Top 9 Induktives Ladegerät Samsung – Ładowarki indukcyjne do telefonów

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. INIU

#ad

INIU Ładowarka bezprzewodowa, stojak na telefon komórkowy iPhone 15, indukcyjna stacja ładująca, szybka bezprzewodowa ładowarka, 13, Xr Xs, Samsung Galaxy S23,, 15 W, certyfikat Qi, Max, 12 Pro, 14

#ad
INIU #ad - Dzięki temu możesz być na bieżąco bez niepożądanych świateł zakłócających sen. Iniu – bezpieczny profesjonalista do szybkiego ładowania - doświadcz najbezpieczniejszego ładowania z ponad 38 milionami użytkowników na całym świecie. Oszczędność do 45 minut dzięki mocy 15 w następnej generacji ciesz się zwiększającym prędkość ładowania INIU 15 W dzięki naszej nowej technologii AirFuel, która skraca czas oczekiwania co najmniej 45 minut.

Dlatego jesteśmy pewni, że udzielamy wiodącej w branży 3-letniej gwarancji. Ekskluzywna ochrona akumulatora ntc temp°guard - inteligentnie i bezgłośnie reguluje temperaturę w czasie rzeczywistym za pomocą wyjątkowo zaawansowanej technologii NTC Temp°Guard, aby chronić baterię telefonu przed przegrzaniem i uszkodzeniem. Koniec z przeszkadzającymi światłami - wyposażony w samodzielnie dopasowany wyświetlacz LED, który jest jasny w ciągu dnia i przyciemniany w ciemności.

Zakres dostawy: 1 x bezprzewodowa stacja ładująca iniU, 1 x kabel USB C, 1 x podręcznik użytkownika może nie być dostępny w języku polskim. W iniu stosujemy wyłącznie materiały najwyższej jakości. 4 ulepszone tryby ładowania - wysokowydajny chip zapewnia szybkie ładowanie 15 W dla LG, szybkie ładowanie 7, szybkie ładowanie 10 W do Samsung Galaxy, 5 W do iPhone'a i standardowe ładowanie 5 W dla wszystkich urządzeń z funkcją bezprzewodowego ładowania.
MarkaINIU #ad
ProducentShenzhen Topstar Industry Co.,Ltd. #ad
Waga0.4
Numer częściWI-I211
ModelWI-211
Gwarancja3 lata gwarancji

2. sccvee

#ad

Maks. szybka, kompatybilna z iPhone 14/13/12/11, kompatybilna z Samsung Galaxy S23/S22/S21/S20/S10, Bezprzewodowa ładowarka indukcyjna 20 W

#ad
sccvee #ad - Aby zapewnić normalne ładowanie, co jest bardzo praktyczne i wygodne. Magnetyczne i metalowe mocowania lub karty zapobiegają ładowaniu. Stan wskaźnika pracy - po włożeniu telefonu komórkowego lub bezprzewodowej zatyczki do uszu do bezprzewodowej ładowarki na bezprzewodowej podkładce ładującej pojawi się niebieskie światło do oddychania.

Szeroka kompatybilność - bezprzewodowa podkładka ładująca zapewnia bezprzewodowe ładowanie wszystkich urządzeń obsługujących technologię qi. Jeśli masz jakiekolwiek pytania, nie wahaj się skontaktować z nami przez e-mail, 1 x kabel USB czarny, udzielimy Ci satysfakcjonującej odpowiedzi. Po 60 sekundach światło wyłącza się automatycznie, a ładowanie urządzenia nie jest zakłócane, gdy światło się wyłącza. Zakres dostawy: 1 x szybka bezprzewodowa podkładka ładująca 20 w czarna, 1 x podręcznik może nie być dostępny w języku polskim, 1 x pudełko w kolorze opakowania.

Nasza starannie zaprojektowana bezprzewodowa podkładka ładująca została zaprojektowana tak, grubość etui nie powinna przekraczać 3 mm. Niska temperatura i przenośna konstrukcja - bezprzewodowa podkładka ładująca 20 w, 3 cala, lekka w torbie, 9 cala, 5 g, stylowa antypoślizgowa podkładka gumowa. Wskazówka: bezprzewodowa ładowarka musi działać z szybkim adapterem nie wchodzi w zakres dostawy, oferujemy 24-godzinną obsługę klienta. Maks.
Markasccvee #ad
ProducentHuizhou Yili Information Technology Co., Ltd. #ad
Waga0.22
Numer częściX820
ModelX820
Gwarancja1

