Top 10 Boxtraining Für Zuhause – Sprzęt do trenowania boksu

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. aiMaKE

#ad

AiMaKE Boks piłka treningowa, przyrząd treningowy do treningu bokserskiego, refleksu i koordynacji wzrokowo-ręka, regulowana opaska na głowę, do treningu reakcji

#ad
aiMaKE #ad - Doskonały przyrząd treningowy bokserki są wyposażone w regulowany pasek na rzep i sznurki, refleksji, odpowiednie dla większości głów, w tym dzieci. Zakres dostawy: 3 piłki bojowe 3 ciężarki, 1 opaska na czoło, 1 gumowa linka. Odciąża nie tylko ramiona, szczególnie u siedzących pracowników biurowych.

Atwy do przenoszenia i może być używany prawie wszędzie, w domu, na zewnątrz, w biurze, w studiu fitness. Nadaje się do ciała i umysłu - nieprzewidywalność odbijającej się piłki w połączeniu z intensywnością uderzeń trenuje ramiona, szyję i mięśnie, ale także zmniejsza stres i zmęczenie, klatkę piersiową, ramiona i górną część pleców. Mamy 3 różne stopnie piłki, nie musisz powtarzać zakupu. Przenośny sprzęt bokserski - przenośna i lekka piłka bokserska.

Doskonały wybór dla lepszej koordynacji, ruchliwości oczu i mobilności dzieci. Zwiększ swój refleks - to nie tylko przyrząd treningowy dla profesjonalnych sportowców lub bokserów, ale również idealny wybór dla sportowców fitness. Pozwól cieszyć się treningiem. Pomaga trenować reakcję, ruchliwość, prędkość uderzenia, umiejętności walki i koordynację ręka-oko. Wybierz różne piłki do treningu o różnym stopniu trudności i rzuć sobie wyzwanie w każdej chwili.
MarkaaiMaKE #ad
ProducentaiMaKE #ad
Numer częścixunlianq10

2. TEKXYZ

#ad

TEKXYZ Boks piłka odblaskowa Challenger BRG | TEKXYZ Boxing Reflex Ball Challenger BRG

#ad
TEKXYZ #ad - Zabawa dla całej rodziny – dzieci w wieku od 8 lat i osoby starsze do lat 70+ bawią się tą konkurencyjną grą, która nadaje się szczególnie w okresie kwarantanny jako idealny przyrząd treningowy do domu. Atwe i bezpieczne w użyciu – nie są potrzebne rękawice bokserskie ani ochraniacze dłoni, ponieważ kulki są bardzo lekkie i miękkie i nie ranią nawet po uderzeniu w twarz.

Wiczenia bez przymusu – ludzie cieszą się zabawnymi zajęciami podczas poruszania się na boku! Współczynnik zabawy i delikatna krzywa uczenia się są zaskakująco uzależniające, czas leci jak w locie, a Ty nawet nie zauważysz, ile trenowałeś. Ulepszona wersja – ta nowa wersja charakteryzuje się nieplątaną konstrukcją sznurka i dodaje zieloną piłkę bokserską do serii produktów, aby zwiększyć intensywność uczucia uderzenia.

Czas – niezależnie od tego, jak pokazuje to mistrz świata lomachenko w swoim filmie na YouTube, czy jesteś profesjonalnym bokserem, który chce poprawić swoje refleksy bokserskie, siłę uderzenia i koordynację ręka-oko, czy chcesz po prostu kupić kilka zabawnych gadżetów, czas, aby zabić czas podczas kwarantanny.
MarkaTEKXYZ #ad
ProducentTEKXYZ #ad
Wysokość27.5
Długość16.5
Waga0.4
Szerokość0.01
Numer częścipart_16719
Modelpart_16719

3. Bad Company

#ad

Bad Company Podwójna końcówka ze skóry wraz z elastycznymi paskami napinającymi I średnica 25 cm I piłka bokserska do treningu refleksyjnego i bokserskiego – czerwona

#ad
Bad Company #ad - Wysokiej jakości wykonanie szwy na skórzanej podwójnej końcówce są wyjątkowo mocne i stabilne, dzięki czemu można zagwarantować jak najdłuższy okres użytkowania. Optymalna przyczepność czerwona skórzana piłka bokserska jest mocowana do elastycznych i odpornych na rozerwanie pasów mocujących do dwóch pierścieni do zawieszania D, które wchodzą w zakres dostawy.

