Top 10 OBD 2 Diagnosegerät – Motoryzacyjne narzędzia diagnostyczne układu silnikowego OBD-II

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. OURANTOOLS

#ad

Męski na żeński, przedłużacz, do narzędzi diagnostycznych, wtyczka diagnostyczna z nylonowym materiałem, OURANTOOLS OBD-2 kabel przedłużający OBD-II adapter – 16-pinowy, 1,5 m

#ad
OURANTOOLS #ad - Ponadto czytnik kodów i skaner można obsługiwać wszędzie. 3 lata gwarancji: nie martw się o problem przedłużacza po sprzedaży. Większy komfort: wtyczka 16-pinowa może być idealnie kompatybilna ze wszystkimi pojazdami OBD 2 na rynku i może być bez problemu sparowana z urządzeniami diagnostycznymi OBDII.

Przesyłanie danych: użyj technologii danych połączeń wielowątkowych, aby uniknąć zakłóceń i bezpieczeństwa. Specyfikacja: długość całkowita: 1, nylonowy przedłużacz OBD 2, 5 m, średnica: 10 mm grubszy niż zwykły adapter przedłużający. Udzielamy 3 lat gwarancji. Dłużej niż w przypadku konkurencyjnych adapterów kablowych obdii Extender.

Konieczne jest 8 kroków kontroli od strzykawki do formowania, aby upewnić się, że kabel można podłączyć ponad 10 000 razy. Przyspiesza to transmisję danych i zapewnia bardziej stabilną wydajność. Wysoka jakoŚĆ: przedłużacz obd2 wykorzystuje wysokiej jakości rdzeń z czystej miedzi i tworzywa sztucznego z materiałów TPE.
MarkaOURANTOOLS #ad
ProducentOURANTOOLS #ad
Waga235
Numer częściMOC267-4-1509380
Model1.5M OBD2 verlengkabel

2. Vgate

#ad

Vgate vLinker FS OBD2 adapter USB do przełącznika samochodowego HS/MS-CAN

#ad
Vgate #ad - Szybsza wydajność pracy – osiągnij prędkość transmisji 3 mpbs i najwyższą prędkość transmisji 3 MHz, dzięki czemu możesz cieszyć się płynniejszą grafiką i licznikiem w czasie rzeczywistym.

Szybkie i solidne poŁĄczenie usb - brak zgubionych pakietów, uszkodzenia danych, zakłóceń w sieci. Aktualizacja oprogramowania sprzętowego: prosimy o kontakt z naszym zespołem Vgate. Automatyczna kombinacja elektryczna – umożliwia skanowi FOR-Scan jednoczesny dostęp do wszystkich magistrali CAN, a także dostęp do zaawansowanych funkcji. Funkcje konfiguracji i programowania – obsługa wyjścia programowania napięcia 18 V FEPS w skanowaniu FOR. Dostosowane do stosowania z for-scan i polecane przez zespół FOR-Scan.
MarkaVgate #ad
ProducentVgatemall #ad
Wysokość1.97
Długość3.94
Waga0.33
Szerokość1.73
Numer częścivLinker FS
ModelvLinker FS USB - Windows
Gwarancja24 Miesięcy

3. Vgate

#ad

Vgate vLinker FS OBD2 adapter USB do FORS-can HS/MS-CAN Auto Switch 160 cm

#ad
Vgate #ad - Automatyczne przełączanie elektryczne – umożliwia dostęp do wszystkich usług CAN w tym samym czasie i dostęp do zaawansowanych funkcji. Aby uzyskać szczegółowe informacje, prosimy o kontakt z zespołem FORS-can.

