Top 10 Fdik sinus Inverter 5000v – Inwertery zasilania do samochodów

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. DATOUBOSS

#ad

DATOUBOSS Czysty falownik sinusoidalny 2000 W DC 48 V na 230 V AC, przetwornica napięcia z pilotem zdalnego sterowania, ekranem LCD, 1 x gniazdo AC do przyczepy kempingowej

#ad
DATOUBOSS #ad - Dzięki temu można wygodnie sterować na odległość efektywna odległość 10 m jeśli nie możesz go używać, skontaktuj się z obsługą klienta. Zakres dostawy: falownik czysty sinus 2000 w, takich jak powódź, pilot zdalnego sterowania i instrukcja obsługi może nie być dostępna w języku polskim.

Stabilna moc 2000 w, bezprzewodowy pilot zdalnego sterowania, moc szczytowa 4000 W. Bezprzewodowy pilot zdalnego sterowania: za pomocą pilota zdalnego sterowania można wygodnie włączać i wyłączać falownik. Wyświetlacze lcd: wyświetlacz lcd pokazuje wskaźnik baterii, częstotliwość wyjściową, napięcie wyjściowe ac, wskaźnik mocy, zabezpieczenie przed przegrzaniem i zabezpieczenie przed przeciążeniem. Przetwornica 48 v na 230 v czysta sinus 2000 w: przetwornica przekształca moc 48 v dc akumulatora na ac 220 v -240 v 50 hz. Wyświetlacz lcd informuje o stanie użytkowania falownika, napięcie wejściowe akumulatora, wygodnie jest sterować falownikiem.

Falownik jest używany w przypadku zdarzeń naturalnych, łodzi, trzęsienie ziemi lub huragan lub burze. Z 1 gniazdami 220 v-240 v ac, wyświetlacz LCD i wentylatory, sprawność konwersji > 95%. Gdy temperatura przekroczy 55°c, ochroną przed przepięciem, wbudowany wentylator zaczyna działać i szybciej rozprasza ciepło robocze. Bezpieczna ochrona i inteligentny wentylator: falownik czystej sinusoidalnej z ochroną przed niskim napięciem, ochroną przed ciepłem, przeciążeniem, zwarciem.
MarkaDATOUBOSS #ad
ProducentDATOUBOSS #ad
Wysokość9.06
Długość18.31
Szerokość5.51
Numer części2000Z
Model2000W 48V EU
Gwarancja60 Day Warranty Against Manufacturer Defects

2. GIANDEL

#ad

Inwerter z zaciskami wyjściowymi AC i pilotem zdalnego sterowania z wyświetlaczem LCD do instalacji, 12 V na 230 V, czysta sinusoidalna przetwornica napięcia, GIANDEL Przetwornica napięcia, 5000 W

#ad
GIANDEL #ad - 24-miesięczna gwarancja GIANDEL. Zabezpieczenie przed przeciążeniem uruchamia się, gdy obciążenie przekroczy 5000 W. Przetwornica sinusoidalna heavy duty - zaciski z twardego drutu ułatwiają temu falownikowi dostarczanie prądu stałego do 5000 W dla urządzeń o wysokiej wydajności. Odpowiedzialność za produkt jest objęta AIG.

Konstrukcja spełnia wymagania UL458 i FCC. Z dużym ekranem lcd, wyświetla napięcie wejściowe DC, częstotliwość, stan baterii i wszystkie rodzaje kodów ochronnych. Jest większy i dłuższy niż normalne falowniki 5000 W, aby zmniejszyć EMI. Czysty falownik sinusoidalnyten falownik pure sine wave zapewnia moc 5000 w i przekształca dc 12 v na przyłącze ac 230 v z 2 gniazdami ac i 2 portami usb 2, ze względu na konstrukcję zatwierdzoną przez FCC, 4 A. Profesjonalne wzornictwo wysokowydajny falownik sinusoidalny o mocy 5000 w z technologią napędu podciśnieniowego, zwarciem, profesjonalna jakość z USA i Japonią, główne komponenty i konstrukcja z izolowanym wejściem/wyjściem i technologią Soft-Start, niskim napięciem, przegrzaniem, przeciążeniem, przepięciem, ochroną przed odwrotną polaryzacją bezpiecznik.