3. sccvee

#ad

Maks. szybka, Bezprzewodowa ładowarka indukcyjna 20 W, kompatybilna z Samsung Galaxy S23/S22/S21/S20/S10, kompatybilna z iPhone 12/13/14/15

#ad
sccvee #ad - Szybkie ładowanie 20 w, kompatybilna z samsung galaxy s23/s22/s22+/s22+/s22+/s22+/s22+/s22+/s22+/s22+/s22+/s22+/s21/s20/s10/s9/s8/7/Buds Live/Buds2/buds Pro, ta bezprzewodowa ładowarka obsługuje 4 rodzaje schematów mocy wyjściowej: 20 W/15 W/10 W/7, 5 W/5 W. Stan wskaźnika pracy - po włożeniu telefonu komórkowego lub bezprzewodowej zatyczki do uszu do bezprzewodowej ładowarki na bezprzewodowej podkładce ładującej pojawi się niebieskie światło do oddychania.

Nasza starannie zaprojektowana bezprzewodowa podkładka ładująca została zaprojektowana tak, grubość etui nie powinna przekraczać 3 mm. Po 60 sekundach światło wyłącza się automatycznie, gdy światło się wyłącza. Szeroka kompatybilność - bezprzewodowa podkładka ładująca zapewnia bezprzewodowe ładowanie wszystkich urządzeń obsługujących technologię qi. Maks. Wskazówka: bezprzewodowa ładowarka musi działać z szybkim adapterem nie wchodzi w zakres dostawy, 1 x podręcznik może nie być dostępny w języku polskim, udzielimy Ci satysfakcjonującej odpowiedzi.

Niska temperatura i przenośna konstrukcja - bezprzewodowa podkładka ładująca 20 w, zapobieganie zwarciom. Zakres dostawy: 1 x szybka bezprzewodowa podkładka ładująca 20 w czarna, nie wahaj się skontaktować z nami przez e-mail, 1 x kabel USB czarny, oferujemy 24-godzinną obsługę klienta. Jeśli masz jakiekolwiek pytania, 1 x pudełko w kolorze opakowania. Aby zapewnić normalne ładowanie, umieścić telefon lub słuchawki na środku bezprzewodowej ładowarki i można ją natychmiast naładować, podłączyć źródło zasilania, co jest bardzo praktyczne i wygodne.
Markasccvee #ad
ProducentHuizhou Yili Information Technology Co., Ltd. #ad
Numer częściX820
ModelX820
Gwarancja1

4. Samsung

#ad

Czarna, Samsung EP-P1100BB Indukcyjna stacja ładowania

#ad
Samsung #ad - Kraj pochodzenia: Niemcy. Eleganckie wzornictwo z antypoślizgową powierzchnią. Indukcyjna stacja ładująca do stylowego ładowania. Kolor: czarny.
MarkaSamsung #ad
ProducentSamsung #ad
Wysokość3.15
Długość4.33
Waga0.22
Szerokość3.15
Numer częściEP-P1100BBEGWW
ModelEP-P1100BBEGWW
GwarancjaGwarancja producenta

5. Samsung

#ad

Samsung Bezprzewodowa ładowarka z adapterem do szybkiego ładowania EP-P2400T

#ad
Samsung #ad - 15 w, kompatybilne smartfony innych producentów ładują do 7, 5 W, urządzenia końcowe z certyfikatem Qi do 5 W. Szybka ładowarka 25 W wchodzi w zakres dostawy. Kompatybilny z urządzeniami końcowymi z certyfikatem Qi o mocy ładowania do 5 W. Kompatybilne smartfony innych producentów ładują do 7, 5 W. Bezpośrednie chłodzenie powietrzem zapewnia wydajne ładowanie. Kompaktowa indukcyjna stacja ładująca. Obsługuje szybkie ładowanie indukcyjne do maks. Zapewnij swojemu kompatybilnemu smartfonowi lub Galaxy Buds szybko ponownie energię.
MarkaSamsung #ad
ProducentSamsung #ad
Wysokość0.71
Długość3.58
Waga0.22
Szerokość3.58
Numer częściEP-P2400TBEGEU
ModelEP-P2400TBEGEU
Gwarancja12 miesięcy

6. NANAMI

#ad

10 W indukcyjna stacja ładująca do Samsung Galaxy S23/S22/S22+/S21/S20/S10/S10+/S9+/S9/S8/S7 Note 20/10, 7,5 W do iPhone 15/14/13/12/11/SE 2/X/XS/XR/8/8 Plus Google Pixel, NANAMI Fast Wireless Charger

#ad
NANAMI #ad - Jest to naprawdę piękny dodatek do użycia na biurku lub stoliku nocnym. Bez kabli, bez sygnałów dźwiękowych i denerwujących świateł dzięki tej ulepszonej, szybkiej bezprzewodowej ładowarce! Wskaźnik LED wyłącza się automatycznie po 10 sekundach. Może służyć również jako prezent dla przyjaciół i bliskich. Praktyczna bezprzewodowa ładowarka qi – pożegnaj się z plątaniną kabli i ciesz się bezprzewodowym ładowaniem, po prostu umieścisz telefon na stojaku na telefon komórkowy, koniec z podłączaniem i wyciąganiem.

