Top 10 Lxudn Gewürzgläser – Słoiki na przyprawy

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. Cuccinara

#ad

24 szt. I 120 ml, 10,5 cm x 4,3 cm z etykietami na przyprawy, lejek, wkładką do posypywania i białym pisakiem kredowym do opisywania etykiet, Cuccinara® Zestaw słoików na przyprawy prostokątne

#ad
Cuccinara #ad - Ponadto można ich używać również poza kuchnią, 200 samoprzylepnych etykiet na przyprawy, składany lejek kuchenny, np. Porządek w kuchni – 24 prostokątne słoiki na przyprawy szybko i łatwo zaprowadzą porządek na Twoim regale na przyprawy i są idealnym organizerem kuchennym na Twoje przyprawy.

Do majsterkowania lub dekoracji. Bogate i wielofunkcyjne akcesoria: 24 wysokiej jakości słoiki na przyprawy, pisak kredowy oraz szczotka do czyszczenia. Atwy do czyszczenia i napełniania – zestaw nadaje się do mycia w zmywarce i zawiera specjalną szczotkę do czyszczenia pojemników na przyprawy. Ponadto w zestawie znajduje się składany lejek kuchenny do napełniania słoików do przechowywania. Jednocześnie przyprawy pozostają wolne od moli, ponieważ zamknięcie zapobiega przedostawaniu się owadów.

Wieże i ochrona przed molami – pełna przyjemność dzięki świeżym przyprawom i ziołom dzięki hermetycznej nakrętce z metalu. Dzięki temu aromat Twoich przypraw i ziół pozostaje świeży. Higieniczne i bezpieczne dla żywności – nasze słoiki na przyprawy są wykonane z wysokiej jakości szkła, nie zawierają BPA i nadają się do kontaktu z żywnością. Optymalne przechowywanie przypraw.
MarkaCuccinara #ad
ProducentCataleya GmbH #ad
Wysokość6.89
Długość14.88
Waga0.01
Szerokość10.31
Numer części80010
Model800000

2. Deco haus

#ad

Deco haus® Pojemniki na przyprawy prostokątne z zakrętką zestaw 12 szt. etykiety i wkład do posypywania – szklane pojemniki na przyprawy – pojemniki na przyprawy – pojemnik do przechowywania

#ad
Deco haus #ad - Dzięki temu twoje zioła dłużej zachowują świeżość! W zestawie 2 różne nasadki każdorazowo 24 szt. Więcej porządku – od teraz zaprezentuj swoje przyprawy w naszych 12 słoikach w jednolity i stylowy sposób.

Hermetyczna pokrywka – pokrywki są wykonane z wytrzymałego aluminium i szczelnie zamykają słoiki. Wspaniałe akcesoria – dodatkowo otrzymasz 48 wstępnie zadrukowanych niemieckich etykiet, 24 pustych, 48 francuskich, na których można pisać pisakiem kredowym, a także szczotkę do czyszczenia i składany lejek silikonowy. Słoiki idealnie pasują do naszego 2-częściowego zestawu regałów na przyprawy.

Wszechstronne zastosowanie – ten zestaw można używać nie tylko do przypraw lub kuchni, ale również do majsterkowania, jako dekoracja lub jako mały prezent. Nadaje się do kontaktu z żywnością – nasze słoiki są wykonane z wysokiej jakości szkła, dlatego nie zawierają BPA i nadają się do kontaktu z żywnością i nie zafałszują ziół.
MarkaDeco haus #ad
ProducentMortred #ad
Wysokość4.13
Długość1.69
Waga0.29
Szerokość1.69
Numer części12 set
Model12 set

3. MEckily

#ad

10,5 x 4,3 cm, szklane pojemniki, górna część shakera i szeroki lejek, hermetyczna nasadka, tablica i przezroczysta etykieta, MEckily Zestaw 24 słoików na przyprawy, kwadratowe, pojemność 120 ml

#ad
MEckily #ad - Wielofunkcyjność – użyj naszych kwadratowych słoików na przyprawy z wkładem do posypywania do organizowania szuflad, przypraw, pieprzu, ziół, przechowywania przypraw, soli, majsterkowania i wielu innych!. Ciesz się tym zakupem już dziś.

100% gwarancji jakości »jeśli nie jesteś w pełni zadowolony z zakupu, po prostu daj nam znać, a my zwrócimy Ci pełny zwrot pieniędzy. Nierdzewne aluminiowe pokrywki i nasadki są hermetyczne, który jest wyjątkowo bezpieczny, dzięki czemu zioła dłużej zachowują świeżość! Składany lejek sprawia, że dodawanie przypraw jest bałaganem! Stay fresh & premium »butelki są wykonane z czystego szkła, nie zawiera bpa i ołowiu. Kompletny zestaw kwadratowych butelek na przyprawy »24 przezroczyste szklane słoiki są gotowe na Twoje ulubione przyprawy! Uporządkuj swoje szafki kuchenne i regały na przyprawy za pomocą naszych słoików i etykiet.

