Top 10 Elektrischer Anspitzer Für Dicke Und Dünne Stifte – Temperówki

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. Faber-Castell

#ad

Faber-Castell podwójna temperówka, 183500, kolor obudowy: czarny/transparentny

#ad
Faber-Castell #ad - Schowane ostrza dla ochrony przed skaleczeniem. Podwójna temperówka do kredek standardowych i jumbo. Do ołówków i kredek. Kolor czarny. Wysokiej jakości temperówka, dzięki której końcówki są delikatne i czyste.
MarkaFaber-Castell #ad
ProducentFaber-Castell #ad
Wysokość0.71
Długość3.15
Waga0.04
Szerokość1.97
Numer części183500
Model183500

2. Staedtler

#ad

Niebieski/srebrny, Staedtler 512 001 podwójna temperówka z pojemnikiem

#ad
Staedtler #ad - X głęb. 40 x 56 x 42 mm. X wys. Kształt temperówki: okrągła. Wyjątkowo duży otwór, ułatwiający wyjmowanie złamanych grafitów. Do kredek o średnicy: 8, 10, 2 mm cienkie, 2 mm grube. Wymienne ostrza; wymiary szer. Pokrywka z mechanizmem zatrzaskowym, zapobiegającym przypadkowemu otwarciu. Metalowy wkład temperówki.
MarkaStaedtler #ad
ProducentSTAEDTLER #ad
Wysokość2.3
Długość1.6
Waga0.1
Szerokość1.6
Numer częściSTD512001A6
Model512 001
GwarancjaHerstellergarantie: kein

3. Maped

#ad

AA8 gumka do ścierania / temperówka 2 w 1CONNECT PASTELL – 2 rozmiary otworów na grube i cienkie pisaki – w zestawie 1 x zapasowa gumka – różowa, jasnoniebieska, Maped, 49230, bez

#ad
Maped #ad - Temperówka z 2 otworami, idealna do standardowych i olbrzymich ołówków. Popularne artykuły piśmiennicze firmy Maped w modnych pastelowych wzorach. Ergonomiczny kształt zapewnia wygodne użytkowanie. Temperówka 2 w 1 i gumka do ścierania w jasnych, pastelowych kolorach. Pojemnik na wióry ołówkowe.
MarkaMaped #ad
ProducentMaped #ad
Wysokość1.08
Długość4.92
Waga0.12
Szerokość3.74
Numer części049230
Model49230
GwarancjaGwarancja ustawowa

4. Caran d'Ache

#ad

Caran d'Ache 455.2 d'Ache temperówka do ołówków z metalu – wysokiej jakości pomysł na prezent na Boże Narodzenie z charakterem Caran d'Ache, 1 sztuka 1 opakowanie

#ad
Caran d'Ache #ad - Mechanizm tnący z korbą ręczną i obrotowym wałkiem. Na spodzie cztery gumowe nóżki chronią powierzchnię stołu. Wykonany z wytrzymałego żeliwa z szufladą z metalu. Wymienna frezarka. Idealny do długopisów o średnicy od 4 do 10 mm.
MarkaCaran d'Ache #ad
ProducentCaran d´Ache #ad
Wysokość5.51
Długość5.71
Waga2.36
Szerokość3.35
Numer części455.200
Model455.200

5. JOLLY

#ad

Biała, JOLLY Herbert duża elektryczna temperówka do wszystkich długopisów, również do cienkich pisaków artystycznych i pełnozakresowych z automatycznym zatrzymaniem

#ad
JOLLY #ad - Herbert to elektryczna temperówka z wbudowanym akumulatorem do ponownego ładowania w zestawie kabel micro USB. Herbert nie jest wybredny.

Niezależnie od tego, czy w szkole, biurze, studio artystycznym lub w domu, zawsze znajdzie swoje miejsce. Ulubionym hobby herberta jest szczyt, kiedy wystarczy, ale zawsze wie, dzięki wbudowanej funkcji Autostop.66–12 mm. Herbert jest również prawdziwym czołowym sportowcem i udaje się w ciągu 3-10 sekund naostrzyć długopis. Niezależnie od tego, grafitowy lub kolorowy ołówek, czy jest to okrągły, sześciokątny, trójkątny, gruby lub cienki, po prostu wszystko zaostrza. Herbert wszędzie czuje się komfortowo.
MarkaJOLLY #ad
ProducentBrevillier - Urban & Sachs GmbH #ad
Wysokość6.89
Długość3.54
Waga1.28
Szerokość3.54
Numer części9285-0005
Model9285-0005
Gwarancja2 lata gwarancji

6. GJXJY

#ad

Mechaniczna temperówka dla artystów, automatyczna, dzieci, do dużych obciążeń, do ołówków 6-12 mm, ładowana przez USB, Duża elektryczna temperówka do ołówków

#ad
GJXJY #ad - Wygodne czyszczeniedzięki przezroczystej osłonie wiórów ołówkowych można łatwo obserwować pojemność okruchów ołówków i wyczyścić je w odpowiednim czasie. Szybkie ostrzenie - ta temperówka do ołówków tworzy profesjonalną cienką końcówkę w ciągu zaledwie 3 do 10 sekund.