Gwarancja i serwisobudowa ze stopu aluminium i inteligentny wentylator o dużej prędkości pomagają zmniejszyć ciepło. Wyraźne i wygodne. Idealny do urządzeń o mocy poniżej 5000 W. Pilot zdalnego sterowania z uchwytem push mount z dużym ekranem lcd falownik z pilotem zdalnego sterowania push mount: długość kabla 9 m, napięcie wyjściowe AC, moc wyjściową, długi kabel pomaga w łatwym sterowaniu falownikiem wł.
MarkaGIANDEL #ad
ProducentGIANDEL #ad
Wysokość6.5
Długość22
Szerokość7.8
Numer częściPS-5000QAR-de
ModelPS-5000QAR-de
Gwarancja2 lata gwarancji

3. VEVOR

#ad

Czysty falownik sinusoidalny, VEVOR Przetwornica napięcia 24 V DC, 230 V Pure Sine Wave Power, falownik 5000 W/10000 W, czysty falownik sinusoidalny

#ad
VEVOR #ad - Trwała aluminiowa konstrukcja: smukła aluminiowa konstrukcja z systemem pracy ciągłego prądu stałego 5000 W, który jest trwały i trwały zarówno w domu, jak i na zewnątrz. Wentylator o dużej prędkości: wbudowane inteligentne wentylatory zapewniają efektywne oddawanie ciepła.

Wsparcie zasilania można uzyskać wszędzie. Pilot zdalnego sterowania + kabel: za pomocą przewodowego pilota zdalnego sterowania można sterować falownikiem w pomieszczeniach i na otwartych przestrzeniach. O wiele bardziej praktyczny do stosowania jako zasilacz samochodowy i domowy. Mocny falownik: zapewnia ciągłą moc prądu stałego/zmiennego 5000 W i chwilową moc 3000 W z 1 pilotem zdalnego sterowania, 2 adapterami podróżnymi, 1 kablem USB i 8 bezpiecznikami.

Jest dość spokojny i bezpieczny. Pełne przepisy bezpieczeństwa: ochrona twojego urządzenia dzięki ochronie przed odwrotną polaryzacją, przegrzaniem, przeciążeniem, zwarciem, niskim napięciem i przepięciem. Wydłuża czas pracy baterii.
MarkaVEVOR #ad
ProducentVEVOR #ad
Wysokość9.5
Długość23.6
Waga19.18
Szerokość12.2
Numer części1
ModelSpannungswandler

4. novopal

#ad

Czysta sinusoida z 2 gniazdami UE i złączem USB + pilot zdalnego sterowania + kabel do baterii i instrukcja obsługi może nie być dostępna w języku, 24 V, 230 V, 2500 W, NOVOPAL Przetwornica napięcia

#ad
novopal #ad - Możesz wygodnie sterować falownikiem. Dalsze zastosowanie: 2 gniazda prądu zmiennego 220/230 v stale zasilają większość urządzeń i elektronarzędzi prądem. Dmuchawa chłodząca i zdalna obsługa: wbudowana dmuchawa chłodząca obniża temperaturę falownika, gdy temperatura przekracza 45°C.

Możecie państwo otrzymać: 1 x falownik 2500 w, 1 x przewód uziemiający gnd, 1 x pilot zdalnego sterowania, 2 x kabel do akumulatora samochodowego, 1 x podręcznik użytkownika może nie być dostępny w języku polskim, 1 x pudełko prezentowe, zestaw bezpieczników dodatkowy zamiennik. Steruj włączaniem i wyłączaniem falownika w odległości 5 metrów. Przetwornica napięcia sinusoidalnego o mocy 2500 w dc, moc szczytowa do 2000 W, 24 V do 220/230 V, 2 gniazda prądu zmiennego, 1 a porty usb, 2, pilot zdalnego sterowania i 2 wentylatory.

Systemy ochronne: przeciążenie, niskie napięcie, alarm niskiego napięcia i wysokiego napięcia, przegrzanie, wysokie napięcie, zwarcie, zabezpieczenie wewnętrzne, wentylator i izolowane uziemienie. Idealnie nadaje się do podróży, kamperem, na kempingu, samochodem, w namiocie, na przejażdżki łodzią, do pracy na ulicach i w miejscach bez prądu.
Markanovopal #ad
Producentnovopal #ad
Wysokość3.94
Długość9.84
Waga9.37
Szerokość6.5
Numer częścirs1500
ModelLED 2500W24V
Gwarancja1 Year Warranty Against Manufacturer Defects

5. novopal

#ad

24 V, 230 V, 5000 W, z wyświetlaczem LCD i 2 gniazdami UE z wyjściem USB 2,4 A i pilotem zdalnego sterowania 5 m, NOVOPAL Przetwornica napięcia

#ad
novopal #ad - Czysta przetwornica napięcia sinusoidalnego wyposażona w dwie pary – 50 cm gęsty, ze spiralną strukturą skrętną, czysty miedziany kabel do przenoszenia silnych prądów, aby poprawić szybkość konwersji i ochronę przed zakłóceniami, aby lepiej chronić falownik i akumulator. Z pewnością zapewnimy Ci najbardziej satysfakcjonujące rozwiązanie i najlepsze wsparcie techniczne. Przetwornica prądu jest idealna do podróży, do pływania łodzią, do samochodów, na kemping, pracy i miejsc bez prądu.

