Top 10 Bildschirm Kamera Zum Klemmen – Kamery internetowe

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. Logitech

#ad

Kamera internetowa do wideokonferencji z panoramicznym ekranem, czarna, redukcją szumów mikrofonu i automatyczną korekcją światła, Logitech C270 HD

#ad
Logitech #ad - Ciesz się elastycznością, MacOS 1010 lub nowszy ChromeOS ||. Konferencje wideo hd za pomocą skype'a, windows 8, facetime na komputery mac i praktycznie każdego innego klienta wideokonferencji || Konferencje wideo i nagrywanie wideo HD 720p, której nie zapewniają wbudowane kamery internetowe || Przekazuj swój głos wyraźnie dzięki wbudowanemu mikrofonowi, który filtruje hałas w tle || kompatybilny z: windows 7, wydajnością i płynnością, Windows 10, płynne i panoramiczne zdjęcia || Sharp 3 MP.
MarkaLogitech #ad
ProducentLogitech #ad
Wysokość2.87
Długość59.06
Waga0.17
Szerokość1.26
Numer części222A119
Model960-001063
Gwarancja2 lata ograniczonej gwarancji na sprzęt

2. EMEET

#ad

C960 1080P kamera internetowa z osłoną obiektywu i podwójnym mikrofonem, kamera strumieniowa 90° z automatyczną korekcją światła, Plug & Play, do systemu Linux,, EMEET Kamera internetowa Full HD

#ad
EMEET #ad - Obiektyw 4 hd. Osłona obiektywu jest samoprzylepna i można jej używać w zależności od potrzeb. Pole widzenia 90° kamery strumieniowej jest wystarczająco duże, aby zobaczyć wszystkie szczegóły podczas wideokonferencji. Uniwersalny klips na statyw do laptopów, windows vista, windows 7, 10 i Mac OS X, oraz większością aplikacji do połączeń wideo, LCD lub monitorów.

Stała, ultra-szeroka ostrość między 5 cm-5 m, najlepszy odstęp wideo: 80 cm - 100 cm. Nie ma potrzeby ustawiania ostrościkamera internetowa emeet hd 1080p zapewnia wysoką rozdzielczość obrazu z obiektywami full hd i stałą ostrością. Jakość wideo i obrazu jest bardzo ostra, z wyraźnymi kolorami i wysoką rozdzielczością 1080p. Idealnie nadaje się na następną konferencję lub następne spotkanie zespołu z wieloma uczestnikami.

Kamerę internetową hd 1080p można używać do prowadzenia rozmów wideo, np. Automatyczna korekcja światła i pole widzenia 90°kamera strumieniowa z automatyczną korekcją światła zmniejsza ziarnistość i uwydatnia szczegóły w ciemniejszym otoczeniu. Kamera strumieniowa zapewnia również wyraźne szczegóły, jasne kolory i płynne nagrywanie wideo. Dwa mikrofony w jakości cyfrowej mhk kamery internetowej Full HD z redukcją szumów w celu odfiltrowania niepożądanych dźwięków ubocznych. Przez Skype itp.
MarkaEMEET #ad
ProducentShenzhen eMeet technology Co.,Ltd. #ad
Wysokość2.04
Długość4.88
Szerokość2.65
Numer częściC960webcam
ModelC960

3. NexiGo

#ad

Konferencji i, sterowanie oprogramowaniem i ochroną danych, NexiGo N60 1080p kamera internetowa, do zoom/Skype/zespołów, pole widzenia 110°, kamera komputerowa USB, HD z mikrofonem, Plug and Play

#ad
NexiGo #ad - Gotowy do użycia w ok. Przyczynia się również do ochrony obiektywu przed brudem i osadami, gdy kamera internetowa nie jest używana. Kamera internetowa full hd 1080pkamera internetowa nexigo n60 jest zasilana przez cmos 1080p fhd z dwoma mp i dlatego nagrywa ostre i wyraźne filmy w rozdzielczości do 1920 x 1080 z prędkością 30 kl.

S. Szklana soczewka 3, 6 mm zapewnia wyraźny obraz przy stałych odległościach i jest zoptymalizowana pod kątem od 19, 6 cala do 13 stóp, dzięki czemu idealnie nadaje się do prawie każdego zastosowania w pomieszczeniach. Wystarczy podłączyć pamięć USB do komputera i można rozpocząć pracę. Wbudowany mikrofon z redukcją szumów - wbudowany mikrofon z redukcją szumów redukuje hałas otoczenia, aby poprawić jakość dźwięku wideo. Kamera internetowa usb z osłoną przeciwsłonecznąosłona prywatności blokuje soczewkę, aby zapewnić bezpieczeństwo i spokój dla każdego, aby zapewnić, od osób indywidualnych po duże firmy.

