Top 10 Ergonomische Maus Bluetooth Aufladbar – Myszy

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. Logitech

#ad

Bezprzewodowa mysz z ultraszybkim przewijaniem, ciche kliknięcia, USB-C, 8K DPI, Ergo, śledzenie szkła, chrom, Bluetooth, grafitowa, Windows, Linux, Logitech MX Master 3S

#ad
Logitech #ad - Ledzenie z 8k dpi: bezprzewodowa mysz komputerowa może być używana do pracy na każdej powierzchni – nawet na szkle 1 – dzięki ulepszonemu czujnikowi 8000 DPI z możliwością dostosowania czułości. Ergonomiczna konstrukcja: wygodna praca z wysokiej jakości myszką, której sylwetka została zaprojektowana z myślą o bardziej naturalnej pozycji nadgarstka i optymalnie rozmieszczonych kontrolach kciuka.

Sterowanie przepływem między komputerami: praca na wielu komputerach lub laptopach i przesyłanie tekstów, obrazów i plików – między systemem Windows i macOS 5. Certyfikat neutralny pod względem emisji CO2. Części z tworzywa sztucznego mx master 3s są częściowo wykonane z certyfikowanego tworzywa sztucznego pochodzącego z recyklingu grafit: 27%, jasnoszary: 22% 10 Przewijanie magspeed: mysz komputerowa o niezwykłej prędkości, precyzji i prawie bezgłośnej pracy – przewijanie Magspeed jest o 90% szybsze 3, 87% bardziej precyzyjne 4 i bardzo ciche.

Ciche kliknięcia: mysz bluetooth mx master 3s wprowadza ciche kliknięcia – z tym samym przyjemnym uczuciem, ale o 90% mniej odgłosów kliknięć 2. Ulepszone oprogramowanie do dostosowywania: dostosowywanie przycisków i optymalizacja przepływu pracy dzięki profilom specyficznym dla aplikacji w ulepszonych opcjach Logi + 5.
MarkaLogitech #ad
ProducentLogitech #ad
Wysokość0.04
Długość4.92
Waga0.68
Szerokość3.32
Numer części910-006559
Model910-006559
Gwarancja24 Miesięcy

2. Logitech

#ad

Logitech MX Master 2S Bluetooth Edition mysz bezprzewodowa, ładowana, wiele powierzchni, ergonomiczna, super szybkie przewijanie, połączenie z 3 komputerami Mac/PC – grafitowa

#ad
Logitech #ad - Szybkie ładowanie: wystarczy połączyć mysz bluetooth z komputerem i w ciągu zaledwie 3 minut uzyskać wystarczającą ilość prądu na cały dzień; pełne naładowanie wystarcza na 70 dni 3. Atwiejsza nawigacja: przewijanie przez długie dokumenty lub strony internetowe faster and easier or press the wheel and shift to click-to-click mode for precyzyjnej nawigacji.

Dostosuj prędkość, przewijanie w poziomie: szybsze i łatwiejsze przewijanie stron internetowych za pomocą kółka do przewijania z regulacją prędkości i przewijaniem poziomym za pomocą jednego ruchu kciuka 4. Połączenie do 3 komputerów: logitech flow umożliwia sterowanie maksymalnie trzema komputerami za pomocą bezprzewodowej myszy oraz kopiowanie/wklejanie tekstu, obrazów i plików między nimi 1.

Precyzyjna kontrola: mysz nadaje się do różnych powierzchni dzięki precyzyjnemu skanowaniu Darkfield, co zapewnia bezbłędne sterowanie praktycznie wszędzie – nawet na szkle 2 z prędkością do 4000 DPI.
MarkaLogitech #ad
ProducentLogitech #ad
Wysokość3.37
Długość4.96
Waga0.32
Szerokość1.91
Numer części920-012239
Model910-007225
Gwarancja24 Miesięcy

3. JLab

#ad

Komputera, połączenie przez Bluetooth lub USB do wielu urządzeń, tabletu, mysz pionowa, systemu, JLab JBuds ergonomiczna mysz bezprzewodowa, ładowalna mysz bezprzewodowa do laptopa, cicha myszka

#ad
JLab #ad - Elastyczne połączenie: mysz ergonomiczna jlab jbuds jest kompatybilna z trzema równoczesnymi połączeniami urządzeń. Za pomocą jednego przycisku. Niezależnie od tego, czy wolisz szybko klikać, czy spokojnie poruszać się po jednej stronie, ta pionowa mysz PC dopasowuje się do odpowiedniego tempa dla Ciebie.