Idealny dla dzieci, uczniów, nauczycieli, w tym ołówków nr 2, artystów itd. Wystarczy ustawić boczny przełącznik suwakowy, średni, aby wybrać preferowany typ punktu. Ostrzałka do ołówków - ta mała, co sprawia, gdy pudełko na wióry jest otwarte. 3 tryby pisakówdostępne są 3 opcje ostrości: tępy, ostry. Lub po prostu podłącz listwę zasilającą do adaptera adapter nie wchodzi w zakres dostawy. Za pomocą kabla usb można go podłączyć do gniazdka USB.

Wspaniały prezent dla Twoich bliskich. Zapobiega wkładaniu palców przez dzieci do otworu, ale wydajna temperówka nie będzie działać, że jest to idealny wybór dla małych dzieci. Nadaje się do ołówków o średnicy od 6 do 12 mm, kredek i ołówków grafitowych. Profesjonalna temperówka dla lepszej wydajności. Wydajny silnik - temperówka z wbudowanym akumulatorem litowym może być używana 300 razy po 1 godzinie ładowania.
MarkaGJXJY #ad
ProducentERTYU #ad

7. Etavio

#ad

Dla dzieci, na baterie, Etavio Elektryczna temperówka do ołówków, domu, automatyczny ogranicznik do szkoły, antypoślizgowa, z wymiennymi ostrzami, z ostrzałką ręczną i elektryczną

#ad
Etavio #ad - Szybkie ostrzenie temperówki elektrycznej naciśnij ołówek, nadaje się do kredek, trwa zaledwie 3-5 sekund, ołówków, aby pracować i ostrzyć, aby zakończyć pracę. Atwa w obsłudze elektryczna temperówka do ołówków wystarczy wsunąć ołówek w ostrzałkę, usuń ostrze, a następnie automatycznie zatrzyma się po zakończeniu pracy.

Obróć przełącznik, oczyścić wióry ołówkowe. Nadaje się do pisania ołówków i rysowania ołówków o średnicy 6-8 mm, lekka, jest to idealny prezent bożonarodzeniowy dla dzieci. Zapewnia płynną pracę. Jeśli baterie są puste, a wymiana nie jest pod ręką, można naostrzyć jeszcze ołówek, wystarczy przekręcić przełącznik w tryb ręczny i ręcznie ostrzyć długopisy. W celu zapewnienia żywotności temperówki znajdują się 2 regulowane ostrza. Ta łatwa w obsłudze automatyczna temperówka do ołówków to najlepszy wybór dla rodziców, którzy mogą być podarowane swoim dzieciom.

2 tryby pracy temperówka ze zbiornikiem ręczna i elektryczna. Przenośna temperówka wymiary: 65 x 64 x 73 mm, ostrzałka jest mała, łatwa do zabrania ze sobą do szkoły i pracy. Ukończ wiele prac szlifierskich w krótkim czasie. Bezpieczna elektryczna temperówka do ołówków dla dzieci - po otwarciu przezroczystej pokrywy bocznej temperówka natychmiast przestanie pracować, aby uniknąć obrażeń palców.
MarkaEtavio #ad
ProducentEtavio #ad
Wysokość2.52
Długość2.87
Szerokość2.56
Numer częściTemperamatite Elettrico
ModelTemperamatite Elettrico
Gwarancja12 Miesięcy

8. Skaaisont

#ad

Bezpieczna i antypoślizgowa, przenośna temperówka, Elektryczna temperówka z pojemnikiem, elektryczna temperówka na baterie, szkoły, nadaje się do domu, wymienne ostrza

#ad
Skaaisont #ad - Aby zapewnić trwałość twojej elektrycznej temperówki, dostarczamy 2 regulowane ostrza bezpłatnie, jedną w elektrycznej temperówce i jedną jako zapasową. Szybkie ostrzenie - elektryczna temperówka rozpoczyna pracę po naciśnięciu ołówka i wystarczy 3-5 sekund, aby zakończyć ostrzenie.