Szeroka kompatybilnośćwspółpracuje z usb 2. 0/3. 0, windows 7, nie wymaga dodatkowych sterowników. Podłącz i gotoweobiektyw o stałej ogniskowej nagrywa filmy o wysokiej rozdzielczości pod szerokim kątem do 110 stopni, dzięki czemu idealnie nadaje się do prezentacji. Kompatybilny z systemem Mac OS X 107 i nowszym, Android 4.
MarkaNexiGo #ad
ProducentNexiGo #ad
Wysokość1.96
Długość3.22
Szerokość2.08
Numer częściC60
ModelN60

4. NULAXY

#ad

Kamera internetowa USB Plug & Play, gier, do strumieniowego przesyłania wideo, FHD 1080p kamera internetowa z osłoną, kompatybilna z systemem, konferencji, Nulaxy C900 kamera internetowa z mikrofonem

#ad
NULAXY #ad - Migawka prywatności – kamera internetowa z pokrywą umożliwia sterowanie tym, aby w razie potrzeby zamknąć ją i zablokować potencjalnych hakerów. Kamera internetowa o wysokiej rozdzielczości 1080p zapewnia płynne filmy wideo do czatów wideo, webinarów itd. Kamera internetowa full hd 1080p – kamera internetowa nulaxy c900 z zaawansowaną technologią przetwarzania wideo, konferencji, aby nagrywać ostre i wyraźne zdjęcia z 30 klatkami na sekundę.

Duży kąt widzenia 92°, nie wymaga sterowników, komputera lub statywu. Długość kabla: 1, chroni twoją prywatność i zapewnia spokój, gdy nie jest używana. Wbudowany mikrofon stereo – kamera usb z wbudowanym mikrofonem wielokierunkowym jest wyposażona w technologię wysokiej czułości i tłumienia echa i jest bardzo czuła, aby nagrywać czysty dźwięk z bogatego dźwięku stereo pod różnymi kątami.

Uniwersalna kompatybilność – kamera internetowa pc może być bez problemu kompatybilna z komputerem pc, android 5. 1 i innymi systemami operacyjnymi. Plug & play i regulacja – wystarczy podłączyć kabel usb do portu usb komputera, monitora, głowica obracana o 360° i regulowany klips umożliwiają optymalny kąt widzenia i umożliwiają łatwy dostęp do każdego laptopa, Plug & Play. Obsługuje wiele platform, notebookiem i laptopem i jest kompatybilna z Windows 7, takich jak Skype, Xsplit, 10 lub nowszym, Twitch, 8, Face Time, Youtube, Twitter, Linux 2.6.
MarkaNULAXY #ad
ProducentNulaxy #ad
Numer częściC900
ModelC900

5. EMEET

#ad

Automatyczna korekcja światła, do systemu, EMEET Kamera internetowa 1080p – NOVA kamera internetowa z autofokusem, kamera internetowa Full HD z szerokim kątem 96° i 2 mikrofonami z redukcją szumów

#ad
EMEET #ad - Szeroka kompatybilnośćkamera internetowa full hd może być używana z większością oprogramowania wideo i systemów operacyjnych, Twitch, YouTube, Facetime, takich jak Skype, XBox ONE, WhatsApp, Zoom, Facebook, Linux, OBS, Mac OS X i Windows Vista / 7 / 8 / 10 / XP itp. Kamera internetowa nova 1080p nie wymaga sterowników i jest wywoływana bezpośrednio do portu USB w celu szybkiego i łatwego użycia.

Ta kamera internetowa 1080P gwarantuje jakość rozmów w czasie rzeczywistym. Autofokus i 1080p full hdkamera internetowa emeet 1080p to wideokonferencja z autofokusem i jakością obrazu 1080p high definition. 4 obiektyw kamery internetowej emeet 1080p zapewnia wysoką rozdzielczość kamery internetowej Full HD i rejestruje wyraźne obrazy z prędkością 30 kl. S. Osłona obiektywu jest samoprzylepna i można jej używać w zależności od potrzeb.

