Top 10 MELTOM Pflanzkübel – Donice na kwiaty

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. Lechuza

#ad

Biały, Lechuza Lechuza doniczka

#ad
Lechuza #ad - Nadaje się do użytku w pomieszczeniach: wysokiej jakości lakierowane powierzchnie i wyraźne kształty idealnie pasują do każdego stylu mieszkania. Dostępne w różnych kolorach i rozmiarach. Idealny do wszystkich roślin pokojowych.

All-in-one: 1 x donica na rośliny rondo, substrat do roślin lechuza-pon jako warstwa drenażowa i wymienna wkładka do roślin z chowanymi uchwytami i wskaźnikiem poziomu wody. Powierzchnia premium: wysokiej jakości lakierowana powierzchnia na wysoki połysk emanuje elegancją i ekskluzywnością. Z praktycznym wskaźnikiem poziomu wody dla pełnej kontroli podlewania. Wyprodukowano w niemczech: wysokiej jakości tworzywo sztuczne, w 100% nadające się do recyklingu, trwałe i odporne na pękanie.

Z systemem nawadniania: zintegrowany z donicą oryginalny system nawadniania LECHUZA niezawodnie dostarcza roślinom odpowiednią ilość wody. Materiał: tworzywo sztuczne wymiary: Ø 40 x 75 cm zbiornik wody: 5, w zestawie system nawadniania, 6 l Pojemność rośliny: 22 l Wkładka do sadzenia: Ø 33, 5 cm.
MarkaLechuza #ad
Producentgeobra Brandstätter Stiftung & Co. KG - LECHUZA #ad
Wysokość29.53
Długość15.75
Waga19.31
Szerokość15.75
Numer części15740
Model15740

2. Scheurich

#ad

Kolor: czarny granit, Scheurich Firenze 40, okrągła, donica na rośliny/doniczka/donica na rośliny, do użytku na zewnątrz, wyprodukowana z tworzywa sztucznego pochodzącego z recyklingu

#ad
Scheurich #ad - Wyprodukowano z wysokiej jakości materiału GARDURO, w zestawie z materiałem pochodzącym z recyklingu – Made in Germany. Odporna na mróz, promieniowanie UV, nadaje się do recyklingu.

Wymiary: średnica wewnętrzna u góry: 34, górna część zewnętrzna: 39, 6 cm, 7 cm, wysokość: 30, 6 cm, waga: ok.1280 g. Donica o grubych ściankach wykonana z wysokiej jakości tworzywa sztucznego o eleganckim wyglądzie kamienia zapewnia miejsce na indywidualne pomysły na sadzenie. Doniczka na kwiaty z wysokiej jakości tworzywa sztucznego o klasycznym kształcie i eleganckim wyglądzie kamienia, do użytku na zewnątrz.
MarkaScheurich #ad
ProducentScheurich #ad
Wysokość12.01
Długość15.75
Waga2.69
Szerokość15.75
Numer części62788
Model066/40
Gwarancja10 lat gwarancji producenta od daty zakupu.

3. MELTOM

#ad

Donica na rośliny, XXL – 47 cm, wkładka, MELTOM Doniczka z nóżkami, doniczka na zioła, z recyklingu antracytowa

#ad
MELTOM #ad - Produkt wykonany w 100% z materiałów pochodzących z recyklingu. Nowoczesny kształt, stylowe i szlachetne wzornictwo. Wzornictwo: okrągły kształt doniczki wnosi elegancję i harmonię do Twojego otoczenia. Wysoka jakość: te doniczki są wykonane z wytrzymałego tworzywa sztucznego, są odporne na uszkodzenia i łatwe do czyszczenia. Kolor: czarny | wymiary xl: średnica: 47 cm, wysokość: 26, 5 cm. Odpływ wody: na dnie garnka znajduje się gumowy korek.
MarkaMELTOM #ad
ProducentMELTOM #ad
Wysokość10.43
Długość18.5
Waga4.41
Szerokość18.5
Numer częściROMA_JUMPE
ModelROMA_JUMPER

4. R.G.

#ad

Okrągła donica na rośliny, R.G. Doniczka na kwiaty z nóżkami, donica na rośliny, donica na kwiaty 29 cm, antracytowa

#ad
R.G. #ad - Doniczka z wkładem na rośliny w 3 kolorach i rozmiarach do wyboru, zupełnie nowy stylowy i szlachetny design jest idealna do domu, na balkon, taras lub do ogrodu, . Każda doniczka ma cztery nogi, co sprawia, że jest bardzo stabilna, z wytrzymałą wkładką na rośliny w kolorze czarnym, . Odporna na promieniowanie UV i mróz, zmywalna i łatwa do czyszczenia,. Materiał: tworzywo sztuczne PP polipropylen tworzywo sztuczne, do użytku wewnątrz i na zewnątrz,. Stylowe i szlachetne wzornictwo, piękna matowa powierzchnia,.
MarkaR.G. #ad
ProducentR.G. #ad