Ergonomiczna mysz jbuds bluetooth jest wyposażona w praktyczny akumulator wielokrotnego ładowania – bez przerw, mniej odpadów i 4 miesiące czasu pracy baterii. Wstaw najczęściej używane formuły lub wklej ten sam tekst za pomocą jednego przycisku bezprzewodowo na myszy komputerowej. Podłącz tę mysz komputerową za pomocą Bluetooth 5. 2 lub bezprzewodowego portu uSB 2, takimi jak komputer, 4 GHz z prawie każdym typem urządzenia. Dzięki temu można zmniejszyć ryzyko obrażeń spowodowanych powtarzającym się obciążeniem oraz bólem dłoni lub nadgarstków za pomocą tej myszy Bluetooth.

Przewijanie na nowo: dzięki regulowanemu skanowaniu można bezprzewodowo zmieniać czułość swojej myszy bezprzewodowej. Atwe przełączanie między zapisanymi urządzeniami, tablet, telefon itd. Indywidualne profile użytkownika: za pomocą aplikacji jlab work można zaprogramować określone przyciski, aby pasowały do ulubionych aplikacji. Ergonomiczny komfort: ergonomiczna mysz jbuds została zaprojektowana tak, aby naśladować najbardziej naturalną pozycję uścisku dłoni i leżeć pod przyjemnym kątem 52 stopni.
MarkaJLab #ad
ProducentJlab #ad
Wysokość5.71
Długość3.46
Waga0.51
Szerokość3.19
Numer częściMJBERGORBLK82
ModelMJBERGORBLK82
Gwarancja24 Miesięcy

4. Logitech

#ad

Czarny, 7 przycisków, opakowanie w języku angielskim, czujnik laserowy 1000 DPI, Mysz bezprzewodowa Logitech M705 Marathon, połączenie 2,4 GHz przez odbiornik Unifying USB, 3-letnia żywotność baterii, PC / Mac

#ad
Logitech #ad - Połączenie bezprzewodowe: odbiornik usb logitech Unifying może pozostać na stałe na komputerze lub laptopie i nie koliduje z transportem - działa na komputerach z systemem Windows i Mac. Elastyczność: skanowanie laserowe bezprzewodowej myszy marathon umożliwia precyzyjną kontrolę.

Wygodna obsługa: hiper-szybkie przewijanie i duża precyzja dzięki przewijaniu kliknięciem po kliknięcie i kółku myszy, które umożliwia również przewijanie boczne. Ywotność baterii zależy od użytkowania. Polecamy również: nasz nowy logitech mx master 3 zapewniający najwyższą produktywność: przewijanie z prędkością 1000 linii na sekundę, konfigurowalne, Bluetooth / USB, ładowanie, skanowanie na szkle, pokrętło.

Skanowanie działa płynnie na praktycznie każdej powierzchni, z podkładką pod mysz i bez niej. Odbiornik Logitech Unifying umieszczony w myszy. Wygodna mysz komputerowa: dodatkowe przyciski zapewniające większą kontrolę łącznie siedem przycisków zapewniają prawidłowe wykonanie najważniejszych kliknięć. Niezwykle długa żywotność baterii: trzy lata żywotności baterii oszczędzają czas i pieniądze - i są przyjazne dla środowiska.
MarkaLogitech #ad
ProducentLogitech #ad
Wysokość1.65
Długość4.29
Waga0.3
Szerokość2.8
Numer częściMAIN-40191
Model910-001236
Gwarancja3 Jahre eingeschränkte Hardwaregarantie

5. Logitech

#ad

Szary, opakowanie przyjazne dla środowiska, połączenie 2,4 GHz przez odbiornik USB Unifying, Mysz bezprzewodowa Logitech M705 Marathon, 3-letnia żywotność baterii, czujnik laserowy 1000 DPI, 7 przycisków, PC / Mac

#ad
Logitech #ad - Wydajność: bezprzewodowa mysz oferuje 5 konfigurowalnych przycisków, w tym przyciski do przodu i do tyłu, przejście do trybu pełnoekranowego, tworzenie skrótów, otwieranie aplikacji i wiele innych. Zaprojektowana z myślą o komforcie: bezprzewodowa mysz komputerowa jest tak zaprojektowana, że podąża za naturalną krzywizną prawej ręki i wszystkie przyciski znajdują się w zasięgu ręki.

3 lata pracy baterii: bezprzewodowa mysz optyczna jest wyposażona w automatyczny tryb oszczędzania energii i włącznik/wyłącznik, dzięki czemu możliwe jest do 3 lat 1 pracy z 2 bateriami AA. Kompleksowa kompatybilność: mysz m705 jest kompatybilna z systemem macOS i Windows i posiada certyfikat "Współpracuje z Chromebookiem" 2. W każdym miejscu, na każdą okazję: m705 został zaprojektowany z myślą o wielogodzinnym komforcie i oferuje odpowiedni kształt i gumowe uchwyty, dzięki czemu możesz skoncentrować się na pracy przez cały dzień.