Novovo. Zakres dostawy: 1 pudełko prezentowe, 1 przewód uziemiający i 1 klucz płaski. Wiele funkcji ochronnych - falownik novopal jest wyposażony we wszystkie nowoczesne funkcje bezpieczeństwa, zabezpieczenie przed zwarciem, takie jak: łagodny rozruch, zabezpieczenie przed przegrzaniem, pomp, chłodzenie sterowane temperaturą, zabezpieczenie przed przeciążeniem, zabezpieczenie przed przepięciem/zbyt niskim napięciem, klimatyzacji, sprężarek, takich jak kuchenek mikrofalowych, zabezpieczenie przed przeciążeniem, dlatego nadaje się również do urządzeń z obciążeniem indukcyjnym, urządzeń spawalniczych itd. Dzięki zastosowaniu technologii spwm sterowanej przez mikroprocesor mcu, doskonała fala sinusoidalna zapewnia, aby chronić urządzenia elektryczne, że wyjściowy prąd zmienny jest wyższej jakości i stabilniejszy niż prąd zmienny w sieci, znacznie lepiej niż zmodyfikowana fala sinusoidalna.

Pal przetwornik napięcia pal 24 v 230 v z 2 gniazdami AC do zasilania wszystkich urządzeń końcowych 230 V. Pilot zdalnego sterowania o długości 5 m - falownik o mocy 5000 w z czystym sinusoidalnym pilotem zdalnego sterowania o długości 5 m jest wyposażony w wskaźnik baterii DC, kamperów, można łatwo zdalnie sterować przetwornikiem napięcia 24 V na 230 V i zobaczyć wszystkie parametry wydajności w dowolnym momencie. Wentylator dwurdzeniowy i kabel miedziany - falownik 5000 w 24 v na 230 v z inteligentnym dwurdzeniowym chłodzeniem i wentylatorem inwerterowym dla lepszego odprowadzania ciepła, mniejszego zwarcia i dłuższej żywotności.
Markanovopal #ad
Producentnovopal #ad
Wysokość3.94
Długość16.54
Waga13.78
Szerokość6.5
Numer częściDLCD5000PEU24
ModelDLCD5000PEU24
Gwarancja1 Year Warranty Against Manufacturer Defects

6. XWJNE

#ad

Moc szczytowa 10000 W, XWJNE 48 V na 230 V czysty sinus 5000 W falownik samochodowy Czysta sinusoidalna przetwornica napięcia, z pilotem zdalnego sterowania i wyświetlaczem LED

#ad
XWJNE #ad - Pilot zdalnego sterowania i wentylator falownik sinusoidalny xwjne 5000 w jest wyposażony w pilot zdalnego sterowania o długości 5 m, który jest wygodniejszy do włączania/wyłączania falownika. Idealnie nadaje się do samochodu, wycieczki, falownik sinusoidalny przekształca 48 V DC na prąd 230 V AC, moc szczytowa 10000 W, kemping itp.

Falownik jest wyposażony w dobrze rozmieszczone czujniki ochrony cieplnej, obudowę ze stopu aluminium z kilkoma falami. Unikalne otwory wentylacyjne i wbudowany podwójny wentylator są włączane bez obciążenia lub gdy falownik nagrzewa się po zasilaniu. Należy wyłączyć/włączyć, aby zresetować stan przeciążenia wyświetlany przez migający czerwony. Wielofunkcyjnośćizolowane napięcie idealnie chroni urządzenie przed niskim/przepięciem, odwrotną polaryzacją, przegrzaniem, przeciążeniem, niskim/przeładowaniem. Więcej zastosowaniafalownik sinusoidalny 10000 w z 2 gniazdami wtykowymi i portem ładowania USB 2 A, idealny do ładowania tabletu, odtwarzacza gier, Kindle, ekspresu do kawy i tak dalej.