5. MELTOM

#ad

Okrągła, fala, MELTOM Donica na kwiaty, zestaw 2: XXL 3XL biała, z efektem 3D

#ad
MELTOM #ad - X wys. Dostawa: 2 x doniczka + 2 x wkład do roślin. Designerska donica na kwiaty z tworzywa sztucznego odpornego na promieniowanie UV, warunki atmosferyczne i mróz. X wys. W nowoczesnym formacie | Z wyjmowaną wkładką. 34, 5 cm | 3xl xl śr. Efekt 3d – fale, okrągły, do użytku wewnątrz i na zewnątrz, smukły, mrozoodporny. Zestaw 2: xxl + 3xl | wymiary: | xxl śr. 39, 5 x 68, 5 x 78, 5 cm. Solidne wykonanie | zmywalne i łatwe do czyszczenia | stylowe i szlachetne wzornictwo.
MarkaMELTOM #ad
ProducentMelTom #ad
Wysokość30.91
Długość15.55
Waga11.02
Szerokość15.55

6. Form Plastic

#ad

Form Plastic Doniczka na kwiaty z wkładem biała struktura falista połysk wys. 57 cm Sahara

#ad
Form Plastic #ad - Dostępny w 4 kolorach i 3 rozmiarach. Wymiary śr. 29, 5 x 57 cm. Z praktycznym wkładem. Wykonany z wytrzymałego tworzywa sztucznego. X wys. Odporna na promieniowanie.
MarkaForm Plastic #ad
ProducentForm Plastic #ad
Wysokość22.44
Długość11.61
Waga1.52
Szerokość11.61
Numer częściFOR-2723-011

7. MELTOM

#ad

Zestaw 2: XXL 3XL antracyt, MELTOM Donica na kwiaty z efektem 3D z efektem fali Slim okrągła wkładka na rośliny

#ad
MELTOM #ad - Dostawa: 2 x doniczka + 2 x wkład do roślin. Designerska donica na kwiaty z tworzywa sztucznego odpornego na promieniowanie UV, warunki atmosferyczne i mróz. X wys. 34, 5 x 68, 5 cm | 3xl xl gł. W nowoczesnym formacie | Z wyjmowaną wkładką. Solidne wykonanie | zmywalne i łatwe do czyszczenia | stylowe i szlachetne wzornictwo. 39, 5 x 78, 5 cm. X wys. Powierzchnia: efekt fal 3D | zestaw 2: XXL + 3XL. Wymiary: xxl średn.
MarkaMELTOM #ad
ProducentMelTom #ad
Wysokość31.1
Długość15.75
Waga9.7
Szerokość15.75

8. MELTOM

#ad

Biała, wymiary XL/gł. x wys.: 29 x 57 cm, cienka doniczka z wyjmowaną wkładką, wysoki połysk, MELTOM Okrągła donica na kwiaty

#ad
MELTOM #ad - Wzornictwo: okrągły kształt doniczki wnosi elegancję i harmonię do Twojego otoczenia. Garnek nie ma odpływu wody. Wysoka jakość: te doniczki są wykonane z wytrzymałego tworzywa sztucznego, są odporne na uszkodzenia i łatwe do czyszczenia. Idealnie nadają się do użytku wewnątrz i na zewnątrz: Te doniczki nadają się zarówno do użytku w pomieszczeniach, jak i na balkon lub taras. Rozmiar xl: 29 cm x 57 cm w kolorze białym. Dostawa: 1 x doniczka + 1 x wkład do roślin. Wysoki połysk | slim | okrągły | Do użytku wewnątrz i na zewnątrz | Zastosowanie.
MarkaMELTOM #ad
ProducentMELTOM #ad
Wysokość22.44
Długość11.42
Szerokość11.42

9. MELTOM

#ad

Wys. : 60 cm, MELTOM Donica XXL Slim Oval 3D z efektem 3D – fale – kolor: biały z wyjmowaną wkładką

#ad
MELTOM #ad - Efekt 3d – fale, do użytku wewnątrz i na zewnątrz, smukły, owalny, mrozoodporny. X wys. 59, 2 x 60 cm; kolor: biały. Solidne wykonanie | zmywalne i łatwe do czyszczenia | nowoczesny kształt | stylowe i szlachetne wzornictwo. Wyposażenie: każdy garnek posiada wyjmowaną wkładkę. Wymiary: xxl dł. Doniczka xxl z tworzywa sztucznego PP odpornego na promieniowanie UV, warunki atmosferyczne i mróz. Idealnie nadaje się do drzewek, palm lub kwiatów lub kulek bukszpanowych sztuczne kwiaty.
MarkaMELTOM #ad
ProducentMELTOM #ad
Wysokość23.62
Długość15.75
Waga7.72
Szerokość23.62
Numer częściE-W-XXL
ModelW-XXL

10. MELTOM

#ad

Z tworzywa sztucznego, o wysokim połysku, MELTOM Donica na kwiaty z systemem nawadniania, donica na rośliny antracytowa, XXL

#ad
MELTOM #ad - Wzornictwo: kwadratowy kształt doniczki wnosi elegancję i harmonię do Twojego otoczenia. Wysoka jakość: te doniczki są wykonane z wytrzymałego tworzywa sztucznego, są odporne na uszkodzenia i łatwe do czyszczenia. Dostawa: 1 x doniczka x 1 x wkładka, 1 x system nawadniania. Garnek nie ma odpływu wody. Idealnie nadają się do użytku wewnątrz i na zewnątrz: Te doniczki nadają się zarówno do użytku w pomieszczeniach, jak i na balkon lub taras.
MarkaMELTOM #ad
ProducentMelTom #ad
Wysokość16.34
Długość15.16
Waga8.82
Szerokość15.16