18 miesięcy gwarancji, bez piszczenia, bez plątaniny kabli, bez lamp – przyjazna dla snu, jeśli masz problemy z bezprzewodową ładowarką NANAMI. Podwójny kąt widzenia – bezprzewodowy stojak z 2 cewkami ładuje telefon pionowo lub poziomo, sypialnia, zapewniając optymalną widoczność i wsparcie podczas oglądania filmów, takim jak biuro, grania i wielu innych, słuchania muzyki, doskonałe akcesoria do telefonu komórkowego w każdym miejscu, salon itd. Najwyższe bezpieczeństwo – dzięki wewnętrznym zabezpieczeniom przed przeładowaniem, przepięciem i przegrzaniem zapewniamy najwyższy poziom bezpieczeństwa dla Twojego smartfona, przeciążeniem, antypoślizgowy silikonowy spód i podwyższony stojak zapewniają dodatkową stabilność każdej powierzchni biurka. Wszechstronna i szeroka kompatybilność – funkcja ładowania ze wszystkimi urządzeniami obsługującymi technologię qi i szybko ładuje smartfony dzięki funkcjom szybkiego ładowania, lg, takich jak samsung galaxy z flip/fold; s23/s22/s21/s21 plus/s21 ultra/s20/S20+/S20 Ultra/S10/S10 Plus/S10e/S9/S9+/S8/S8/S8+/S7/S6/Note 20; standardowe ładowanie do iPhone 15/14/13/13 Pro/13 Pro Max/13 Mini/12/12 Pro/12 Pro Max/12 Mini/11/11 Pro/11 Pro Max/ X/ XS Max/XR/8/8 Plus, Xiaomi 12/11/10; Pixel 8/8 pikseli 8Pro/7 Pro/7; Nexus, lumia, HTC itd.

Idealny prezent dla rodziny i przyjaciół – idealny prezent na boże narodzenie, nowy Rok, a także dobry prezent na urodziny, ślub, rodziców i rodziny. Jest to również piękny prezent dla mężczyzn i kobiet, dożynki, rocznicę, prezent dla kobiet i mężczyzn, parapetówkę dla przyjaciół i kolegów, prezent dla niej lub dla niego.
MarkaNANAMI #ad
ProducentNANAMI #ad
Wysokość2.75
Długość5.31
Waga0.46
Szerokość3.93
Numer częściA800
ModelA800
Gwarancja1 Year Warranty Against Manufacturer Defects

7. LK

#ad

Kompatybilna z Galaxy Watch 6/6 Classic/5/5 Pro/4/3/Active 2/1, ładowarka do Samsung S23 Ultra S22 S21 Z Flip Z Fold 5 4 Galaxy Buds, LK Indukcyjna stacja ładująca do Samsung 3 w 1, stacja ładująca

#ad
LK #ad - Zdejmowana stacja ładująca do zegarka galaxy watch indukcyjna stacja ładująca jest jednorazowo ładowana do zegarka galaxy watch wskazówka: nie do iwatch. Wskazówka: obsługuje tylko słuchawki douszne z bezprzewodowymi walizkami do ładowania. Nie trzeba zdejmować etui na telefon podczas ładowania klucze, magnetyczne i metalowe przedmioty powinny zostać usunięte z etui przed ładowaniem.

Bezpieczna ładowarka samsung 3 w 1 indukcyjna stacja ładująca do telefonu, słuchawek i zegarka Samsung Watch integruje inteligentne sterowanie prądem ładowania, sterowanie temperaturą i rozpoznawanie ciał obcych funkcja FOD. Jest to wspaniały prezent dla siebie, 1 x kabel USB typu C na USB-A, którzy posiadają jedno lub więcej urządzeń Samsung. Obsługuje bezprzewodowe ładowanie telefonu galaxy z flip/z flip 5g/z flip 3/z flip 4/z flip 5/z fold/z fold 2/z fold 3/z fold 4/z fold 5; do galaxy s23/S22/S21/S20/S10e/S10+/S9/S9+; do Galaxy Note20/10+; /10+/99 /8; do Galaxy Buds/Buds+/Buds Pro/Live, AirPods 2/3/Pro.