Zaprojektowane na zamówienie do użytku z fors-can i zalecane przez zespół fors-can team. O aplikacji fors-can app: możesz otrzymać bezpłatną rozszerzoną licencję – 2-miesięczny okres próbny. Faster work efficiency – prędkość transmisji 3 mpbs i najwyższa szybkość transmisji 3 MHz, ciesz się płynną grafiką i miernikiem w czasie rzeczywistym. Konfiguracja i funkcje programowania – obsługuje FEPS 18 V programowanie napięcia wyjściowego w FORS. Szybkie, rock-olid złącze usb – bez upuszczonych pakietów, uszkodzenia danych, zakłóceń sieciowych.
MarkaVgate #ad
ProducentVgate #ad
Wysokość0.79
Długość3.94
Waga0.33
Szerokość1.73
Numer częściUSB-Windows
ModelVgate vLinker FS USB
Gwarancja24 Miesięcy

4. mucar

#ad

Urządzenie diagnostyczne OBD2, z 34 funkcjami serwisowymi i wszystkimi funkcjami diagnostycznymi systemu, urządzenie diagnostyczne do samochodu, mucar VO8, czytnik samochodowy do programowania kluczy,

#ad
mucar #ad - Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące problemu, to ze względu na obecność błędu sprzętowego w samochodzie i konieczne jest naprawienie odpowiedniego błędu sprzętowego w samochodzie, skontaktuj się z nami. Zoptymalizowana konfiguracja sprzętowa 2024 - uniwersalne narzędzie diagnostyczne ucar vo8 do diagnostyki silnika samochodowego obd ii zaktualizowana i zoptymalizowana w porównaniu ze sprzętem 3.

0 Aktywne testowanie Ukryte funkcje. Dual band wifi 1, 4 ghz i 5, 0 ghz z 4 x szybszą szybkością transmisji niż 3. 0 starsze wersje. Wsparcie serwisu online - profesjonalne wsparcie techniczne firmy mucar jest zawsze do Twojej dyspozycji. Kodowanie eCU Pełna diagnostyka systemu. Nasi wyszkoleni technicy są dostępni za pośrednictwem czatu w aplikacji, kiedy ich potrzebujesz. Aktualizacja wi-fi- po otrzymaniu naszego produktu połącz się z siecią Wi-Fi i zaakceptuj lub podejmij inicjatywę, aby zaktualizować system operacyjny aplikacji i oprogramowanie diagnostyczne marki samochodów, aby uzyskać lepsze wrażenia z produktu i lepszą diagnostykę pojazdu.

Skaner obsługuje również drukarkę termiczną, jedna bateria, skrzynia biegów, SAS, BMS, endoskop, bezprzewodowy moduł ciśnienia w oponach G1 itd. Wersja mocniejszego akumulatora 9450 mAh Zaktualizowany procesor z 1, 4 GHz do 2, 0 GHz Quad-Core. Oszczędzasz dużo czasu i pieniędzy!
Markamucar #ad
ProducentMUCAR #ad
Wysokość1.38
Długość9.45
Szerokość6.3
Numer częściYHDE-VO8

5. SL Elements

#ad

SL Elements 26-pinowy adapter CAN-Bus OBD do Scan My Tesla Model 3 / Model Y

#ad
SL Elements #ad - Do stosowania w modelu 3 od roku produkcji 01/2019. Zakres dostawy: kabel adapterowy. Scan my t3sla lub TM-SPY. Np. Do komunikacji z np. Kabel z certyfikatem Underwriters Laboratories.
MarkaSL Elements #ad
ProducentSL Elements #ad
Wysokość0.79
Długość9.45
Szerokość2.36
Numer częściTSLA-OBD
ModelTSLA-OBD

6. LAUNCH

#ad

Launch X431 IMMO Plus narzędzie do programowania breloczków do kluczy z X431 PROG3, 2 lata bezpłatnej aktualizacji, dwukierunkowe, kodowanie ECU, wszystkie systemy diagnostyczne, ponad 39 usług

#ad
LAUNCH #ad - Odczytywanie/kasowanie kodów, które trudno znaleźć w systemach IMMO, ABS. Launch x431 immo plus bi-directional scan tool może przeprowadzać różne aktywne testy w celu zlokalizowania problemów, wysyłając polecenia bezpośrednio do ECU i odbierając informacje o statusie. Wystarczy kilka minut, rozwiązanie jest idealne.