Wytrzymały materiał podwójna końcówka jest wykonana z wytrzymałej skóry naturalnej, która zachwyca wyjątkowo gładką i drobnymi porami strukturą powierzchni. Trening urozmaicony trening na podwójnej piłce końcowej nie tylko wzmacnia wytrzymałość i siłę, ale również zwiększa zdolność reagowania i refleksy. Uniwersalne zastosowanie przyrząd treningowy można szybko i łatwo zamontować i nadaje się do profesjonalnego zastosowania w studiu bokserskim lub w domu.
MarkaBad Company #ad
ProducentBad Company #ad
Waga0.8

4. Fitfiu

#ad

Fitfiu Fitness GYM-300 – urządzenie do ćwiczeń gimnastycznych z workiem bokserskim i piłką bokserską, do budowy i wzmacniania mięśni

#ad
Fitfiu #ad - Innowacyjne i wszechstronne wzornictwo, konstrukcja z rur stalowych i wytrzymałych i łatwych do czyszczenia wyściełanych materiałów. Dopasowuje wagę maszyny do 53 kg. Tylko do tego modelu dostępny jest worek bokserski i piłka bokserska. Atwy montaż i demontaż. Trenuje wszystkie mięśnie ciała w pełnym bezpieczeństwie. Zawiera 1 wagę 3, 5 kg, 6 kg i 11 ciężarków 4, dzięki czemu można wykonywać wszystkie ćwiczenia. Urządzenie z wieloma stacjami jest idealne do efektywnego i wygodnego treningu mięśni w domu.
MarkaFitfiu #ad
ProducentFitfiu Fitness #ad
Wysokość57.87
Długość82.68
Waga275.58
Szerokość64.96

5. KMRESA

#ad

Do uprawiania sportu i zabawy dla wszystkich grup wiekowych, do poprawy ruchliwości/refleksów/koordynacji ręka-oko, Reactive Catch Trainer 7 sztuk – zawiera 1 Catch Trainer, 6 piłek sportowych

#ad
KMRESA #ad - Contribute to fat burning & train funjest to fantastyczny sposób na poprawę umiejętności i spalanie tłuszczu podczas zabawy. Improve reactionmożna je łączyć z przyrządami treningowymi do siatkówki, akcesoriami baseballowymi, urządzeniami treningowymi do gry w piłkę nożną, sprzętem treningowym baseballowym, zestawem Dugout One Hitter, przyrządami treningowymi softballu.

Wysokiej jakości materiałypasek treningowy jest wykonany z pianki poliuretanowej klasy premium, nietoksyczny, która wytwarza nieprzewidywalne skoki, lekki i wodoszczelny. Reaction agility ball składa się z sześciu półkuli, która tworzy dynamiczne i nieprzewidywalne odbicie. Użyj do rozgrzewki przed grą i scenariuszy podobnych do gry w pojedynkę lub drużynę. Nadaje się do wszystkich sportów i prowizji: używany przez trenerów i sportowców w piłce nożnej, hokeju, sztukach wojskowych, baseballu, koszykówce, programach ćwiczeń wojskowych i wielu innych.

Możesz bezpiecznie bawić się z dziećmi na trawniku i w parku lub po prostu w domu. Idealnie nadaje się do treningu mózgu i poprawy umiejętności. Piłka odblaskowa jest wykonana z mocnej i trwałej gumy, które trenują refleksy użytkownika. Atwy i wygodny w noszeniu, bez obciążenia. Wspaniałe wzornictwokij koordynacyjny ręka-oko jest zaprojektowany z trzema uchwytami, końcówkami i środkiem, aby zapewnić ergonomiczne chwytanie i rzucanie.
MarkaKMRESA #ad
ProducentKMRESA #ad

6. Bad Company

#ad

Bad Company Podwójna piłka ze sztucznej skóry wraz z elastycznymi pasami mocującymi, piłka bokserska do treningu refleksyjnego i bokserskiego – czerwona, średnica 25 cm

#ad
Bad Company #ad - Trening różnorodny dzięki treningowi na podwójnej piłce nie tylko wzmacnia wytrzymałość i siłę, ale również zwiększa się zdolność reakcji i refleksy. Uniwersalne zastosowanie przyrząd treningowy można szybko i łatwo zamontować i nadaje się do profesjonalnego zastosowania w studiu bokserskim lub w domowej siłowni.