Wskazówka: nie obsługuje Galaxy Watch Gear, Sport, Fit, Live Series. Zintegrowany wyświetlacz i przyjazny dla obudowy wbudowany wyświetlacz na podstawie indukcyjnej stacji ładującej zapewnia wyraźny wskaźnik naładowania dla każdego urządzenia, karty kredytowe, telefonu/zegarka/słuchawek. Wewnętrzna cewka indukcyjna umożliwia ładowanie telefonu za pomocą każdego etui ochronnego do 5 mm grubości. Kupuj bez zaufania otrzymasz 1 x ładowarkę bezprzewodową 3 w 1, przyjaciół, kolegów i rodziny, 1 x adapter 18 w qc3.
MarkaLK #ad
ProducentShenzhen Smacat Electronic Technology Co.,Ltd #ad
Waga0.84
Numer częściQ10
ModelQ10
Gwarancja24 Miesiące

8. Eisreho

#ad

Eisreho indukcyjna stacja ładująca do iPhone 14/13/12/Pro/Max/Plus/Mini/XS/XR, AirPods, Bezprzewodowa ładowarka 15 W, indukcyjna bezprzewodowa ładowarka do Samsung Galaxy S23/S22/S21/S20/Note 20,

#ad
Eisreho #ad - Bezpieczna i niezawodna - bezprzewodowa ładowarka posiada certyfikat, zapewnia ochronę przed przeładowaniem, zapewnia bezpieczne i bezpieczne środowisko ładowania. Kompleksowa kompatybilnośćmaksymalna moc wyjściowa bezprzewodowej ładowarki wynosi 15 w. Etui friendlykorzystaj z bezprzewodowej ładowarki bez zdejmowania ulubionego etui.

Bezprzewodowe ładowanie z przyłączem ładowania typu C, przegrzaniem i zwarciem, które zapewnia stabilniejsze i bezpieczniejsze ładowanie. Zielone światło zmienia kolor na niebieski po naładowaniu telefonu lub słuchawek. Inteligentna konstrukcja lampki kontrolnej dzięki wyświetlaczowi led można łatwo rozpoznać stan ładowania. Wskazówka: adapter nie wchodzi w zakres dostawy. Niebieskie światło led miga przez 2 sekundy, aby wyłączał się po 15 sekundach, że bezprzewodowa ładowarka jest włączona. Bezprzewodowa ładowarka ma ultracienką, ma tylko 6, 5 mm grubości i zajmuje bardzo mało miejsca. W trybie czuwania zielone światło miga przez 15 sekund, aby wskazać, a następnie gaśnie.

Wyświetlacz led został zaprojektowany tak, aby nie zakłócić dobrego snu. Nie należy używać magnetycznych lub metalowych elementów mocujących lub kart, w przeciwnym razie uniemożliwi to naładowanie. Kompatybilny ze wszystkimi certyfikowanymi urządzeniami mobilnymi, takimi jak iphone 14/13/13 mini/13 pro/13 pro max/12/12 mini/12 pro/12 pro max/11/11 pro max/xs max/xr/XS/X/8/8 Plus/AirPods Pro/AirPods 2; Samsung Galaxy S23/S22/S21/S 20/S20+/S10; Galaxy Note 20/20+/10/10+; oraz innych telefonów komórkowych z ładowarką bezprzewodową, takich jak LG/OnePlus/Google/Realme itp.
MarkaEisreho #ad
ProducentEisreho #ad
Wysokość0.79
Długość1.97
Szerokość1.97
Numer częściW8
ModelW8

9. Samsung

#ad

Samsung Bezprzewodowa ładowarka Duo EP-P5400

#ad
Samsung #ad - Indukcyjna stacja ładująca do ładowania do dwóch kompatybilnych urządzeń jednocześnie. Bezpośrednie chłodzenie powietrzem w lewej powierzchni ładunkowej zapewnia wydajne ładowanie. Kompatybilne smartfony innych producentów ładują do 7, 5 W. Obsługuje szybkie ładowanie indukcyjne do maksymalnie 15 W². Dedykowany obszar ładowania smartfona, Galaxy Buds lub Galaxy Watch¹.
MarkaSamsung #ad
ProducentSamsung #ad
Wysokość0.72
Długość3.58
Waga0.37
Szerokość6.14
Numer częściEP-P5400BBEGEU
ModelEP-P5400BBEGEU
Gwarancja12 miesięcy