Odpowietrzanie abs, aby zapewnić usługi resetowania modułów i równoważenia ECU, które mogą rozwiązać kilka problemów raz. Dwukierunkowe sterowanie aktywne testowanie odpowiedzialny za oszczędność czasu i redukcję kosztów. Ponadto to narzędzie skanujące x431 immo plus umożliwia również modyfikowanie istniejących wstępnie zaprogramowanych opcji w ECU pojazdu, aby aktywować ukryte funkcje; 2 Zdefiniowane przez użytkownika dezaktywacja niepotrzebnych funkcji dla lepszej jazdy. Launch x431 immo plus to jednak niedrogie narzędzie diagnostyczne, regulacja gazu itp.

Np. Zapewnia wiele funkcji na poziomie "master": kodowanie ECU, ponad 39 usług, diagnostyka wszystkich systemów, które charakteryzuje się rozsądnymi kosztami i wydajnym sprzętem, sterowanie dwukierunkowe itd. To narzędzie zapewnia dużą pomoc w przypadku koniecznych i pilnych potrzeb diagnostycznych. 39+ serwisów, zabierz ze sobą wszystko, prosimy o przesłanie nam wiadomości, czego potrzebujesz małe naprawy są drogie. Dobrze sprawdza się na oknach/drzwiach/dachach przesuwnych/dmuchawach chłodzących/zaworach/reflektorach/itp. U klonowanie dla ponad 5000 modeli.
MarkaLAUNCH #ad
ProducentLAUNCH #ad
Wysokość14.57
Długość17.32
Waga20.3
Szerokość12.2
Numer częściLAUNCH IMMO PLUS
Model‎LAUNCH IMMO PLUS
Gwarancja24 Miesięcy

7. Autel

#ad

Autel GBOX3 akcesoria do narzędzi zaktualizowane przez GBOX2 współpracuje z Autel MaxiIM IM508/ IM508S/ IM508S PRO/ IM608 / IM608 PRO/ IM608S II/ IM608 PRO II/ IM100/ IM600 i OTOFIX IMMO skaner

#ad
Autel #ad - Prosimy o sprawdzenie przed zakupem. Gbox3 obsługuje również odczyt i zapis DME / DDE ISN w trybie startowym w odpowiednich pojazdach BMW. Może być używany w trybie startowym lub metodą ławki.

Prosimy o kontakt za pośrednictwem: "auteldirect @ outlook". Przyciski programowania do mercedes DAS3 CAN EIS / EXS w sytuacji All Keys Lost. Nie ma potrzeby wyjmowania i ponownego wkładania klucza do W221 i W164 zgodnie z modelami z 2009 roku. Działa z autel im508/ im508s + xp400 pro i im608/ im608 pro/ im608s ii/ im608 pro ii, auro im600 i auro im100 z xp400 pro. Skróć czas odczytu danych ecu w204 i eis w207 o ponad 85%. 2023 nowy autel gbox3, dodany: odczyt/zapis silnika ECU dla BOSCH MD1/MG1 dla VAG, bmw, psa, zaktualizowany przez gbox2, Opel itd. Wskazówka: funkcje NIE są uniwersalne.
MarkaAutel #ad
ProducentAutel #ad
Wysokość3.94
Długość1.18
Waga0.13
Szerokość0.39
Numer częściAutel G-BOX3
ModelAutel G-BOX3

8. LAUNCH

#ad

LAUNCH X431 Pro5 dwukierunkowe urządzenie diagnostyczne OBD2, 50+ funkcji resetowania, narzędzie do programowania J2534, aktywny test, personalizacja, bez ograniczeń IP, kodowanie ECU, immobilizer

#ad
LAUNCH #ad - Inteligentna diagnostyka z jednej ręki: to zorientowane na użytkownika urządzenie diagnostyczne launch x431 pro5 obd2 zapewnia analizę dtc, 99%. Pierwszorzędne kodowanie ecu i zaawansowane funkcje: launch pro5 ma moc odpowiadającą komponentom pokładowym, personalizacja, Reflash ukryte funkcje, funkcji online i wielu innych.

Kompatybilność z canfd/doip, pasuje do 99% modeli: w oparciu o canfd/doip osiąga 14 x szybszą transmisję danych, zaoszczędź 900 + dolarów. Dodatkowe 300+ funkcji naprawy w katalogu pojazdu dla niektórych modeli rozszerza możliwości resetowania, regeneracji, regulacji itd. Funkcje różnią się w zależności od modelu, konfiguracji i systemu. Zaawansowany sprzęt taki jak 8-rdzeniowy procesor i 32 gb pamięci i 24 języki przełamują bariery komunikacyjne, odpowiednie przypadki, aby ułatwić kompleksową diagnostykę i osiągnąć bezproblemową naprawę. Narzędzie do programowania j2534, pad3 i 8-krotnie szybsze przetwarzanie.