Bezprzewodowa swoboda: odbiornik usb łączy do 6 kompatybilnych urządzeń i zapewnia mocne, niezawodne połączenie w odległości do 10 metrów 3. Hiperszybkie przewijanie: podwójne przewijanie umożliwia przełączanie między szybkością i precyzją jednym kliknięciem, aby przeglądać długie strony internetowe lub przechodzić przez wiersz po wierszu.
MarkaLogitech #ad
ProducentLogitech #ad
Wysokość1.64
Długość4.28
Waga0.02
Szerokość2.79
Numer części910-006034
Model910-006034
Gwarancja3-letnia ograniczona gwarancja na sprzęt

6. Logitech

#ad

Logitech MX Vertical przewodowa i bezprzewodowa ergonomiczna mysz zmniejszająca obciążenie mięśni

#ad
Logitech #ad - Idealny kształt ze strukturyzowaną powierzchnią – mx vertical ma kształt dopasowany do ludzkiej dłoni i jest bardzo przyjemna w dotyku. Naturalna pozycja grzbietu dłoni – naturalna pozycja grzbietu dłoni na myszy MX Vertical redukuje aktywność mięśni o 10% w porównaniu do tradycyjnej myszy i to bez pogorszenia wydajności.

Dzięki unikalnemu kształtowi mysz może dopasować się do różnych kształtów dłoni, odbiornik Unifying: 18, 4 mm x 6, 4 mm x 14, 6 mm. Zalecana przez ergonomów. Zaawansowana trakcja optyczna – wysoce precyzyjny czujnik o rozdzielczości 4000 dpi 4-krotnie* redukuje wymagany ruch ręki i zmniejsza zmęczenie.

Mx vertical została opracowana i przetestowana zgodnie z kryteriami wiodących ergonomów - polepszenie postawy ciała i zmniejszenie obciążenia mięśni nadgarstka. Lepsza obsługa – jedyny w swoim rodzaju pionowy kąt 57° zmniejsza nacisk na nadgarstek i umożliwia wygodne ustawienie kciuka na podkładce. Przetestowana przez użytkowników.
MarkaLogitech #ad
ProducentLogitech #ad
Wysokość3.09
Długość4.72
Waga0.3
Szerokość3.11
Numer części910-005448
Model910-005448
Gwarancja2 Jahre eingeschränkte Hardwaregarantie

7. Trust

#ad

Komputerów, oświetlenie LED, laptopów, mysz komputerowa z kablem dla osób praworęcznych, zapobiega ramieniu myszy/łokciu tenisisty RSI, Trust Verto Pionowa ergonomiczna mysz, Mac,, 1000/1600 DPI

#ad
Trust #ad - Plug & play – wystarczy podłączyć mysz verto za pomocą kabla USB 1, 5 m i od razu rozpocząć pracę. Niebieskie światło LED oświetla mysz. Czujnik optyczny myszy pionowej umożliwia dwie prędkości: 1000/1600 DPI.

Precyzyjna kontrola – ergonomia nie musi być nudna. Ergonomiczna konstrukcja zapewnia naturalny kąt 60° ramienia i nadgarstka, dzięki czemu praca jest łatwa w obsłudze. Nakładka na kciuk i gumowa powłoka zapewniają większy chwyt i komfort. Koniec przeciążenia – ta pionowa mysz chroni przed przeciążeniem i bólem. Dwa przyciski kciuka zapewniają precyzyjne i szybkie sterowanie. Lepsze odczucia – mysz jest wyjątkowo lekka, a kształt nadaje się do wszystkich rozmiarów dłoni, prawdziwa ulga. Wprowadź światło w dzień – modne i dyskretne światło po lewej stronie myszy wnosi więcej życia w dzień pracy.
MarkaTrust #ad
ProducentTrust #ad
Wysokość0.04
Długość4.72
Waga0.33
Szerokość2.95
Numer części22885
Model22885
Gwarancja24 Miesięcy

8. Logitech

#ad

Logitech M187 mini myszka USB, biały, bezprzewodowa

#ad
Logitech #ad - Konfiguracja jest bardzo prosta: wystarczy podłączyć malutki odbiornik nano do systemu Windows lub MacNotebook i można rozpocząć pracę. Ultramobilna mysz: dzięki wyjątkowo kompaktowej konstrukcji bezprzewodową mini mysz można zabrać ze sobą wszędzie tam, gdzie używasz laptopa – z podkładką pod mysz lub bez niej.

