Top 6 Vinyl Bürste – Szczotki do basenu

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. GSTgp

#ad

Szczotka premium z mocnym włosiem, Wytrzymała okrągła szczotka basenowa do ścian i płytek ze wzmocnionym aluminiowym tyłem

#ad
GSTgp #ad - Bardzo szeroka szczotka o średnicy 30 cm pokrywa większy obszar i oszczędza czas i wysiłek. Szczotka jest kompatybilna z większością standardowych drążków basenowych 1-1/4" drążek nie wchodzi w zakres dostawy. Dzięki półkulistemu włosiu można łatwo wyczyścić narożniki basenu bez obaw o uszkodzenie folii winylowej. Wzmocniony aluminiowy uchwyt jest wygięty pod kątem 45°, aby utrzymać szczotkę w idealnej pozycji dla efektywnego czyszczenia. Funkcja ez clip zapobiega zakleszczeniu palców podczas zakładania lub zdejmowania drążka.
MarkaGSTgp #ad
ProducentGSTGP #ad
Waga0.89
Numer części805
ModelT8050

2. SWETHAW

#ad

Płytek, 2 w 1 szczotka do szorowania z popychaczem wody, szczotka do czyszczenia tarasów, łazienki, regulowana rączka szczotka do szorowania z twardym włosiem, basenu i patio

#ad
SWETHAW #ad - Zaokrąglone krawędzie obudowy zapobiegają uszkodzeniom mebli. Humanizowany design: kąt oszczędzający pracę 45°, lepiej chroń kolana, aby przeprowadzić czyszczenie, nie musisz już zginać ani klęczeć, talię i plecy.

Czyszczenie bez smug: łopatkę można łatwo i wygodnie usunąć wodę, błoto i błoto z gładkich powierzchni, płyt tarasowych i płytek, szybko koniec z kałużami i mokrymi podłogami. Wytrzymała i wydajna: wykonana z wysokiej jakości tworzywa sztucznego, odporna na uderzenia obudowa z miękkim i elastycznym włosiem polipropylenowym zapewnia najlepsze rezultaty czyszczenia. Szczotka podłogowa 2 w 1: ta szczotka podłogowa to idealne połączenie szorowania i popychacza wody, posiada zarówno funkcje szorowania, jak i popychacza wody, po umyciu podłogi można łatwo usunąć ścieki.

Można go dowolnie łączyć, zaspokoić różne potrzeby. Każdy ma długość 35 cm, długość całkowita 120 cm. Zdejmowany długi uchwyt: narzędzie do czyszczenia jest wyposażone w 3-częściowy segmentowy uchwyt.
MarkaSWETHAW #ad
ProducentSWETHAW #ad

3. Aohcae

#ad

2 sztuki, szczotka do czyszczenia basenu, gąbka do czyszczenia basenu, gąbka do czyszczenia basenu, może usuwać plamy i, szczotka do czyszczenia basenu, Aohcae Gąbka do czyszczenia krawędzi basenu

#ad
Aohcae #ad - Trwały i trwały, jest dobrym pomocnikiem w czyszczeniu. Oprócz czyszczenia basenu nadaje się również do czyszczenia kuchni, na zewnątrz, łazienek, stołów itd. Perfekcyjny design: nasza szczotka do czyszczenia basenu jest bardzo przemyślana, dzięki czemu jest bardzo łatwa do czyszczenia, przyjmuje konstrukcję odpowiadającą ludzkiemu uchwytowi, ta konstrukcja chroni również dłonie i zmniejsza uszkodzenia skóry.

Atwy do czyszczenia: nasze środki do czyszczenia krawędzi basenu są również bardzo łatwe do czyszczenia, a następnie wyczyścić wodą, wystarczy użyć środka czyszczącego, ponieważ są wykonane z gąbki, po czyszczeniu bardzo łatwo wysuszyć na słońcu i nie pozostawiają żadnych zapachów. Doskonały materiał: nasza gąbka do basenu jest wykonana w 100% z wysokiej jakości gąbki, jest nietoksyczna i bezzapachowa i nie szkodzi ludzkiemu ciału.