Atwa obsługawystarczy włożyć rysik do elektrycznej temperówki, a rysik jest naostrzony w ciągu kilku sekund; otwór można obrócić w celu odblokowania i odblokowania. Atwa do przenoszeniawymiary elektrycznej temperówki dla dzieci wynoszą 6, 4 x 7, 5 x 6, szerokość i wysokość, jest bardzo lekka i łatwa do przenoszenia, 3 cm długość, nadaje się do długopisów i kreślarzy o standardowej średnicy 6-8 mm. Szeroki zakres zastosowaniaelektryczna temperówka obsługuje zasilanie 2 bateriami aa baterie nie wchodzą w zakres dostawy, antypoślizgowa stopka jest zaprojektowana tak, elektryczna temperówka dla dzieci zatrzymuje się automatycznie po zakończeniu ostrzenia ołówka, łatwa do zabrania ze sobą do szkoły i pracy, aby zapobiec ślizganiu się, odpowiednia dla każdego.

Dwa tryby pracynasza elektryczna temperówka ma dwa tryby pracy, gdy bateria jest rozładowana, elektryczny i ręczny, wystarczy przełączyć przełącznik na tryb ręczny i nadal można jej używać do ręcznego ostrzenia ołówków. Po odblokowaniu ostrze można usunąć, aby wyczyścić wióry ołówkowe lub wymienić ostrze, dostarczane z zapasowym ostrzem.
MarkaSkaaisont #ad
ProducentSkaaisont #ad
Wysokość2.87
Długość2.56
Szerokość2.52
Numer częścizwsj0921
Modelzw-jbd-3
GwarancjaNo

9. Sykerout

#ad

Dla dzieci, sali lekcyjnej i domu, Temperówka do ołówków, do astronauty regulowana w trzech stopniach, z pojemnikiem, z korbą, do biura, ręczna temperówka do ołówków

#ad
Sykerout #ad - Idealny prezentta temperówka to bardzo dobry prezent dla dzieci na festiwale. 3 tryby do wyborutemperówka do ołówków ma trzy tryby ostrzenia do wyboru ostry/średni/ostry, użyj trybu przejrzystego do pisania, temperówka może być ostrzona trzema różnymi ostrzeniami, użyj trybu średniego/ostrego do rysowania.

Wysokiej jakości materiałtemperówka do ołówków jest wykonana z wysokiej jakości materiału z żywicy ABS, kapanie, która jest odporna na zużycie, bezzapachowa i trwała. Pięknatemperówka to wzór astronautów, a na spodzie znajduje się antypoślizgowa mata, bez względu na to, czego używasz. Jest to prezent dla nauczycieli, którzy lubią rysować. Lub jako dekoracja jest to bardzo dobry wybór, który może spełnić marzenia astronautów niektórych dzieci, aby ją stabilnie umieścić.

Bezpieczna konstrukcjatemperówka astronauta została zaprojektowana specjalnie dla spokoju ducha i nie zaciska palców po włożeniu ołówka, przekręć uchwyt i odetnij, a następnie przekręć uchwyt, aby wyczerpać ołówek. Jest to nie tylko temperówka, ale również piękna dekoracja stołu. Może nie tylko uszczęśliwić dzieci i polubić je, studentów, idealny prezent dla artystów i wszystkich, inżynierów, dzieci, ale także pomóc dzieciom w nauce.
MarkaSykerout #ad
ProducentSykerout #ad
Wysokość2.76
Długość4.33
Szerokość3.94
Numer części10-XBD-089
Model10-XBD-089
GwarancjaNo

10. Dahle

#ad

Szary/czarny, Dahle 133 temperowania do ołówków do ołówków o maks. średnicy 11,5 mm

#ad
Dahle #ad - Automatyczne zatrzymywanie temperówki zapewnia optymalną końcówkę. Nie nadaje się do miękkich wkładów pastelowych lub kajalskich. Do wszystkich powszechnie stosowanych ołówków i kredek o średnicy do 11, 5 mm.

Na korbie znajduje się srebrne pokrętło, za pomocą którego można ustawić pożądany kształt końcówki od raczej tępy do spiczastego. Z dużym, przezroczystym pojemnikiem na ścinki i stabilnym zaciskiem stołowym do 4, 2 cm szerokości stołu do niezawodnego mocowania na stole. Wystarczy wyciągnąć podajnik, naciągnąć sztyft za pomocą miękkich szczęk zaciskowych w maszynie do ostrzenia i przekręcić korbę prowadnica kołka do środka jest sterowana samoczynnie podczas ostrzenia. Temperówka z wysokiej jakości stalowym frezem i regulowanym kształtem końcówki.
MarkaDahle #ad
ProducentDahle #ad
Wysokość3.11
Długość4.72
Waga0.53
Szerokość3.86
Numer części4007885238838
Model00133-21281
GwarancjaPrawnie