Top 10 Inverter Air Conditioner – Duży sprzęt AGD

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. DANYON

#ad

Do 59 m2, cichy, samoczyszczący, kompletny zestaw 5 m, Danyon Klimatyzator Split – 12000 BTU – 3,4 kW, urządzenie typu split z czynnikiem chłodniczym R32, timer, klimatyzator inwerterowy z funkcją ogrzewania, Smart Home

#ad
DANYON #ad - Spokojne noce z trybem uśpienia od 19 dB, oszczędzając energię. Fachowa instalacja: w zestawie montażowym o długości 5 m znajduje się uchwyt ścienny i wszystkie przewody. Kompatybilny z alexa i google, jest wyposażony w 24-godzinny timer i umożliwia wygodne sterowanie z dowolnego miejsca.

Idealnie nadaje się do pomieszczeń do 59 m². Wydajna i trwała: klasa efektywności a++ chłodzenie a++, ogrzewanie a+, węgiel, samoczyszczenie i 4-krotny filtr powietrza witamina C, bio zapewniają czyste powietrze. Funkcja 5 w 1: wydajny klimatyzator typu split 12000 btu / 3, osuszanie, ogrzewanie, 4 kW zapewnia chłodzenie, wentylator i oczyszczanie powietrza. Równomierny rozkład dzięki 4-drożnemu przepływowi powietrza, szybkie chłodzenie dzięki 4 poziomom wentylatora turbo. Klimatyzator jest zamontowany na stałe, a urządzenie zewnętrzne jest wstępnie wypełnione czynnikiem chłodniczym R32 GWP 675.

Cichy komfort: doskonały klimat w pomieszczeniu dzięki naszemu cichemu systemowi rozdzielającemu z funkcją I-Feel. Smart home: pełna kontrola nad klimatyzatorem ściennym za pomocą aplikacji Smart App, sterowania głosem lub pilotem zdalnego sterowania. Trwała powłoka tytanowego złota zwiększa trwałość klimatyzatora ściennego inwerterowego. Błyskawiczne chłodzenie do 16°C i wydajna funkcja ogrzewania do 31°C. W razie pytań nasza pomoc techniczna lub specjalista firma pomoże.
MarkaDANYON #ad
ProducentDANYON #ad
Wysokość9.84
Długość7.87
Waga66.14
Szerokość30.71
Numer częściDA-XA35
ModelDA-XA35
GwarancjaWażna wskazówka: instalacja klimatyzatora może odbywać się wyłącznie przez firmę certyfikowaną zgodnie z rozporządzeniem (EU) nr 517/2014. Po zawarciu umowy zakupu potwierdzasz, że jest to przestrzegane. * Wylot czynnika chłodniczego przyczynia się do zmiany klimatu. Czynniki chłodnicze o niższym potencjale cieplarnianym (gwp) w przypadku wycieku przyczyniają się mniej do ocieplenia Ziemi niż te o wyższym potencjale cieplarnianym (gwp). Ta instalacja zawiera czynniki chłodnicze o gramaturze równej 675. Dzięki temu wyciek 1 kg tego czynnika chłodniczego miałby 675 razy większy wpływ na globalne ogrzewanie niż 1 kg CO2, w odniesieniu do stu lat. Nie należy wykonywać żadnych prac przy obiegu chłodzenia lub demontażu urządzenia – zawsze wezwać fachowy personel.

2. Siemens

#ad

Stal nierdzewna, NoFrost, zamrażanie 103 l, chłodzenie 260 l, wolnostojąca lodówka z zamrażalnikiem na dole 203 x 60 cm, BottleCooler, SIEMENS KG39NAIAT iQ500 stojąca lodówko-zamrażarka, hyperFresh

#ad
Siemens #ad - Hyperfresh: dłuższa świeżość: szuflada hyperFresh zapewnia optymalne warunki dla żywności – dla lepszej jakości i maksymalnego smaku. Oświetlenie led: dzięki wbudowanemu oświetleniu LED na powierzchni wnętrze zamrażarki jest przyjemnie i równomiernie oświetlone, bez oślepiania.