Wysokiej jakości wykonanie szwy na kulce są wyjątkowo mocne i stabilne wykończenie, co gwarantuje możliwie długi okres użytkowania. Optymalna przyczepność wytrzymała piłka bokserska jest mocowana do elastycznych i odpornych na rozerwanie pasów mocujących na dwa pierścienie do zawieszania D, które wchodzą w zakres dostawy. Wytrzymały materiał podwójna kulka jest wykonana z wytrzymałej sztucznej skóry, która jest wyjątkowo trwała i wytrzymuje ogromne siły podczas boksowania.
MarkaBad Company #ad
ProducentBad Company #ad
Waga782.64

7. PROIRON

#ad

PROIRON Bokserska piłka odblaskowa – poprawa szybkości reakcji i koordynacji ręka-oko, boksu sportowego, do domu, odblaskowa opaska na czoło z okularami ochronnymi dla dzieci i początkujących

#ad
PROIRON #ad - Prezent dla uzyskania dopasowania idealny sprzęt gimnastyczny do boksu dla poważnych trenerów, taekwondo, piłki bokserskiej to idealne wyposażenie do boksu, MMA, sztuk walki, muay thai. Twoja piłka bokserska jest wyposażona w regulowany pasek na rzep i sznurki, które można skrócić, aby poprawić swoją kondycję.

Można również łatwo dopasować długość elastycznej taśmy do każdego rozmiaru. Bez konieczności przycinania, wystarczy owinąć nadmiar długości wokół naszego logo PRORION. Uwaga, które zostaną zranione piłkami bokserskimi. Piłka odblaskowa jest również dobrą alternatywą do treningu cardio dla dzieci i dorosłych. Pokonaj konkurencję z kimś o swoich refleksach i koordynacji ręka-oko dzięki zestawowi piłek reakcyjnych PROIRON Boxing Reflex. Rozpocznij trening bokserski tak szybko, jak to możliwe, gotowe! jako początkujący lub dzieci, używając okularów ochronnych, z zestawem zawierającym 2 opaski na głowę, nie martw się o oczy, 4 piłki ze sznurkiem i 4 dodatkowymi sznurkami.

Szybkie dopasowanie piłki do głowy i sznurka - nasza opaska na czoło została specjalnie zaprojektowana, aby przymocować sznurek do zapięcia na rzep opaski na czoło, tylko po to, aby ułatwić wymianę piłki bokserskiej, aby zakończyć wymianę piłki bokserskiej. Pasuje do każdego wojownika - popraw swoje umiejętności niezależnie od rozmiaru. Zwiększ swój refleks złe refleksy na arenie prowadzą do bolesnych strat.
MarkaPROIRON #ad
ProducentPROIRON #ad
Numer częściPRO-SDQ01-1
ModelHand-Eye Coordination

8. FT-SHOP

#ad

FT-SHOP Boks piłka treningowa Reflex Fightball Speedball Boxing piłka odblaskowa z opaską na głowę dla dzieci i dorosłych, koordynacja oczu i rąk, 3 piłki, poprawa reakcji

#ad
FT-SHOP #ad - Wystarczy zapiąć opaskę na czoło z piłką treningową, w biurze, w domu, dużo zabawy. Uderzając piłkę bokserską, zwiększysz tętno, aby złagodzić presję życia i pracy. 2 różne stopnie piłki: czerwone i czarne 20 g, jasnoczerwone 80 g, odpowiednie do treningu na różnych poziomach, można wybrać w zależności od aktualnych umiejętności.