Połączenie bezprzewodowe: korzystają z bezprzewodowej swobody ruchów i bezpiecznego połączenia, które działa tak samo niezawodnie jak w przypadku myszy komputerowej z kablem, nawet podczas grania. Polecamy również: naszą mysz logitech m220 silent mouse, a mimo to kompaktowa mysz – większy komfort, nieco większa, ciche kliknięcie i dłuższy czas pracy baterii 18 miesięcy. Standard logitech: otrzymujesz wysoką jakość i niezawodność, którą firma Logitech stała się czołowym producentem myszy.
MarkaLogitech #ad
ProducentLogitech #ad
Wysokość3.22
Długość1.25
Waga0.11
Szerokość1.94
Numer części910-002735
Model910-002735
Gwarancja3 Jahre eingeschränkte Hardwaregarantie

9. Nulea

#ad

Ergonomiczna myszka z możliwością ponownego ładowania, połączenie 3 urządzeń Bluetooth lub USB, Nulea M501 bezprzewodowa mysz trackball, precyzyjne i płynne śledzenie, kompatybilna z komputerami PC,

#ad
Nulea #ad - True wireless freedom: możliwość podłączenia do 3 urządzeń przez Bluetooth lub USB Dongle. Za pomocą przycisku do przodu i do tyłu można łatwo pracować z większą wydajnością i dodatkowym komfortem. Akumulator wielokrotnego ładowania: w celu uzyskania optymalnych wrażeń należy w pełni naładować mysz przed pierwszym użyciem.

Optymalny kąt myszy trackball umożliwia utrzymanie dłoni w naturalnej pozycji dla całodziennego komfortu. Dzięki lekko działającej piłce trackball jesteś bardziej produktywny w podróży na prawie każdej powierzchni, kanapie, w każdym miejscu pracy. Uwaga: 1. Ergonomiczna konstrukcja z płynnym sterowaniem kciukiem: przesuwaj kursorem gładką piłką trackball, zamiast poruszać nadgarstkiem i ramieniem. Do ładowania myszy należy użyć naszego dołączonego kabla do ładowania 2. Nie używaj szybkiej ładowarki do ładowania myszy należy użyć bezpośrednio portu USB komputera lub ładowarki 5 V, aby naładować mysz.

Wbudowany akumulator wielokrotnego ładowania ma długą żywotność i pozwala na pożegnanie się z suchymi bateriami. Wskazówka: Wszystkie przyciski nie są programowalne. Precyzyjne śledzenie z regulowanym dpi: mysz nulea trackball zapewnia precyzyjne ruchy kursora dla wyjątkowej dokładności i kontroli. 6-przyciskowa wysoka wydajność: mysz trackball nulea bluetooth została zaprojektowana z przemyślanymi ergonomicznymi detalami i elegancko zakrzywionym kształtem.
MarkaNulea #ad
ProducentNulea #ad
Wysokość1.97
Długość5.35
Waga0.28
Szerokość4.05
ModelM501
Gwarancja24 Miesięcy

10. Logitech

#ad

Ergonomiczna konstrukcja, płynne ruchy, Logitech ERGO M575 bezprzewodowa mysz z trackball – łatwe sterowanie kciukiem, grafitowa, czarna, PC i Mac z funkcją Bluetooth i USB, do Windows

#ad
Logitech #ad - Idealnie nadaje się do ciasnych obszarów roboczych: ponieważ trackball nie porusza się, idealnie nadaje się do zatłoczonych biurek i płynnie dopasowuje się do komputera i klawiatury. Do 24 miesięcy użytkowania na jednej baterii aa dzięki odbiornikowi USB – dzięki temu można nawet zapomnieć, że bezprzewodowa trackball firmy Logitech w ogóle używa baterii.

Części z tworzywa sztucznego ergo m575 są częściowo wykonane z tworzywa sztucznego pochodzącego z recyklingu grafit/czarny: 50%, offwhite: 21%. Ergonomiczna konstrukcja zapewnia relaksującą postawę: wygodna, ergonomiczna mysz dopasowuje się naturalnie do kształtu dłoni. Wykorzystuje papier z certyfikatem FSC do odpowiedzialnego pakowania.

2 możliwości połączenia i system multi-os: wystarczy połączyć się z bluetooth lub odbiornikiem USB – niezależnie od tego, czy bezpośrednio na laptopie, czy jest to 10 metrów, opóźnienia i obawy o awarie to historia. Delikatne sterowanie: precyzyjne sterowanie kursorem na każdej powierzchni i łatwa obsługa piłki za pomocą kciuka / Prędkość kursora jest regulowana w oprogramowaniu Logitech w opcjach.
MarkaLogitech #ad
ProducentLogitech #ad
Wysokość5.28
Długość3.94
Waga0.32
Szerokość1.89
Numer części910-005872
Model910-005872
Gwarancja2 lata ograniczonej gwarancji na sprzęt