Top 10 Greifer Für Senioren – Narzędzia do wydobywania

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. RMS

#ad

RMS 2Er-Pack 32 cale i 19 cali chwytak z obrotowym szczękiem, pomoc mobilna w osiągnięciu narzędzia pomocniczego

#ad
RMS #ad - 19 "short grabber: der short reacher grabber wurde speziell für den Fall, dass nicht besonders große Reichweite ist. Składa się z miękkiej gumy, dzięki czemu można bez problemu pomieścić najmniejsze przedmioty.

Jest praktyczny, przenośny i łatwy do przechowywania w podróży. Liczba obrotów: szczęki obraca się i zatrzaskuje się o 90 stopni przy użyciu pionowej lub poziomej. Zakres dostawy: 2 chwytaki – 32 cale i 19-calowy chwytak z obrotowym szczękiem. Trwałość: wałek jest wykonany z nierdzewnego, lekkiego aluminium, a drut wewnętrzny z drutu stalowego dla trwałości i łatwej obsługi. 32 "long graber: zwiększa zasięg o 80 cm, dzięki czemu można pomieścić przedmioty od podłogi, trawnika na świeżym powietrzu, górnego regału, koszem na śmieci, za meblami lub innymi trudno dostępnymi miejscach.
MarkaRMS #ad
ProducentRoyal Medical Solutions #ad
Wysokość2
Długość34
Waga1
Szerokość5
Numer częściRE-88020TP
ModelBR_Steamer

2. Gardena

#ad

Z praktycznym otworem na stronie, Gardena 03108 – 20 combisystem obrotowy zbieracz owoców do owoców/spadów bez konieczności schylania się

#ad
Gardena #ad - 25 lat gwarancji. Opróżnianie worka segregatora jest możliwe bez konieczności schylania się za pomocą bocznego otworu. Zbiera owoce i spady w rozmiarach od 4 do 9 cm. Dzięki temu owoce można zbierać nawet w trudno dostępnych miejscach. Zbieracz obrotowy pasuje do wszystkich wysięgników firmy GARDENA combisystem.
MarkaGardena #ad
ProducentGardena Deutschland GmbH - DE Parent #ad
Wysokość8.54
Długość14.61
Waga1.84
Szerokość13.03
Numer części3108
Model3108
GwarancjaGARDENA udziela gwarancji, która odnosi się do wszystkich istotnych wad urządzenia, które można udowodnić z powodu wad materiałowych lub produkcyjnych. Odbywa się to poprzez wymianę urządzenia bez zarzutu lub bezpłatną naprawę wysłanego urządzenia według naszego wyboru, jeżeli spełnione są następujące warunki: • Urządzenie zostało zaprojektowane zgodnie z zaleceniami Instrukcja obsługi (może nie być dostępna w języku polskim). • Kupujący ani osoba trzecia nie próbowała naprawić urządzenia. Inne przepisy zgodnie z Instrukcja obsługi

3. ANANOR

#ad

ANANOR Składane szczypce chwytakowe 81 cm dla seniorów, wytrzymały chwytak z magnetycznym ramieniem, szczypce do, ulepszone szerokie szczęki, obracana o 360° głowica i worek do przechowywania

#ad
ANANOR #ad - Opatki na śmieci ananor-81 cm są używane przez miłośników zwierząt, obejrzyj film wideo i szczegóły produktu. Ma 50 możliwości zastosowania i działa bez zarzutu, prosimy o kontakt w każdej chwili. Oba końce chwytaka są wyposażone w magnesy do zbierania monet, gwoździ, które są trudno dostępne.

Przemyślany prezent dla rodziny! pokaż swoją troskę dzięki temu przenośnemu narzędziu! Ergonomiczne i wygodne: uchwyt szczypiec do śmieci ananor jest antypoślizgowy i wyjątkowo trwały. Dożywotnia gwarancja, pracowników sanitarnych, kobiet w ciąży, zwrot nie jest wymagany: jest to świetny zestaw do ceny do jakości. Maksymalny otwór na pazury do 11 cm z antypoślizgowym materiałem, nie ma nic piękniejszego niż posiadanie szczypiec graifowych o wielkości 81 cm w zasięgu ręki. Wzmocniona konstrukcja, którzy zmagają się z urazami, nigdy się nie łamie.