Czujniki monitorują i sterują automatycznymi cyklami rozmrażania urządzenia. Nofrost: dzięki technologii nofrost nigdy więcej nie trzeba już rozmrażać ręcznie. System multiairflow: system chłodzenia zapewnia lepszą cyrkulację powietrza w całej lodówce i zamrażarce. Bottlecooler: zintegrowany pojemnik chłodzący idealnie nadaje się do przechowywania i chłodzenia napojów. Dzięki temu możesz cieszyć się schłodzonymi napojami z lodówki, kiedy tylko chcesz. Temperatura i wilgotność powietrza są wszędzie i zawsze takie same.
MarkaSiemens #ad
ProducentSiemens #ad
Wysokość11.02
Długość19.69
Waga239.64
Szerokość19.69
Numer częściKG39NAIAT
ModelKG39NAIAT
Gwarancja2 lata gwarancji producenta.

3. Atlantis Klimazubehör

#ad

Krzywa 90 stopni płaski CP 72 EXC do kanału klimatyzator typu split

#ad
Atlantis Klimazubehör #ad - Odporna na działanie promieniowania UV PCW zaokrąglone. Natychmiastowa wysyłka z Niemiec przez atlantis22. Wyrafinowaną wykończenie powierzchni w kolorze białym. Do uporządkowania na czynnik chłodniczy przewodów. Krzywej 90 stopni płaski serii CP 72 exc do kanału klimatyzacji.
MarkaAtlantis Klimazubehör #ad
ProducentKlima #ad
Waga0.33
Numer części10125

4. DANYON

#ad

Smart Home, klimatyzator inwerterowy, Danyon Quick Connect klimatyzator typu split, samoczyszczenie, do 59 m2, funkcja ogrzewania, kompletny zestaw 5 m, cichy, urządzenie dzielące wstępnie napełnione środkiem chłodniczym, 12000 BTU – 3,4 kW, timer

#ad
DANYON #ad - Quick-connector: wydajniejsza instalacja z akcesoriami montażowymi 5 m i dołączonym uchwytem ściennym. Trwała powłoka tytanowego złota zwiększa trwałość klimatyzatora ściennego inwerterowego. Klimatyzator jest zamontowany na stałe, a urządzenie zewnętrzne jest już wypełnione czynnikiem chłodniczym R32 GWP 675.

Błyskawiczne chłodzenie i wydajna funkcja ogrzewania do 31°C. Cichy komfort: dzięki cichemu systemowi dzielącemu i funkcji i-feel doświadczysz doskonałego klimatu w pomieszczeniu. Komfortowa funkcja i tryb snu od 19 dB zapewniają przyjemne samopoczucie. Przepływ powietrza 4d zapewnia równomierne rozprowadzanie, 4 poziomy wentylatora turbo zapewniają szybkie chłodzenie. W razie pytań nasza pomoc techniczna lub specjalista firma pomoże. Kompatybilny z alexa i google, jest wyposażony w 24-godzinny timer i umożliwia wygodne sterowanie z dowolnego miejsca.

Wydajna i trwała: klasa efektywności energetycznej a++ chłodzenie a++, ogrzewanie A+, węgiel, samoczyszczenie i 4-krotny filtr powietrza witamina C, bio zapewniają czyste powietrze. Idealny do domu i mieszkania do 59 m². Funkcja 5 w 1: wydajny klimatyzator typu split o mocy 12000 btu / 3, 4 kW zapewnia chłodzenie, osuszanie, ogrzewanie, wentylator i oczyszczanie powietrza. Inteligentny dom: zachowaj pełną kontrolę nad swoim klimatyzatorem ściennym za pomocą aplikacji Smart App, sterowania głosem lub pilotem zdalnego sterowania.
MarkaDANYON #ad
Numer częściDA-35QC
ModelDA-XA35QC

5. Hisense

#ad

Sprężarka inwerterowa,, pojemność całkowita 519 litrów, 179 cm, Multi Air Flow, klasa efektywności energetycznej: C, oświetlenie LED, Hisense RS677N4AFC Side by Side by Side chłodnica – kombinacja