Każdy zestaw jest dobrze zapakowany w atrakcyjne pudełko, takich jak artykuły imprezowe, idealne na prezent. Użyteczne i gif »te mini puszki nadają się do różnych celów, artykuły rzemieślnicze lub biurowe, projekty dekoracyjne lub domowe smakołyki.
MarkaMEckily #ad
ProducentMEckily #ad
Wysokość5.63
Długość13.58
Waga0.25
Szerokość9.45
Numer części24
Model24

4. MRVNN

#ad

Zestaw pojemników na, szklane pojemniki na przyprawy, z wkładem do posypywania, z obrotową pokrywką z 2 rodzajami otworów na przyprawy, 12 x 100 ml, MRVNN Słoiki na przyprawy w kształcie serca

#ad
MRVNN #ad - Atwe do czyszczenia, można prać w pralce, 1 biały marker, 1 składany lejek silikonowy, można prać ręcznie pojemniki na przyprawy. Nie zawiera BPA, bezpieczny w użyciu. Trójkątny słoik na przyprawy: dzięki trójkątnemu kształtowi szklanego pojemnika – ale również pokrywki – słoiki te znacznie lepiej leżą w dłoni i można je łatwo otwierać i zamykać mokrymi lub tłustymi rękami.

Słoiki na przyprawy są wykonane z pogrubionego szkła borokrzemowego, bardziej zaokrąglone narożniki, które jest znacznie bardziej wytrzymałe i szlachetniejsze niż tradycyjne szkło. W razie pytań prosimy o kontakt mailowy. Ten zestaw słoików na przyprawy zapewni Ci nowe i ulepszone doświadczenie w kuchni. Idealny zestaw słoików na przyprawy: zestaw pojemników na przyprawy zawiera 12 trójkątnych pojemników na przyprawy z wszechstronnymi pokrywkami 100 ml, wys.

11 cm x 5 cm, 120 czarnych niemieckich etykiet i 20 etykiet do pisania, 1 szczotka. Pokrywa ze stali nierdzewnej i ABS z uszczelką, aby zachować świeżość przypraw. Dostarczymy ci w ciągu 24 godzin, a my damy Ci idealne rozwiązanie. Otwory na przyprawy są umieszczone w linii z narożnikami trójkąta, aby umożliwić logiczne rozprowadzanie grubych i drobnych przypraw. X szer. Antypoślizgowa konstrukcja na spodzie słoika na przyprawy.
MarkaMRVNN #ad
ProducentWW #ad
Wysokość4.33
Długość1.97
Szerokość1.97
ModelW097

5. Deco haus

#ad

Hermetyczne, prostokątne, zestaw 24 szt. w zestawie etykiety i wkład do posypywania – szklane pojemniki na przyprawy – pojemnik na przyprawy – przechowywanie, Deco haus® Pojemniki na przyprawy

#ad
Deco haus #ad - Więcej porządku – od teraz zaprezentuj swoje przyprawy w naszych 24 słoikach w jednolity i stylowy sposób. Zestaw słoików na przyprawy to idealny organizer kuchenny na Twoje przyprawy. Dzięki temu twoje zioła dłużej zachowują świeżość! W zestawie 2 różne nasadki każdorazowo 24 szt.

Wszechstronne zastosowanie – ten zestaw można używać nie tylko do przypraw i kuchni, ale również do majsterkowania, jako dekoracja lub jako mały prezent. Wspaniałe akcesoria – dodatkowo otrzymasz 48 wstępnie zadrukowanych niemieckich etykiet, na których można pisać pisakiem kredowym, 48 francuskich, 48 gołych, a także szczotkę do czyszczenia i składany lejek silikonowy.

Nadaje się do kontaktu z żywnością – nasze słoiki są wykonane z wysokiej jakości szkła, dlatego nie zawierają BPA i nadają się do kontaktu z żywnością i nie zafałszują ziół. Optymalne przechowywanie przypraw. Szczelna pokrywka – pokrywki pojemników na przyprawy są wykonane z wytrzymałej stali nierdzewnej i szczelnie zamykają słoiki na przyprawy.
MarkaDeco haus #ad
ProducentDeco haus #ad
Wysokość4.13
Długość4.13
Waga7.98
Szerokość1.69
Numer części24er Set
Model24er Set

6. Deco haus

#ad

Z drewnianymi pokrywkami, Deco haus® Okrągłe słoiki na przyprawy, zestaw 10 szt. + etykiety – zestaw pojemników na przyprawy – pojemniki na przyprawy – pojemnik na przyprawy –, hermetyczne

#ad
Deco haus #ad - Dłużej zachowują świeżość – bambusowe pokrywki z uszczelką silikonową zamykają słoiki absolutnie hermetyczne. Pokrywki są wykonane z bambusa z uszczelką. W zestawie z etykietami z przyprawami – do naszego zestawu słoików na przyprawy otrzymasz dodatkowo 48 wstępnie zadrukowanych etykiet w języku niemieckim, 12 gołych etykiet i pisak kredowy do opisywania gołych etykiet.