Pierścień wewnętrzny ma warstwę miękkiego puchu, która jest bardzo przyjemna w noszeniu. Wygodna regulowana opaska na czoło: piłka treningowa bokserska jest wyposażona w elastyczną opaskę na czoło, którą można dowolnie dopasować do rozmiaru głowy większości osób. Wicz w dowolnym miejscu i czasie: piłka do urządzeń bokserskich jest łatwa do przenoszenia i może być używana prawie wszędzie, na zewnątrz lub w studiu fitness.

Popraw zdrowie: reflex punch ball trenuje wszystkie grupy mięśni i możesz cieszyć się zabawą boksu w czasie wolnym. Redukcja stresu: fight speed ball uwzględnia naturalną naturę ludzi, którzy muszą walczyć z rzeczami. Może silnie zmobilizować każdy mięsień w Twoim ciele i sprawić, że będziesz energiczny w pracy i życiu.
MarkaFT-SHOP #ad
ProducentFT-SHOP #ad

9. sinzau

#ad

Do treningu prędkościowego, piłka treningowa bokserska z opaską na głowę, sinzau Piłka refleksyjna, 3 poziomy trudności

#ad
sinzau #ad - 3 stopnie trudności, bardzo dobrze nadaje się dla początkujących i profesjonalnych bokserów. Elastyczna opaska na głowę jest regulowana, pasuje do większości głów, jest oddychająca i wygodna. Popraw szybkość reakcji i koordynację ręka-oko. Atwy do przenoszenia i użytkowania, może być używany w dowolnym miejscu w domu, w biurze itd. Piłka bokserska jest wykonana z wysokiej jakości pianki i miękkiej gumy, co jest bezpieczniejsze.
Markasinzau #ad
Producentsinzau #ad

10. GOXAEEE

#ad

Licznik, obsługuje Bluetooth, ustawienie prędkości, Muzyczna maszyna bokserska Smart elektroniczne wyposażenie treningowe bokserskie montowany na ścianie cel bokserski LED dla dorosłych i dzieci

#ad
GOXAEEE #ad - Jest to idealny prezent dla entuzjastów boksu i miłośników fitnessu. Efekty świetlne led i odtwarzanie muzyki - ta maszyna bokserska obsługuje łączność bluetooth, wbudowane głośniki i wyświetla rytmiczne efekty świetlne. Wyprodukowano z wysokiej jakości tworzywa ABS i poliuretanu o wyściełanej konfiguracji, aby wytrzymać intensywny trening i chronić dłonie.

Jest wyposażona w taśmy na rzepy i z regulacją wysokości, aby dopasować się do osób o różnej wielkości. Szerokie zastosowanie - maszyna do boksu muzycznego jest szeroko rozpowszechniona i nadaje się idealnie dla osób, które zmniejszają stres w domu i potrzebują treningu bokserskiego. Bezpieczna i trwała - ta inteligentna maszyna bokserska ma zamontowaną na ścianie konstrukcję, która oszczędza miejsce. Idealnie nadaje się do poprawy i testowania prędkości i koordynacji ciała. Tryby liczenia, kalorie i pomiar czasu, kalorii i pomiaru czasu - w przeciwieństwie do tradycyjnych elektrycznych maszyn bokserskich nasze maszyny bokserskie mają trzy tryby: liczenie, dzięki czemu możesz określić ilościowo swój trening i jednocześnie uczestniczyć w zawodach z rodziną i przyjaciółmi.

Dopasowanie prędkościnasz bokser muzyczny jest przeznaczony dla początkujących i doświadczonych profesjonalistów i jest wyposażony w regulowane tryby, które odpowiadają różnym stopniom trudności. Możesz wykonywać intensywne ćwiczenia bokserskie w domu z rodziną i przyjaciółmi, aby bawić się i jednocześnie trenować. Dostarczany z parą rękawic bokserskich dla dorosłych i rękawic bokserskich dla dzieci do rodzinnego treningu i gier.
MarkaGOXAEEE #ad
ProducentGOXAEEE #ad
Numer częściC59
ModelC59