPTO2P08
ModelJiayi push to open

10. KLYNGTSK

#ad

KLYNGTSK 4 sztuki otwieraczy do drzwi Push to Open, zamykacz drzwi, amortyzator drzwi, zamek do drzwi, szuflady, otwieracz do drzwi, otwieracz, meble, drzwi do szafy, magnetyczne zamknięcie, magnetyczny zatrzask

#ad
KLYNGTSK #ad - Naciśnij do otwarcia otwieracz do drzwi ciśnieniowych jest wyposażony w wbudowany magnetyczny tłok sprężynowy, który można zablokować lub odblokować za pomocą tylko lekkiego naciśnięcia. Bez hałasu zatrzask sprężynowy do szuflady wykorzystuje większą i grubszą sprężynę o wysokiej wydajności.

Może być używany do szafek, szaf na ubrania, kredensów i innych mebli przypomnienie o ciepłej wodze: podczas instalacji drzwi zewnętrzne muszą być utrzymane, szuflad, skok od 2 mm do 3 mm. Wbudowana sprężyna jest w pełni naciągnięta, bez widocznego odgłosu kliknięcia podczas dociskania, cicha, drzwi można otworzyć i zamknąć jednym naciśnięciem. Zalecany do zagłębionych drzwi, wystarczająca siła magnetyczna, może być stosowany w domach, aby trzymać drzwi bliżej siebie, szkołach, biurach, pomieszczeniach gospodarczych. Duża siła magnesu wbudowany silny pasek magnetyczny, warsztatach, co zapobiega nadmuchiwaniu lub otwarciu drzwi przez zwierzęta domowe.

Nie są potrzebne uchwyty lub guziki, można je dobrze ukryć, dzięki czemu meble stają się piękniejsze. Atwa instalacja bezpłatne śruby są dołączone do zestawu, dzięki czemu nie musisz się martwić o niedokładny montaż. Wielofunkcyjny zatrzask magnetyczny zawiera 4 białe zamki do drzwi z magnesem, 24 śruby. Podczas instalacji należy się upewnić, a profesjonalne maszyny są wykorzystywane do precyzyjnego wiercenia, że drzwi można otwierać i zamykać w naturalny sposób bez nadmiernego oporu.
MarkaKLYNGTSK #ad
ProducentKLYNGTSK #ad
Wysokość0.01
Długość2.99
Szerokość1.81