Atwa pielęgnacja – słoiki mogą być często używane wielokrotnie, a przy prawidłowej pielęgnacji utrzymują się wiecznie. Wysokiej jakości materiały – słoiki do przechowywania są wykonane z odpornego na temperaturę szkła borokrzemowego przeznaczonego do kontaktu z żywnością.

Można je myć w zmywarce i nadają się nawet do kuchenki mikrofalowej. Dzięki temu żywność dłużej zachowuje świeżość i utrzymuje zapachy wewnątrz lub na zewnątrz. To sprawia, że przechowywanie jest jeszcze łatwiejsze! Wszystko w zasięgu wzroku – dzięki naszym praktycznym szklanym słoikom Twoje przyprawy, słodycze, składniki do pieczenia, zioła lub rodzaje herbaty będą zawsze w zasięgu wzroku – idealna dekoracja.
MarkaDeco haus #ad
ProducentDeco haus #ad
Wysokość3.35
Długość3.35
Waga3.33
Szerokość2.56
Numer części10 Set Rund
Model10 Set Rund

7. Deco haus

#ad

Deco Haus® Pojemniki na przyprawy prostokątne z drewnianą pokrywką, zestaw 24 szt. + etykiety i wkład do posypywania – szklane pojemniki na przyprawy – pojemnik na przyprawy – pojemnik na przyprawy

#ad
Deco haus #ad - Optymalne przechowywanie przypraw. Zestaw słoików na przyprawy to idealny organizer kuchenny na Twoje przyprawy. Wszechstronne zastosowanie – ten zestaw można używać nie tylko do przypraw i kuchni, ale również do majsterkowania, jako dekoracja lub jako mały prezent.

Wspaniałe akcesoria – dodatkowo otrzymasz 48 wstępnie zadrukowanych niemieckich etykiet, na których można pisać pisakiem kredowym, 48 gołych, 48 francuskich, a także szczotkę do czyszczenia i składany lejek silikonowy. Szczelna pokrywka – słoiki na przyprawy drewniane pokrywki są wykonane z bambusa i szczelnie zamykają pojemniki na przyprawy.

Dzięki temu twoje zioła dłużej zachowują świeżość! W zestawie 2 różne nasadki do shakera po 24 sztuki. Nadaje się do kontaktu z żywnością – nasze słoiki są wykonane z wysokiej jakości szkła, dlatego nie zawierają BPA i nadają się do kontaktu z żywnością i nie zafałszują ziół. Więcej porządku – od teraz zaprezentuj swoje przyprawy w naszych 24 słoikach w jednolity i stylowy sposób.
MarkaDeco haus #ad
ProducentDeco haus #ad
Waga8.02
Numer części24set
Model24set

8. EDELHAUS

#ad

Pokrywki ze stali nierdzewnej 24 sztuki pojemników na przyprawy z 240 naklejkami, EDELHAUS® Zestaw słoików na przyprawy, markerami i stalowym lejkiem – wysokiej jakości szklane pojemniki do

#ad
EDELHAUS #ad - Czysty ciemny kolor nadaje Twojej kuchni lub spiżarni wyrafinowany i zadbany wygląd. Wysokiej jakości stal nierdzewna: zestaw zawiera 24 prostokątne słoiki na przyprawy z okrągłymi pokrywkami ze stali nierdzewnej i lejkiem ze stali nierdzewnej, 24 pojemniki do przypraw lub wkładki, 240 naklejek, metalowy lejek i szczotkę do czyszczenia, markery, idealne do przechowywania i organizacji w kuchni.

Wszechstronność: każdy słoik na przyprawy ma wymiary 10, 5 x 4, ziół lub mieszanek przypraw, można jednak używać również innych mniejszych przedmiotów, 3 x 4, 3 cm i mieści ok.1120 ml przypraw, takich jak materiały do majsterkowania, perły lub materiały biurowe. Etykiety premium: nasze etykiety na przyprawy są wykonane z wysokiej jakości, grubszego materiału dla zwiększenia trwałości.