#ad
Hisense #ad - Sprężarka inwerterowa: nowoczesne kompresory inwerterowe mierzą warunki w lodówce i odpowiednio dostosowują moc chłodzenia, oszczędzać energię, aby ustabilizować temperaturę, pracować cicho i przedłużyć żywotność urządzenia. Multi-air-flow: dzięki innowacyjnemu systemowi multi-air-flow zimne powietrze jest równomiernie rozprowadzane w lodówce, co utrzymuje optymalną temperaturę w lodówce i zamrażarce.

Rozbrzmiewa sygnał dźwiękowy, aby zapobiec psuciu się żywności. X gł. 91 x 178, 6 x 64, 3 cm. X wys. Wymiary urządzenia szer. Dzięki temu można jeszcze łatwiej dosięgnąć do uchwytu lodówki i jeszcze lepiej i łatwiej ją wyczyścić. Dzięki temu twoje jedzenie będzie idealnie schłodzone wszędzie, bez względu na to, gdzie jest umieszczone.

Elektroniczna kontrola dotykowa: przejmij pełną kontrolę nad funkcjami swojej lodówki dzięki przejrzystemu, łatwo dostępnemu i łatwemu w obsłudze panelowi dotykowemu LED, dzięki któremu możesz szybko wybrać żądaną temperaturę dla każdej komory. Metalowy uchwyt streamline: uchwyt tej serii produktów ma nowy design, który sprawia, że wygląda jak pojedyncza linia. Alarm drzwiowy: inteligentny czujnik wykrywa, kiedy zostawisz otwarte drzwi lodówki lub zamrażarki.
MarkaHisense #ad
ProducentHisense #ad
Wysokość70.47
Długość25.31
Waga238.1
Szerokość35.83
Numer części20011476
Model20011476
Gwarancja2 lata gwarancji producenta.

6. DIMSTAL

#ad

Zestaw składający się z uniwersalnej konsoli podłogowej 600 mm do klimatyzacji typu split, pompy ciepła, inwertera, klimatyzatora i ogrzewania

#ad
DIMSTAL #ad - Niezawodnie tłumi wstrząsy i dźwięk. Ogromny zakres temperatur: od -40 do +80 °C. Zakres dostawy: 2 x konsola podłogowa z 2 zestawami śrub z galwanizowanej, nierdzewnej stali. Wysoka odporność na warunki atmosferyczne: odporna na promieniowanie UV. Wymiary: 600 x 155 x 95 mm. Uniwersalny, do wszystkich pomp ciepła i klimatyzacji. Materiał izolacyjny z pełnej gumy. Bardzo ciężkie wykonanie z pełnej gumy z szynami aluminiowymi. Wskazówka: Śruby do mocowania wsporników na podłodze nie wchodzą w zakres dostawy.
MarkaDIMSTAL #ad
Wysokość3.74
Długość23.62
Szerokość6.1

7. Kältebringer

#ad

Kältebringer Klimatyzator typu Split – 12000 BTU – inwerterowy klimatyzator z funkcją ogrzewania, przewód miedziany 5 m, WiFi i aplikacją – do 55 m² – bardzo cichy – kompletny zestaw, czynnik

#ad
Kältebringer #ad - Chłodzenie i ogrzewanie – niezależnie od tego, w biurze, w sypialni lub w gabinecie – dzięki klimatyzatorowi Kältebringer Inverter Split spełni wszystkie oczekiwania. Dzięki naszemu systemowi 4 w 1 można chłodzić, czy w mieszkaniu na dachu, ogrzewać, przewietrzyć i osuszać!.