Wytrzymałe i mocne: szczypce chwytające ananor 81 cm to bardzo praktyczne i popularne narzędzie dla wszystkich, zapaleniem stawów lub utratą mobilności. Opatentowana sosna z magnesem: nasza zmodernizowana antypoślizgowa sosna obracana o 360° ma opatentowany design. Jeśli pomagasz starszym krewnym, latarek itd. Jeśli szczypce są uszkodzone, osób starszych i osób niepełnosprawnych. Może być również pomocny podczas docierania do przedmiotów w miejscach wysoko położonych oraz w trudno dostępnych miejscach.
MarkaANANOR #ad
ProducentANANOR #ad

4. UKOFEW

#ad

Do usuwania śmieci, chwytak ogrodowy, 82 cm długości, chwytak ręczny niebieski, szczypce z magnesem, dla osób starszych, UKOFEW Składane chwytaki, składany chwytak, 32"

#ad
UKOFEW #ad - Szerokie zastosowaniejest bardzo odpowiedni dla pacjentów z artretyzmem, osób starszych, niepełnosprawnych i osób z trudnościami w poruszaniu się. Może wynosić do 82 cm i może być używany wszędzie w domu, w parku, ogrodzie, na podwórku, hotelu, miejscu pracy lub na ulicy. Bardzo długi zakres - zasięg 82 cm pozwala osiągnąć obszary, że czyszczenie i zbieranie śmieci i śmieci jest dziecinnie proste, dzięki czemu nigdy nie będziesz musiał się brudzić rąk, w których zazwyczaj nie znasz swoich ramion! To sprawia, zginać i ranić pleców.

To wysuwane gniazdko umożliwia łatwe zbieranie małych przedmiotów w niedostępnym lub wąskim pomieszczeniu. Bardzo dobrze nadaje się do wyjmowania pilota zdalnego sterowania ze stołu, miękkiej gumy TPE, antypoślizgowej, zebrania potłuczonego szkła z podłogi i tak dalej!. Atwe kopanieszczypce teleskopowe do łatwego zbierania przedmiotów, monet, wystarczy nacisnąć spust, kopert, śmieci itp.

Rozpocząć pracę, zmniejszyć intensywność pracy, ułatwiać naszą pracę. Chroń swoje środowisko przed odpadami. Składana konstrukcjaskładana konstrukcja, może być również przechowywany w szafie, skraca długość, ułatwia transport na świeżym powietrzu, sprawia, że dom jest piękniejszy i uporządkowany. Z naszymi pojemnikami na śmieci. Wysokiej jakości materiałskładany klips na śmieci jest wykonany z wysokiej jakości stopu aluminium, abs, która jest bardzo trwała.
MarkaUKOFEW #ad
ProducentUKOFEW #ad
Wysokość16.73
Długość5.12
Szerokość1.97
Numer częściUKOFEW
Model1

5. Fiskars

#ad

1062271, stalowy trzonek, solidny, Fiskars Chwytak, czarny, długość: 87,5 cm

#ad
Fiskars #ad - Wysoka trwałość dzięki trzonkowi z wytrzymałej stali, łatwe czyszczenie wodą, fińskie wzornictwo. Chwytak do zbierania odpadów oraz liści na podłodze – bez konieczności schylania się. Gumowe wypustki do łatwego chwytania luźnych materiałów, takich jak papier, liście i małe kijki. Optymalna wysokość robocza w przyjaznej dla pleców pozycji dla odciążenia mięśni dzięki długiej rączce, dobra przyczepność, brak brudnych rąk. Zakres dostawy: 1 x fiskars solid chwytak, 5 cm, kolor: czarny, stalowy trzonek, waga: 400 g, długość: 87, 1062271.
MarkaFiskars #ad
ProducentFiskars #ad
Wysokość1.97
Długość34.45
Waga0.87
Szerokość6.69
Numer części1062271
Model1062271
Gwarancja24 miesięcy

6. Unger

#ad

Głowica chwytająca obracana o 360°, UNGER NiftyNabber Trigger uniwersalny chwytak 93 cm długości, z końcówką magnetyczną, bardzo wytrzymały NT090, szczypce do śmieci

#ad
Unger #ad - Bardzo wytrzymały uchwyt do chwytania śmieci niftynabber może pomieścić przedmioty o wadze do 4, 5 kg. Wyprodukowano z nierdzewnego aluminiowego trzonka i wytrzymałego i mocnego wewnętrznego metalowego drążka dla zwiększenia trwałości i siły trzymania. Końcówki pazurów są w pełni magnetyczne, aby bezpiecznie trzymać metalowe przedmioty, takie jak monety i puszki.