Przełącznik on-off działa tylko dla 3-biegunowych wtyczek. Wszystkie te punkty są wyświetlane na ekranie LED oraz napięcie wejściowe, zwarciem, moc wyjściowa i poziom baterii. Ochrona przed niskim/przepięciemnie opróżni baterii na sucho z powodu punktu ochrony przed zbyt niskim napięciem. Jeśli masz jakiekolwiek pytania, smartfona, światła, nie wahaj się z nami skontaktować.
MarkaXWJNE #ad
ProducentXWJNE #ad
Wysokość9.84
Długość25.59
Szerokość12.8
Model5000W-48V
Gwarancja2 lata ograniczonej gwarancji

7. DATOUBOSS

#ad

Wyświetlacz LCD, czysta sinusoidalna, moc szczytowa 4000 W, z gniazdem UE, 60 V na 230 V, DATOUBOSS Przetwornica napięcia, 2000 W

#ad
DATOUBOSS #ad - Wyświetlacz lcd – monitoruj stan pracy falownika. Falownik wykorzystuje zaawansowaną technologię fal sinusoidalnych, takich jak wiertarki, kuchenki mikrofalowe, aby zapewnić stabilne zasilanie szerokiej gamy urządzeń, wentylatory, kompresory i wiele innych.

Unikalna dynamiczna technologia sterowania pętlą prądową zapewnia niezawodne działanie falownika. Moc 2000 w – falownik zapewnia stałą moc wyjściową do 2000 w i moc szczytową 4000 W. Układy zintegrowane są optymalnie skonfigurowane dla sprawności konwersji powyżej 95%. Czysty falownik sinusoidalny – przekształca prąd zmienny 60 v na 230 V do użytku domowego. Funkcje ochronne – łagodny rozruch, ochrona przed przepięciem, ostrzeżenie przed zbyt niskim napięciem, powrót pod napięciem, zabezpieczenie przed przegrzaniem, zwarciem, przeciążeniem.

Wyświetlacz pokazuje poziom baterii, napięcie wyjściowe, kształt fali, napięcie akumulatora, moc wyjściową, częstotliwość i komunikaty alarmowe. Zaawansowana technologia: falownik wykorzystuje technologię SPWM sterowaną mikroprocesorem MCU.
MarkaDATOUBOSS #ad
ProducentDATOUBOSS #ad
Wysokość3.07
Długość0.02
Waga8.47
Szerokość0.01
Numer części2000Z
Model60V 2000W EU
Gwarancja1 Year Warranty Against Manufacturer Defects

8. Yinleader

#ad

230 V, wyświetlacz LCD, czysta sinusoida, Przetwornica napięcia, z 3 europejskimi gniazdami i 4 portami USB, 12 V, 3000 W/6000 W

#ad
Yinleader #ad - Prawdziwy, pracuje cicho i wyjątkowo wydajnie dzięki chłodzeniu wentylatora z regulacją temperatury pracuje ponad 45°C, czysty konwerter sinusoidalny jest bardzo solidny, dzięki czemu nadaje się również do pracy ciągłej. Dzięki czystej fali sinusoidalnej do różnych urządzeń 220 V / 230 V dostępna jest ciągła moc do 3000 W.

Przekształć 12 v dc w prąd zmienny w domową jakość najwyższej jakości. Ponieważ jesteśmy przekonani o naszych produktach, oferujemy naszym klientom roczną gwarancję producenta i dożywotnie wsparcie techniczne. Proszę uzyskać gwarancję, kontaktując się ze sprzedawcą. Za pomocą bezprzewodowego pilota zdalnego sterowania można sterować falownikiem w odległości 10 m bez konieczności ustawiania przewodu.

Wymagane baterie MN21, nie wchodzą w zakres dostawy. Przetwornica napięcia jest wyposażona w wszystkie nowoczesne funkcje bezpieczeństwa, takie jak łagodny rozruch, zabezpieczenie przed przeciążeniem i dlatego nadaje się również do wiertarek, stołowych pił tarczowych, kuchenek mikrofalowych, sprężarek i wielu innych. Dzięki dużemu wyświetlaczowi lcd można wyraźnie zobaczyć stan napięcia, pojemność baterii i obciążenie wyjściowe.
MarkaYinleader #ad
ProducentShenZhenShiYinHangZheKeJiYouXianGongSi #ad
Wysokość3.94
Długość14.17
Waga7.72
Szerokość6.3
Numer częściDE-BLUE-3EU4F-YK
ModelDE-BLUE-3EU4F-YK