Wydajny kompletny zestaw: wydajne urządzenie typu split o pojemności 12 000 BTU, klasa emisji A++, płyn chłodzący R32 i pompa ciepła z technologią inwerterową otrzymasz u nas kompletny zestaw z niezbędnymi akcesoriami do łatwej instalacji klimatyzacji. Zakres dostawy: 1 x klimatyzator typu split, izolowany przewód miedziany 5 m, akcesoria montażowe, 1 x uchwyt ścienny, 1 x pilot zdalnego sterowania. Obecnie obsługuje tylko Wi-Fi 2, 4 GHz. Funkcja sleep twojego klimatyzatora typu split zapewnia spokojny sen, ponieważ nie czujesz zimnego powietrza, a urządzenie wewnętrzne chłodzi klimat w pomieszczeniu przy zaledwie 19 dB.

Bardzo cichy / cichy sen: dzięki oddzielnemu urządzeniu zewnętrznemu klimatyzator jest wyjątkowo cichy. Nadaje się do inteligentnego domu: dzięki już zainstalowanemu modułowi wifi można wygodnie sterować klimatyzatorem za pomocą aplikacji. Dzięki tej funkcji możesz samodzielnie podłączyć swój inteligentny dom za pomocą "Skills" do swojego systemu Alexa i inne. I sterowanie klimatyzacją za pomocą instrukcji.
MarkaKältebringer #ad
ProducentSC Trade und Services GmbH #ad
Wysokość9.84
Długość7.87
Waga57.32
Szerokość30.31
ModelKB34-12000BTU
Gwarancja2 lata gwarancji producenta.

8. DIMSTAL

#ad

ECO Smart Inverter WiFi / WLAN Ready 3,5 kW 12000 BTU cichy klimatyzator typu split z pompą ciepła z funkcją ogrzewania, kompletny zestaw zawiera przewody miedziane o długości 3 m

#ad
DIMSTAL #ad - System full dc inverter – oryginalny produkt marki dimstal, efekt lotosu, inteligentny, energooszczędny, antybakteryjny i trwały. Dzięki temu powietrze pozostaje zdrowe i świeże i nie powstają nieprzyjemne zapachy. Scop stanowi stosunek między nakładem a korzyściami. Zalety: potencjalna wydajność chłodzenia wynosząca R32 jest 1, aby przejść do kolejnego etapu innowacji.

Urządzenie posiada współczynnik scop wynoszący 4, 6 !! ! Mimo że gwp ≤ 750 jest wymagany dopiero od 2025 roku, 6-krotnie wyższa. Dlatego roczny współczynnik pracy jest najlepszym parametrem w celu oceny jakości pompy cieplnej. Ponadto wydajność urządzenia przez wiele lat pozostaje na najwyższym poziomie. Wszystko to jest dla nas bardzo dobrymi powodami, to nasze urządzenie już teraz jest wyposażone w najnowocześniejszy model R32. Kompletny zestaw opcjonalny moduł wifi-ready, wraz z uchwytem ściennym z materiałem montażowym, pilotem zdalnego sterowania z podświetlanym wyświetlaczem LCD, taśma izolacyjna, masa uszczelniająca do przepustu ściany, moduł wifi: eco smart jednostka wewnętrzna i zewnętrzna z powłoką Golden-Fin wstępnie wypełniona najnowocześniejszym czynnikiem chłodniczym, kabel połączeniowy pomiędzy jednostką wewnętrzną i zewnętrzną, wąż drenażowy, w tym przewody miedziane o długości 3 m + kabel, instrukcja obsługi w języku niemieckim i angielskim.

Dla jakości pompy ciepła decyduje o stosunku między dostarczoną a pozyskaną energią. Powłoka zapobiegająca przywieraniu goldenfin – zawsze błyskawicznie czysta, 5 kW nie jest to polowana 3, powłoka Golden-Fin zapobiega ponadto osiedlaniu się bakterii i grzybów na lamelach. Wersja 2021: prawdziwa sprężarka 3, 2 kw/3, 4 kw !!! dla większego rezerwy wydajności i spokojnej pracy.
MarkaDIMSTAL #ad
Wysokość11.22
Długość7.64
Szerokość31.69
Numer części2LE0906-CF-287
ModelSMND-12 ECO
Gwarancja2 lata gwarancji.