Uchwyt jest ponadto wyposażony w tworzywo sztuczne wzmocnione szkłem, co zapewnia dodatkową stabilność podczas trzymania. Wszechstronne zastosowanie: idealnie nadaje się jako pomoc w chwytaniu: niezwykle lekki do mocnego i trwałego materiału wierzchniego, 80 cm, dzięki czemu idealnie nadaje się do stosowania jako przedłużenie ramienia/drążek dla osób niepełnosprawnych, kto potrzebuje pomocy dłoni. Szybki mechanizm oznacza większy komfort i wydajność użytkowania. Głowicę można wygodnie i bezpiecznie zablokować pod dowolnym kątem 90° i dopasować do Twoich potrzeb.

60 cm, jako narzędzie chwytające dla osób starszych lub dla każdego, 90 cm i 100 cm. Dostępne w wielu rozmiarach. Szeroki gumowy pazur z magnetyczną końcówką: gumowy uchwyt otwiera się do 10 cm szerokości i może pomieścić ciężkie przedmioty. W pełni obracana głowica zapewnia lepszy dostęp: dzięki obrotowej o 360° głowicy można łatwo sięgnąć po wąskie i trudne obszary. Niezawodne trzymanie nawet w przypadku najtrudniejszych kształtów i rozmiarów.
MarkaUnger #ad
ProducentUnger #ad
Wysokość1.77
Długość36.54
Waga0.6
Szerokość4.92
Numer częściNT090
ModelNT090

7. OITUGG

#ad

OITUGG 2 szczypce do chwytania dla seniorów – chwytak 81 cm z magnetycznymi końcówkami i głowicą obracającą się o 90° – szczypce do śmieci z ergonomicznym uchwytem – chwytak teleskopowy dla seniorów i

#ad
OITUGG #ad - Uwaga: waga chwytu: ≤ 1 kg; przyciąganie magnesu: ≤ 100 g. 80 cm ramię przedłużającete szczypce chwytające mogą być używane do zbierania śmieci, trawników na zewnątrz, z górnej półki, z kosza na śmieci, sortowania liści na zewnątrz. I wyzwalacz softgrip i wyściełany ergonomiczny uchwyt umożliwiają wyjątkowo wygodne użytkowanie, szczególnie przy dłuższym użytkowaniu, aby uniknąć zmęczenia rąk i rąk spowodowanego ciągłym użytkowaniem.

Od 2 lat opracowaliśmy te szczypce i wykorzystujemy najnowsze technologie i materiały dostępne na rynku. Udźwig 2, lekkiego aluminium, 2 lbchwytak jest wykonany z nierdzewnego i tworzywa sztucznego ABS, a wewnętrzny drut z linki stalowej zapewnia wytrzymałość i trwałość, trwałość i łatwość użytkowania. Otwór 4, takie jak widelec, łyżka, 7 calaszczypce do śmieci są pokryte antypoślizgowym materiałem, co zapobiega wyślizgiwaniu się lub wypadaniu przedmiotów.

Jeśli masz jakiekolwiek pytania, skontaktuj się z nami, odpowiemy Ci w ciągu 24 godzin. Co otrzymasz?zawartość opakowania: 2 x szczypce do śmieci. Nie jest ciężki w użyciu. Magnesy można bezpiecznie podnieść. Ponadto szczypce są wyposażone w magnetyczne końcówki, magnetyczne haczyki mogą przyciągać małe przedmioty, monety lub klucze. Chwytak zwiększa zasięg o 80 cm, dzięki czemu można przechowywać przedmioty z ziemi, za meblami lub w innych trudno dostępnych miejscach.
MarkaOITUGG #ad
ProducentOITUGG #ad

8. ALKAN

#ad

2 w 1 elastyczny chwytak pazurowy 94 cm ekstra długi / pazury do podnoszenia pazurów narzędzie / narzędzie chwytające system sprężyny z uchwytem magnetycznym pierścieniowym / prętem magnetycznym