Komunikacja z usa, dwukierunkowe urządzenie diagnostyczne LAUNCH współpracuje z SmartBox3. 0 vci w celu aktywacji ciężkich funkcji diagnostycznych samochodów ciężarowych. W przeciwieństwie do innych, dostosowywaniu ustawień OE, kodowanie online czeka na Twoją eksplorację. X431 pro5 urządzenie diagnostyczne współpracuje ze wszystkimi funkcjami x431 v+, proSV, aby zaprogramować dane na pustych/używanych urządzeniach sterujących; 2 ponowne flashowanie urządzeń sterujących z utratą danych; 3 zaktualizować wersję oprogramowania urządzeń sterujących.
MarkaLAUNCH #ad
ProducentLAUNCH #ad
Wysokość1.3
Długość10.51
Szerokość7.52
Numer części‎Pro 5-EU
ModelAMZLC-LC52110115FBAGMLp2u

9. TONWON

#ad

TONWON Vgate vLinker BM+ OBD2 urządzenie diagnostyczne OBD adapter kontrolny światła silnika do systemu Android, OBDII Bluetooth, iOS i Windows Bluetooth 4.0

#ad
TONWON #ad - Do 3 sposobów budzenia się z trybu uśpienia. Ochrona przed przepięciem, aktualizacje oprogramowania sprzętowego. Zamień swoje urządzenie z systemem android lub komputer z systemem Windows w profesjonalne narzędzie diagnostyczne.

Zaktualizowana wersja vgate icar Pro, zaprojektowana specjalnie do kodowania aplikacji, które wymagają dużej ilości transmisji danych. Współpracuje z carista, jscan, Torque, dashCommand, BimmerCode i dziesiątkami innych aplikacji. Protokół transmisji tp, przegrzaniem i rozładowaniem akumulatora, przetężeniem, zapewnienie bezpieczeństwa komunikacji bezprzewodowej. Obsługuje spadek napięcia akumulatora, OBD Bus aktywny itd. Zalecane przez bimmerCode/BimmerLink dla systemów Android i iOS.
MarkaTONWON #ad
ProducentVgate #ad
Numer częścivLinker BM+

10. AntiBreak

#ad

AntiBreak Ethernet enet obd2 kabel rj45 E-SYS adapter do serii 2M kompatybilny z BMW

#ad
AntiBreak #ad - Kabel obd rj45 programowanie pojedynczych modułów lub odb2 do kabla Enet BMW F moduły szeregowe, które ukrywają przewód danych ENET dla serii kabli Rj45 Enet. Ethernet obd2 wskazówka: kabel Ethernet do oprogramowania obd2 nie wchodzi w zakres dostawy.

Kompatybilny z kablami bmw serii f: enet bmw kabel obd serii 1 f20, f02, seria 5 f07, F13, f10, F18, seria 3 F30, seria 7 F01, F04, F11, seria 6 f12, seria X F25. Adapter obd2 do rj45 obd2 do enet f kodowanie bmw enet bootmod3 kabel programowania ethernet do OBD 2 bmw DTC adapter obd2 do enet kabel enet wtyczka OBD OBDII ISSS ISID ISTA.

Kabel obd-enet użytkownika obd2 to enet internationale top obd to ethernet obd2 kabel Super-six produkcja obd2 enet przewody kablowe, naprawdę czysty drut miedziany, zielony In-sulation, intensywność transmisji sygnału, ekranowanie zakłóceń, OBD to ethernet nie jest porównywalny z innymi przewodami. Obd2 do rj45 ukryta szczotka kablowa odb2 do Ethernet Upscale Linia programowania.
MarkaAntiBreak #ad
ProducentAntiBreak #ad
Wysokość0.79
Długość5.91
Waga0.25
Szerokość4.72
Numer części1
Gwarancja2 lata gwarancja producenta