9. RASMACOR

#ad

RASMACOR | Gumowe odbojniki klimatyzacji | M8 | 4 sztuki | Klima Silentblock | Urządzenie klimatyzacyjne zapobiegające wibracjom | Gumowe łożysko ścienne | Gumowy tłumik drgań | Stopki antywibracyjne

#ad
RASMACOR #ad - 4 x nóżki antywibracyjne, klimatyzacji i pompy ciepła, tłumik drgań, do uchwytów ściennych, nadaje się do wszystkich marek i modeli. Każdy cichy blok zawiera nakrętki i podkładki, aby przymocować go do maszyny lub uchwytu.

Skorzystaj z promocji 3% rabatu oferowanej przez RASMACOR przy zakupie dwóch produktów z naszej witryny sklepowej, gdzie znajdziesz najlepsze produkty w najlepszej cenie. Gumowy odbojnik m8 | antypoślizgowe łożyska gumowe | uniwersalna guma antywibracyjna | Gumowe podkładki dystansowe tłumiące wibracje | Gumowe nóżki antywibracyjne | Amortyzatory | Cicha guma | Amortyzator drgań do klimatyzacji | Gumowy klimatyzator. Amortyzator wibracyjny nie tylko chroni słuch, ale również przyczynia się do przedłużenia żywotności klimatyzacji.
MarkaRASMACOR #ad
ProducentRASMACOR #ad
Wysokość1.18
Długość5.12
Waga0.4
Szerokość4.72
Numer częścim8
Modela35

10. KESSER

#ad

KESSER® Zestaw klimatyzacji Split – z funkcją WiFi / aplikacji – chłodzenie A++/ ogrzewanie A+ – 9000 BTU/h 2600 W czynnik chłodniczy R32 – pilot zdalnego sterowania, funkcja timera – wraz z

#ad
KESSER #ad - Tryb cichego snu zapewnia spokojny sen w przyjemnej temperaturze pokojowej. Atwa obsługa: skorzystaj z łatwej obsługi i doskonałej efektywności energetycznej otworu powietrznego: chłodzenie/ogrzewanie = A++/A++. Innowacyjny osuszacz powietrza – wypełniony czynnikiem chłodniczym r32 – spełnia nie tylko najnowocześniejszy standard, ale zapewnia wydajność 1, 6 razy większą niż w przypadku tradycyjnych urządzeń chłodniczych.

Dzięki pilotowi lcd masz kontrolę w każdej chwili i za pomocą 24-godzinnego timera możesz określić, jak długo pomieszczenie powinno być chłodzone. Bezproblemowa obsługa w podróży. Cud klimatyczny jest bardzo cichy i zapewnia przy tym najwyższą wydajność. Wstępnie napełniony najnowocześniejszym czynnikiem chłodniczym – łącznie z przewodami miedzianymi o długości 3 m + kablem oraz uchwytem ściennym z materiałem montażPilot zdalnego sterowania z podświetlanym wyświetlaczem LCD, masa uszczelniająca do przejścia ściennego, taśma izolacyjna, wąż drenażowy oraz kabel połączeniowy między jednostką wewnętrzną a jednostką zewnętrzną uzupełniają cały pakiet.

Wszechstronność: przewodowa chłodnica powietrza jako kompletny zestaw moduł wifi ready, moduł wifi opcjonalnie: eco smart jednostka wewnętrzna i zewnętrzna z powłoką golden-fin. Dla jakości pompy ciepła decydujące znaczenie ma stosunek energii dostarczanej do pobranej. 4 poziomy mocy zapewniają indywidualne możliwości regulacji. Za pomocą aplikacji można nie tylko ustawić ustawienia temperatury, ale również sterować wszystkimi innymi funkcjami klimatyzatora – całkowicie niezależnie od lokalizacji! Sama aplikacja jest bezpłatna i łatwa w obsłudze – zwiększony komfort i pomaga obniżyć koszty energii.
MarkaKESSER #ad
ProducentKESSER #ad
Wysokość19.69
Długość27.17
Waga0.04
Szerokość7.87