#ad
ALKAN #ad - Idealne narzędzie, aby dotrzeć do trudno dostępnych miejsc. 94 cm długość całkowita. 2 w 1 – elastyczny chwytak pazurów z magnesem pierścieniowym, bardzo długi ok. 94 cm zapewnia dodatkowy zasięg, dzięki któremu można dotrzeć do daleko odległych przedmiotów. Z bardzo elastycznym trzonkiem, który umożliwia dotarcie do niekorzystnych miejsc, idealny do podnoszenia spadających przedmiotów. Długość całkowita ok. Sprężynowy uchwyt na palec zapewnia łatwe otwieranie łap.
MarkaALKAN #ad
ProducentAlkan #ad
Wysokość1.77
Długość11.81
Szerokość11.81
Numer części16624
Model16624

9. PEPE Mobility

#ad

Szczypce do śmieci, szczypce do odpadów, wyciągane ramię dla seniorów, PEPE – składane szczypce chwytakowe dla seniorów z magnesem, składane chwytaki do prac ogrodowych, szczypce do zbierania śmieci, obrotowe chwytaki

#ad
PEPE Mobility #ad - Ramię chwytające można również złożyć, aby ułatwić przechowywanie po złożeniu 44 cm. Ponadto magnes na głowie idealnie nadaje się do przyjmowania małych przedmiotów metalowych, śruby zawierające żelazo, nikiel lub kobaltu o wadze do 100 g. Ergonomiczne i składane: dzięki ergonomicznemu uchwytowi i wyzwalaczowi, który można obsługiwać bez dużego nakładu siły, ramię chwytające jest wygodne w użyciu nawet przez dłuższy czas.

Idealnie nadaje się również do czyszczenia śmieci na zewnątrz, ulice lub plaże. Funkcjonalny: zaprojektowany, które znajdują się w trudno dostępnych miejscach, aby dotrzeć do małych i lekkich przedmiotów bez konieczności schylania się, a tym samym uniknąć bólu pleców. Zalecane dla: osób z problemami z mobilnością, takich jak ogrody, bólami pleców lub które trudno się schylać.

Obrotowy zacisk: dzięki obrotowemu o 360° chwytakowi i dużemu otworowi 8, 5 cm chwytak umożliwia precyzyjne chwytanie przedmiotów o różnych rozmiarach. Maksymalna waga wspierana: 1 kg. Mocny uchwyt z magnesem: szczypce zapewniają dobrą przyczepność dzięki wytrzymałemu, takich jak klucze, długopisy, antypoślizgowemu materiałowi gumowemu, monety, breloczki do kluczy, który zapobiega spadaniu przedmiotów podczas transportu. Idealnie nadaje się również do chwytania przedmiotów, takich jak pod łóżkiem, za sofą lub za meblami.
MarkaPEPE Mobility #ad
ProducentIMD SL #ad
Numer części1506
ModelP40022

10. HOOMAGIC

#ad

Aluminium, z magnetycznymi końcówkami, długość 82 cm, z regulowanym ramieniem do usuwania śmieci, zbierania odpadów, HOOMAGIC Składany chwytak dla seniorów

#ad
HOOMAGIC #ad - Dzięki maksymalnemu otworowi myszy do 13 cm, aby pomieścić przedmioty. Wysoka jakość: to narzędzie do chwytania wykonane z wysokiej jakości stopu aluminium i tworzywa sztucznego ABS zapewnia wytrzymałość i trwałość.

Regulowany kąt: chwytak z głowicą obracającą się o 360 stopni, nie trzeba już się zginać ani rozciągać, aby osiągnąć dowolny kierunek. Magnetyczne końcówki na górze umożliwiają umieszczenie małych metalowych części, takich jak klucze, monety i długopisy. Składany uchwyt: przyjęcie składanej konstrukcji, skrócenie długości i ułatwienie noszenia na zewnątrz. Użyj tego narzędzia do chwytania, na rynku, domu, szpitala, parku, pociągu, ogrodu, hotelu, aby ułatwić pracę.

Szerokie zastosowanie: idealne rozwiązanie dla osób z zapaleniem stawów i ograniczoną mobilnością. 100% satysfakcji: jeśli nie jesteś zadowolony z naszych produktów, skontaktuj się z MSWeuSERVICE@outlook. Com, na pewno udzielimy Ci satysfakcjonującej odpowiedzi. Nadaje się do fabryki, punktu widokowego itd. Z ergonomicznym uchwytem dla wygodnego chwytu.
MarkaHOOMAGIC #ad
ProducentHOOMAGIC #ad