9. HLCJC

#ad

Do samochodów i domu, DC 48 V do 230 V AC, Falownik 5000 W, wyświetlacz LCD i porty USB 2,4 A, czysta fala sinusoidalna, przetwornik prądu z 2 gniazdami ładowania AC

#ad
HLCJC #ad - Idealnie nadaje się do awarii zasilania, sytuacji awaryjnych, który jest odporny na zginanie, kamperów i inwersji solarnej. Za pomocą pilota zdalnego sterowania włączanie i wyłączanie jest wygodniejsze. Wyświetlacz lcd i pilot zdalnego sterowania stale aktualizowany ekran lcd 48 v 5000 w pokazuje napięcie wejściowe i wyjściowe, pojemność baterii i wskaźnik ochronny w czasie rzeczywistym, a stan użytkowania falownika jest wyraźniejszy.

Wydajność wyjściowa falownika może wynosić do 94%. Ubezpieczenie od odpowiedzialności za produkt dla falowników jest objęte AIG Insurance Company. Wbudowane podwójne inteligentne wentylatory mogą być automatycznie włączane, gdy falownik nagrzewa się po bezczynności lub włączeniu, aby uniknąć wypadków bezpieczeństwa spowodowanych przegrzaniem. Czysta fala sinusoidalna i niskie zużycie energii wysokiej jakości falownik o mocy 5000 w firmy hlcjc to czysty falownik sinusoidalny z 3 wyjściami prądu zmiennego i 1 portem USB 2, 4 A, który nadaje się do większości urządzeń domowych i samochodowych. Więcej dostania 1 podręcznik użytkownika może nie być dostępny w języku polskim, 1 pilot zdalnego sterowania, 3 wymienne bezpieczniki, 1 klucz płaski i 1 kabel do ładowania telefonu 3 w 1.

Czysta falówka sinusoidalna ma wyższy stopień sprawności konwersji i znacznie zmniejsza zużycie konwersji. Zabezpieczenie i ochrona zaworów chłodniczych falowniki do pojazdów są wyposażone w wbudowany bezpiecznik, który jest chroniony przed prądami zwarciowymi i odwrotną polaryzacją zacisków akumulatora, a akumulator nie zostanie zmarnowany na skutek przepięcia i przeciążenia. Falownik samochodowy jest wykonany z wysokiej jakości stopu aluminium, samochodów, wysokie temperatury i korozję oraz nadaje się do użytku na zewnątrz.
MarkaHLCJC #ad
ProducentHLCJC #ad
GwarancjaInne

10. LVYUAN

#ad

12 V, 2 diody LED, 230 V, konwerter z pilotem zdalnego sterowania, LVYUAN Falownik 4000 W/8000 W, 2 gniazda i USB, czysta sinusoidalna przetwornica napięcia

#ad
LVYUAN #ad - Nadaje się do obciążeń indukcyjnych: lodówek, kuchenek mikrofalowych itd. Ochrona: przeciążenie, podłącz go do urządzeń elektrycznych i otwórz go. Wysokiej jakości zasilanie awaryjne. Nadaje się do wielu zastosowań. Można ładować jednocześnie trzy urządzenia.

Pilot zdalnego sterowania działa tylko wtedy, gdy jest wyłączony, "B" = wyłączony. Czyste falowniki sinusoidalne są zalecane do wrażliwych urządzeń elektronicznych, które potrzebują czystego sinusoidalnego prądu zmiennego, aby prawidłowo działać. 4000 w/8000 w czysty falownik sinusoidalny 12 v do 220 v-240 v z pilotem zdalnego sterowania. Możesz pracować wszędzie tam, zwarcie, odwrotna polaryzacja, przewrócenie, niskie / przepięcie. Zastosowanie: podłącz falownik do baterii, gdzie nie ma prądu! Przetwornica napięcia ze złączem USB 5 V do ładowania telefonów lub padów.

2 gniazda ue z bezpiecznikami. Waga konwertera: 6, wymiary: 450 x 180 x 140 mm. 2 diody led: wyświetlanie napięcia wyjściowego i numeru napięcia wejściowego, 2 kg, aby łatwo zrozumieć sytuację napięcia. Jedyny w swoim rodzaju bezprzewodowy pilot zdalnego sterowania, "A" = włączony, łatwy w instalacji. Nadaje się do zasilaczy domowych.
MarkaLVYUAN #ad
ProducentLVYUAN #ad
Wysokość5.51
Długość17.72
Waga13.67
Szerokość7.28
Numer częściBT-4000W12P-EU-DYK
Model4000W-12V
Gwarancja1 Year Warranty Against Manufacturer Defects