Przechowywanie świeżych przypraw: nasze hermetyczne, przykręcane pokrywki ze stali nierdzewnej zachowują smak i świeżość przypraw, utrzymując wilgoć i powietrze. Oszczędność miejsca: kompaktowy rozmiar idealnie pasuje do szafki na przyprawy, szafki na przyprawy lub szuflady na przyprawy, pomaga uniknąć bałaganu i optymalnie wykorzystać przestrzeń do przechowywania.
MarkaEDELHAUS #ad
ProducentEDELHAUS #ad
Wysokość4.13
Długość4.13
Waga8.42
Szerokość1.38
Numer częściEH-SJ-BL
ModelEH-SJ-BL

9. Celeko Home

#ad

210 ml, prostokątne, pojemniki na przyprawy, Celeko Home Zestaw słoików na przyprawy, drewniane pokrywki 12 sztuk, szklane słoiki do przechowywania przypraw, słoiki na przyprawy, słoiki na

#ad
Celeko Home #ad - Hermetyczny i odporny na mole, szklany pojemnik z pokrywką wykonany z wysokiej jakości materiałów do bezpiecznego przechowywania żywności. Nasza wyjątkowa konstrukcja z zagłębieniem w bambusowej pokrywce sprawia, że słoiki na przyprawy można układać w stos! Dzięki praktycznym wymiarom małe szklanki pasują do każdego regału lub nawet do szuflady.

Praktyczne małe słoiki z pokrywką zapewniają wiele możliwości dekoracji i organizacji! Zestaw 12 słoików na przyprawy jest bezpiecznie zapakowany w karton bez plastiku, który nadaje się również jako pudełko prezentowe. Dekoracyjna organizacja kuchni: wszechstronne zastosowanie w kuchni i gospodarstwie domowym jako pojemniki na zapasy, pojemniki na przyprawy lub do przechowywania małych przedmiotów i do utrzymania porządku na biurku – na przykład do: przypraw, herbaty, słodyczy i wielu innych. Umieść pojemniki na zapasy w kuchni i gospodarstwie domowym na półce, zapełnij porządek w szafie dzięki słoikom do przechowywania lub użyj ich jako puszek na herbatę lub przechowywania przypraw w szufladzie.

Możliwość układania w stos i praktyczne. Zestaw pojemników zawiera również 24 etykiety – dzięki temu w razie potrzeby można opisać zarówno pokrywkę, jak i słoik. Za pomocą białego pisaka kredowego ulubione przyprawy są w mgnieniu oka prawidłowo oznaczone. Dekoracyjne i zrównoważone słoiki do przechowywania jako pomysł na prezent dla kobiet i mężczyzn, na Boże Narodzenie, urodziny, przeprowadzkę – i absolutnie "must have"!.
MarkaCeleko Home #ad
ProducentCeleko Home #ad
Wysokość3.15
Długość2.36
Szerokość2.36
Numer części12 x 210 ml
Model12 x 210 ml

10. Happy Lemuro

#ad

Pisaki. Pojemniki na przyprawy 6 x 6 x 8,5 cm,, etykiety do opisywania, Happy Lemuro Pojemniki na przyprawy prostokątne 6-częściowy zestaw szklane pojemniki na zapasy 180 ml z drewnianymi pokrywkami

#ad
Happy Lemuro #ad - Wysokiej jakości naklejki wielokrotnego użytku i biały pisak. Dzięki prostokątnemu kształtowi – zajmuje mało miejsca i można je układać w stos. Prostokątny kształt słoików kuchennych umożliwia oszczędność miejsca w szufladzie lub regale na przyprawy.

Silikonowy pierścień zapewnia uszczelnienie i zapewnia, że przyprawy zachowują aromat. Wszechstronny organizer kuchenny – szklane pojemniki o dużej pojemności 180 ml mogą być używane również do herbaty, słodyczy lub jako dekoracja. Wszystkie elementy są testowane zgodnie z normami UE. Wieże przyprawy: przechowywanie ziół w hermetycznych pojemnikach na przyprawy bez moli i szkodników.

Pojemniki z bambusową pokrywką dodadzą Twojemu domowi powiew natury i nowoczesności. Porządek w kuchni. Uzupełnienie zestawu 12 sztuk: 6 słoiczków na przyprawy z bambusowymi pokrywkami z 24 etykietami do samodzielnego opisywania i długopisem to idealne rozszerzenie Twojego zestawu z 12 elementami Lemuro. Wysoka jakość i elegancja – bardzo przejrzyste, wytrzymałe szkło borokrzemowe i trwała pokrywka bambusowa.
MarkaHappy Lemuro #ad
ProducentHappy Lemuro #ad
Waga1.94
Model6er Set