2 mikrofon z redukcją szumówta kamera internetowa 1080p jest wyposażona w 2 mikrofony z redukcją szumów. Ponadto ta kamera internetowa full hd jest wyposażona w korekcję światła, która może zmniejszyć ziarnistość i wyświetlać szczegóły w ciemniejszym otoczeniu, aby uzyskać jakość obrazu w wysokiej rozdzielczości. Kamera internetowa emeet 1080p zapewnia większą swobodę ruchów, może automatycznie dostosować ostrość i zapewnić czystość obrazu. Oprogramowanie emeetlink, jasność, kontrast, które zapewnia dalszą pomoc.
MarkaEMEET #ad
ProducentShenzhen eMeet technology Co.,Ltd. #ad
Wysokość2.16
Długość3.94
Waga0.3
Szerokość2.3
Numer częściNOVAWEBCAM
ModelNOVAWEBCAM
Gwarancja12 Miesięcy

6. neefeaer

#ad

Linux,, kamera PC do komputera, Full HD1080P kamera internetowa z mikrofonem, komputera, automatyczna korekcja światła, szerokokątny 110°, laptopa, neefeaer USB PC kamera internetowa z osłoną statywu

#ad
neefeaer #ad - Idealny do lekcji online, że dźwięk jest czystszy i wyraźniejszy, komputerów, która sprawia, rozmów wideo. Kamera internetowa full hd ta kamera internetowa hd obsługuje ostre obrazy i filmy w rozdzielczości 1080p – kamera internetowa do komputera rejestruje klipy w wyraźnych obrazach 1080p i 30 klatkach na sekundę.

Idealnie chroni detale twarzy z efektem piękna i sprawia, można ustawić kąt w zależności od potrzeb. Można go zamontować na statywie. Obsługuje szeroką gamę oprogramowania do wideokonferencji, Yahoo i Skype! Sprzedawca oferuje 1 rok gwarancji producenta z pomocą techniczną za pośrednictwem telefonu i poczty elektronicznej w celu uzyskania pomocy w razie problemów. Trzy nogi statywu są nachylone na zewnątrz dla maksymalnej stabilności. W porównaniu z innymi oferujemy produkty wysokiej jakości w rozsądnej cenie. Jest również wyposażony w wszechstronny statyw.

Wbudowany podwójny mikrofon z redukcją szumów i łatwa konfiguracja: wbudowany cyfrowy mikrofon stereo z automatyczną redukcją szumów, aby każdy usłyszał Twoje prawdziwe ja. W zależności od potrzeb nogi można rozciągnąć od 14 cm do 21 cm. Posiada regulowany uniwersalny klips, nagrywaj swój głos nawet w odległości 10 m, który można przymocować do laptopów, streamingu na żywo, komputerów Mac, komputerów, konferencji, PC itd. Jest to idealne rozwiązanie, aby zapewnić bezpieczeństwo i chronić obiektyw przed brudem i osadami.
Markaneefeaer #ad
Producentneefeaer #ad
Wysokość1.77
Długość5.71
Waga0.4
Szerokość3.54
Numer częściW6
ModelW6

7. NexiGo

#ad

NexiGo StreamCam N930E, Plug and Play, Zoom Meeting Skype Teams, 1080P Webcam with Ring Light and Privacy Cover, Web Camera for Online Learning, PC Mac Laptop Desktop Computer, Auto-Focus

#ad
NexiGo #ad - Full hd 1080p usb webcam 75 grad weitwinkelobjektiv erfasst naturgetreue videos und bilder mit 1080p/30fps. Das eingebaute mikrofon mit Geräuschunterdrückung reduziert Umgebungsgeräusche und verbessert die Klangqualität Ihres Videos. Perfekt für zoom/facetime/videoanrufe/OBS/Facebook/YouTube/Xbox One/Konferenzen/Spielstreaming/Aufnahmen/Online-Schule.

3-stufig verstellbares ringfülllichtdas integrierte ringlicht bietet eine lichtkompensation auf 3 verschiedenen Stufen mit Touch-Steuerung. 2 millionen pixel high-definition-Bild ermöglicht es Ihnen, Kristallvideos in jeder Umgebung zu erleben. Auch in lauter umgebung können Sie die gewünschten Geräusche aufnehmen. Keine zusätzlichen Treiber erforderlich. Plug & play die nexigo webcam mit ringlicht funktioniert mit usB 2. 0 Autofokus & integriertes mikrofonautofokus bietet immer die beste fokusposition für sie, so dass sie sich nicht jedes Mal manuell die Brennweite einstellen müssen.

Das licht ist milchig weiß und es ist so weich, dass es keine Blendung erzeugt. Vielseitig kompatibel und vielseitig einsetzbarsie können die webcam direkt in anwendungen wie skype und Zoom genießen. Der befestigungsclip kann flexibel auf jedem Desktop/PC/Stativ platziert werden. Automatische korrektur bei schlechten Lichtverhältnissen bietet ein ideales Video auch bei schlechten Lichtverhältnissen.
MarkaNexiGo #ad
ProducentNexiGo #ad
Wysokość2.76
Długość3.15
Szerokość2.17
Numer częściN930E
ModelN930E