Czysta i higieniczna szczotka wielokrotnego użytku. Szczotka wielokrotnego użytku: nasza szczotka do czyszczenia basenu może być używana przez długi czas, ponieważ jest wykonana z gąbki, ma dobrą absorpcję wody i rozciąganie. Wszechstronność: nasza gąbka do czyszczenia basenu jest wszechstronna i wykonana z gąbek, garaży, do czyszczenia garnków i patelni, piekarników, samochodów, idealna do czyszczenia trudnych zadań.
MarkaAohcae #ad
ProducentAohcae #ad

4. Forreen

#ad

Do basenu, 4 sztuki, Forreen szczotka do czyszczenia basenu, z tworzywa sztucznego, z uchwytem do czyszczenia zabrudzeń i mchu, wielokrotnego użytku

#ad
Forreen #ad - Obie szczotki mogą być używane razem, aby osiągnąć lepsze efekty czyszczące, a ilość wystarcza, aby zaspokoić codzienne potrzeby. Delikatne wykonanie, wytrzymałość i trwałość, uchwyt nie pęka i ma długą żywotność. Duża praktyczność szczotka do basenu z gąbki może wyczyścić wewnętrzną ścianę basenu we wszystkich kierunkach, usunąć wszystkie rodzaje brudu z płytek basenowych i łatwo wyczyścić ściany, płytki, podłogi i stopnie i inne miejsca.

Intimes design szczotka do basenu ma ergonomiczny uchwyt, który jest łatwy do chwytania i zmniejsza ciśnienie dłoni. Podczas czyszczenia dłonie nie zanurzają się przez długi czas w wodzie, dzięki czemu skutecznie zmniejsza się kontakt między dłońmi i zapobiega powstawaniu plam i środka czyszczącego.

Szerokie zastosowanie te gąbki nadają się bardzo dobrze do twardych zadań związanych z czyszczeniem, grill, łazienka, bary, stoły itd. Garaże, piekarniki, baseny, formy do pieczenia, baseny, takich jak kuchnie, spa i inne miejsca. Wystarczająca ilość jeden zestaw zawiera łącznie 2 szczotki gąbkowe i 2 szczotki do czyszczenia. Wysoka jakość szczotka ścienna do basenu jest wykonana z wysokiej jakości gąbki, nylonowego włosia i uchwytów z tworzywa sztucznego.
MarkaForreen #ad
ProducentForreen #ad

5. Novaliv

#ad

Wycieraczka z gwintem i trzonkiem, czteroczęściowa – szczotka do szorowania PPN, tarasu, wewnątrz, idealna do czyszczenia balkonu, szczotka do podłóg, ogrodu, Szczotka do szorowania z drewna z włosiem

#ad
Novaliv #ad - Idealne zastosowanie: przydatna szczotka do szorowania z otworem na trzonek i metalowym gwintem nadaje się jako szczotka do podłóg, szczotka do szorowania, szczotka do szorowania. Wytrzymała i trwała: wytrzymała wycieraczka podłogowa z drewna z gęsto osadzonymi włóknami PPN.

Wytrzymałość: wytrzymały uchwyt szczotki jest wykonany z drewna i zapewnia stabilne trzymanie włosia. Zakres dostawy: otrzymują państwo szczotkę z drewna z włosiem wraz z trzonkiem marki Novaliv, w kolorze drewna, o wymiarach dł. Praktyczne zastosowanie: poręczna szczotka do szorowania podłogi z trzonkiem wtykowymIdealnie nadaje się do gruntownego czyszczenia wewnątrz i na zewnątrz, podłogi, podłogi kamienne, taras, na balkon, płytki, na zewnątrz/na zewnątrz, do ogrodu.

X wys. Włosie toleruje mydło, ługi i gorącą wodę, idealnie nadaje się do pasty do prania i środków do szorowania podczas prania ręcznego. X szer. 130 x 4 x 7 cm. Możliwość długiego i wielokrotnego użytkowania, dzięki czemu unika się śmieci i chroni środowisko.
MarkaNovaliv #ad
ProducentNovaliv #ad

6. Yardwe

#ad

Szczotka do czyszczenia basenu, z winylu, szczotka do czyszczenia basenu, Yardwe 1 x szczotka do czyszczenia basenu, ciężki, szczotka do czyszczenia basenu, szczotka druciana do płytek basenowych

#ad
Yardwe #ad - Szczotka do szorowania basenu – łatwe czyszczenie podłogi, czyszczenie narożników brudnych basenów, drabin, schodów, praktyczna szczotka. Wysokowydajna szczotka do basenu – ta wysokowydajna głowica szczotki do czyszczenia basenu jest wykonana z aluminium, które jest wytrzymałe i wyjątkowo trwałe.

Głowica szczotki do basenu – ta zapasowa szczotka do basenu służy do czyszczenia ścian wewnętrznych lub podłogi, pomaga usunąć uporczywe zabrudzenia i brud. Rodek do czyszczenia basenu. Szczotka do basenu z drutu pływającego – łatwe czyszczenie podłogi, drabin, czyste narożniki brudnych basenów, schodów, praktyczna szczotka. Szczotka do czyszczenia basenu – łatwa w użyciu, wystarczy połączyć ją z drążkiem teleskopowym nie wchodzi w zakres dostawy.
MarkaYardwe #ad
ProducentYardwe #ad
Waga0.97
Numer częściYV2809X04Q0Q
ModelYV2809X04Q0Q