8. Logitech

#ad

Logitech HD Pro Webcam C920 kamera internetowa z USB i 1080p, czarna

#ad
Logitech #ad - Logitech c920 hd pro kamera internetowa, full hd 1080p/30fps, połączenia wideo, Zoom, działa z Skype, korekcja światła HD, Hangouts, czysty dźwięk stereo, facetime, PC/Mac/laptop/Macbook/tabletem – czarna.
MarkaLogitech #ad
ProducentLogitech #ad
Wysokość1.14
Długość0.94
Waga0.36
Szerokość3.7
Numer części960-001055
Model960-001055
Gwarancja2 lata ograniczonej gwarancji na sprzęt

9. Guijiyi

#ad

Kamera internetowa z obrotową o 360° podstawą Plug & Play do połączeń wideo,, Guijiyi Kamera internetowa, komputera stacjonarnego, do laptopa, z mikrofonem z redukcją szumów, USB Full HD 1080p

#ad
Guijiyi #ad - Szeroka kompatybilność z oprogramowaniem i odpowiednia scena ponieważ istnieje wiele programów do czatu wideo do różnych celów, PotPlayer i nie tylko. Wskazówka: jeśli twoje urządzenie posiada wbudowaną kamerę i mikrofon, że dźwięk jest czystszy i wyraźniejszy, doskonały dźwięk stereo, który umożliwia czysty i naturalny dźwięk.

Za pomocą obrotowego klipsa można go zamontować na każdym urządzeniu, ekran LCD, takim jak laptop, komputer stacjonarny, komputer, statyw, a nawet po prostu postawić na biurku. Automatyczna korekta przy słabym świetle sprawia, nawet przy słabym lub słabym podświetleniu. Kamera do laptopa z szerokim ekranem kamera rotacyjna o 360°, w górę i w dół do ustawienia 30°, możliwe jest dowolne ustawienie kąta, z antypoślizgową podstawą, ułatwia wykonywanie połączeń i nagrywanie w dowolnym momencie i pod każdym kątem. Możesz bez problemu używać tej kamery internetowej do nauki online, YouTube, ta kamera internetowa została zaprojektowana z bardzo szeroką kompatybilnością oprogramowania, która działa ze Skype, konferencji, gier, Facetime, Zoom, Facebook, rozmów wideo i nagrywania.

Jest to najlepszy wybór do wideokonferencji, należy je najpierw wyłączyć w menedżerze urządzeń. Rozmowy wideo full hd- ta kamera internetowa działa w jakości hd 1080p z prędkością 30 kl. S, niezależnie od tego, czy grasz na Skype, czy grasz sam, że wyraźnie widzisz, zapewniając krystalicznie czyste obrazy. Wbudowany mikrofon z redukcją szumów - idealny do webinariów i wideokonferencji.
MarkaGuijiyi #ad
ProducentDewanxin #ad
Waga0.18
Numer częścidwx-01

10. Logitech

#ad

Weiß, USB-C, Zertifiziert für Zoom, Logitech Brio 300 Full HD-Webcam mit Sichtschutz, Streaming, Google Meet, Mikrofon mit Rauschunterdrückung, Microsoft Teams, Automatische Lichtkorrektur

#ad
Logitech #ad - Logi tune: mit der kostenlosen app 1 2 können Sie Ihre Videos individuell anpassen, z. Automatische lichtkorrektur: Die RightLight 2-Technologie kompensiert automatisch schlechte Videobeleuchtung, damit Sie deutlich zu sehen sind. Natürliche tonqualität das mono-rauschunterdrückungsmikrofon unterdrückt Hintergrundgeräusche, damit alle Gesprächsteilnehmer Sie gut hören können.

Google ist nicht für den Betrieb dieses Produkts oder dessen Einhaltung von Sicherheitsstandards verantwortlich. Abblendung zur privatsphäre drehen Sie die Webcam-Sichtschutzblende zum Schließen der Kameralinse wenn Sie nicht auf dem Bildschirm sein müssen. Für konferenzen geeignet: die brio webcam 300 ist mit den meisten Videokonferenz- Plattformen kompatibel und zertifiziert für Zoom, Microsoft Teams und Google Meet.

Brio 300 besteht zu mindestens 48 % aus wiederverwertetem Kunststoff 2. Präsentieren sie sich optimal in jeder videokonferenz: Die volle HD 1080p Webcam Auflösung sorgt für eine natürliche Bildqualität, damit Sie stets authentisch wirken - auf allen Konferenzapps. In bezug auf Farbe und Bildqualität. Dieses produkt wurde für die kompatibilitätsstandards von Google zertifiziert. B.
MarkaLogitech #ad
ProducentLogitech #ad
Wysokość2.58
Długość1.77
Waga0.16
Szerokość2.09
Numer części960-001442
Model960-001442
Gwarancja2 year manufacturer